"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 15
Всички победители 10. Uludağ Üniversitesi Marconi Ödülleri:



https://www.facebook.com/ulurtv?fref=nf
Виж целия пост
# 16
45 епизод

Виж целия пост
# 17
   
Виж целия пост
# 18
Рина, мерси за анкетата!   bouquet

Гласувах най-тривиално за Чичо Тай.  Peace Струва ми се, че нашите фантазии надминават тези на СЦ.  Wink Бурхан и Свако са починали.  bishop Не, че ще е прецедент за СЦ да съживяват умрели, но за това дизи поне да не повтарят.  Praynig Друг някой съвсем нов за кога?  Thinking Така че добрият стар Чичо върти интриги и пИлЯнове с Леля.  Sunglasses Само ни пързалят с телефонните разговори на Леля и Чичо.  Wink За Ахмед и Сиби си спомням, че гадаехме за какви ли не роднински връзки, а то излезе игра на Чичо и най-долно изнудване.  Laughing


на Хю му е рано за среща с Маляк-ал-маут  Naughty

Кити,  Hug като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?  newsm78 Онзи дето срещнал Мелек с Бу.  Peace

Сабина, достоверното, което е на турски от Фейса ми прилича на нашите супер достоверни предположения.  Wink Laughing
Виж целия пост
# 19

  Тази сграда от сета дали ще е затворът или убежище на "убит" Хюсеин? Thinking

Виж целия пост
# 20
Рина, мерси за анкетата!   bouquet

Гласувах най-тривиално за Чичо Тай.  Peace Струва ми се, че нашите фантазии надминават тези на СЦ.  Wink Бурхан и Свако са починали.  bishop Не, че ще е прецедент за СЦ да съживяват умрели, но за това дизи поне да не повтарят.  Praynig Друг някой съвсем нов за кога?  Thinking Така че добрият стар Чичо върти интриги и пИлЯнове с Леля.  Sunglasses Само ни пързалят с телефонните разговори на Леля и Чичо.  Wink За Ахмед и Сиби си спомням, че гадаехме за какви ли не роднински връзки, а то излезе игра на Чичо и най-долно изнудване.  Laughing


на Хю му е рано за среща с Маляк-ал-маут  Naughty

Кити,  Hug като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?  newsm78 Онзи дето срещнал Мелек с Бу.  Peace

Сабина, достоверното, което е на турски от Фейса ми прилича на нашите супер достоверни предположения.  Wink Laughing

  Ама-ха, ти го прочете и отговори на анкетата. Crossing Arms Wink



Виж целия пост
# 21
Виж целия пост
# 22


  Тук ми се вижда чок шашърдъ. Thinking
Виж целия пост
# 23
Кити,  Hug като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?  newsm78 Онзи дето срещнал Мелек с Бу.  Peace

Селфи,   love001 не е важно да знаеш много, а на място  Joy Joy Joy. Обаче, за да не ми пострада репутето ще се поразровя из арабските си познания  Joy Joy Joy Heart Eyes

Такааа, сега ми изплува нещо като мисъл  hahaha - фелек не означава ли орис, съдба или нещо от този род  newsm78. Обаче "бу" засега ми се явява само като елемент от бебешкия речник  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 24
Това ли са всичките снимки от 45?  newsm78 Те са само от продължението на края на 44.  Confused И резюмето ако е такова, дето вече го знаем айде нема нужда.  Crossing Arms

...ще се поразровя из арабските си познания  Joy Joy Joy Heart Eyes

Издаде се. Язе ще блесна само със западните си познания и carpe diem-а на Кака.  Flutter
Виж целия пост
# 25
Това ли са всичките снимки от 45?  newsm78 Те са само от продължението на края на 44.  Confused И резюмето ако е такова, дето вече го знаем айде нема нужда.  Crossing Arms

Аз мисля да прескоча онлайна. Cry



Виж целия пост
# 26
Виж целия пост
# 27
Аз пък така бях забравила,че онази чанта с парите Фето я даде на Нилюфер,когато Елиф беше в затвора.Обърках се,че беше леля,но тя чу за парите от Аслъ по телефона и на другия ден акостира у Денизер.По телефона обаче като блъфираше тя пита :"Достатъчно пари ли ви пратиха децата?"Кой са тези деца-нейни лични или така нарича приближените си newsm78
Аз все си мисля,че леля не е с Тайяр,но той може да подразбере ,че не е финансово стабилна и да се комбинират.Бурхан не мисля,че е жив.Ако и Бурхан и Хю са живи в Демир много "възкръснали" ще се появят.
На леля човекът ми се струва,че може да е някой нов персонаж,който няма да се яви ,за да мизерства,а е просто притурка към нея.(син,съдружник,помощник или нещо такова).Определено тя е дошла да смуче от холдинга.А в миналото може да има общо с убийството на Бурхан.Но и аз вече се обърквам от събитията и родословните дървета Laughing
Виж целия пост
# 28
Издаде се. Язе ще блесна само със западните си познания и carpe diem-а на Кака.  Flutter

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo "Издаде се" синоним на "изложи се" ли е  Joy Joy Joy Щото аз това най го мога... успешно  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 29
Аз мисля да прескоча онлайна. Cry

ГолЕма грешка!  Naughty Точно online с кой какво разбрал и не разбрал е най-големия купон!  Party Само не ми казвай, че ще си загубиш съня от малко тюркиш драма?  Wink Hug


"Издаде се" синоним на "изложи се" ли е  Joy Joy Joy

"Излагам се" го използвам най вече за мене си.



На тия последните снимки Йо ми изглежда като повярвал в участието на Ел в убийството на аби.  newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия