Ама, пък откъде този някой, който е писал завещанието, ще знае на 100%, че Ел и Омер ще се срещнат, че и да се влюбят, а по -късно да искат да се оженят 
знам ли 


дай сега да не спорим кой е по-по-най
, нема а се разбЕрем за първото място
, много съм ината коза, ша знайш

Точно online с кой какво разбрал и не разбрал е най-големия купон!
Само не ми казвай, че ще си загубиш съня от малко тюркиш драма?











Или този път Ел ще се чувства недостойна за новоизлюпения олигарх Йомер бей?





обаче чак на 10-та серия, което за мен си е направо постижение 

бих добавила към клаузата за наследяване на богатството от Йо и годеница.
Малко са три годеници да вкарат четвърта.
Значи Йо ще си получи наследството ако се ожени за нарочена му мома от Хатай ли, Адана ли, Малатия ли, Ван ли.
бих добавила към клаузата за наследяване на богатството от Йо и годеница.
Малко са три годеници да вкарат четвърта.
Значи Йо ще си получи наследството ако се ожени за нарочена му мома от Хатай ли, Адана ли, Малатия ли, Ван ли.
Препоръчани теми