
Струва ми се, че нашите фантазии надминават тези на СЦ.
Бурхан и Свако са починали.
Не, че ще е прецедент за СЦ да съживяват умрели, но за това дизи поне да не повтарят.
Друг някой съвсем нов за кога?
Така че добрият стар Чичо върти интриги и пИлЯнове с Леля.
Само ни пързалят с телефонните разговори на Леля и Чичо.
За Ахмед и Сиби си спомням, че гадаехме за какви ли не роднински връзки, а то излезе игра на Чичо и най-долно изнудване.
като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?
Онзи дето срещнал Мелек с Бу. 


Струва ми се, че нашите фантазии надминават тези на СЦ.
Бурхан и Свако са починали.
Не, че ще е прецедент за СЦ да съживяват умрели, но за това дизи поне да не повтарят.
Друг някой съвсем нов за кога?
Така че добрият стар Чичо върти интриги и пИлЯнове с Леля.
Само ни пързалят с телефонните разговори на Леля и Чичо.
За Ахмед и Сиби си спомням, че гадаехме за какви ли не роднински връзки, а то излезе игра на Чичо и най-долно изнудване.
като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?
Онзи дето срещнал Мелек с Бу. 

като ги разбираш тези тюркски или арабски персонажи би ли казала кой е Фелек, деврем?
Онзи дето срещнал Мелек с Бу.
не е важно да знаеш много, а на място
. Обаче, за да не ми пострада репутето ще се поразровя из арабските си познания

- фелек не означава ли орис, съдба или нещо от този род
. Обаче "бу" засега ми се явява само като елемент от бебешкия речник
Те са само от продължението на края на 44. 


Те са само от продължението на края на 44. 



"Издаде се" синоним на "изложи се" ли е
Щото аз това най го мога... успешно

Точно online с кой какво разбрал и не разбрал е най-големия купон!
Само не ми казвай, че ще си загубиш съня от малко тюркиш драма?



Препоръчани теми