Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 210
kikamora има характерен собствен стил на писане. Рязка е, безкомпромисна, но това е нейното виждане.
Много често аз съм съгласна с нея, но нямам нужната прямота, за да го напиша.

Това, че има различно мнение и почти винаги е на контра на всички нас останалите, не значи, че трябва да не пише.

За момента няма съфорумка, която би ме отказала да пиша в темата.
Не мисля, че е от полза за който и да е, да се съобразява и не пише в темата, само заради определена личност.
Виж целия пост
# 211
Sesylle, вярно че е пола. Аз имам една такава на ластик и веднъж си стана голямо шоу на детската площадка, дъщеря ми с ряз ме настъпа и ми я събу  Laughing Та това са рисковете с деца и поли Simple Smile
Виж целия пост
# 212
а това евтинее ли ви много http://addict-boutique.com/продукт/blue-jacard/?
Виж целия пост
# 213
Пак съм аз Simple Smile В крайна сметка се отказах от черната рокля за сватбата и понеже нищо друго не мога да си харесам, мисля да облека тази: http://www.yoox.com/us/34459201NO/item?dept=women#sts=sr_women80 … 01NO&sizeId=4 До сега не съм имала рокли с такава дължина и не съм сигурна за обувките.Дали да са сандали или отворена отпред обувка? Приемам и предложения за цветове и бижута Simple Smile
Виж целия пост
# 214
 scpn, разгледа ли моите предложения за сватбени тоалети? Това Кавали е много скъпо, а не ми е като за сватба тая рокля. Подобни рокли, даже по-нежни видях в магазин на Боте в мола.Ако имате такъв разходи се, премери, мани го туй Кавали,не си струва парите според мен. Peace Упса, ама ти май вече си я взела или се лъжа newsm78
Виж целия пост
# 215
Имам я да, доста отдавна и още не съм я обличала.Днес бях в това Боте, но не са ми по вкуса  Peace Кавали-то на снимките изглежда малко обикновена, но е много красива и нежна на живо, а и мъжа ми няма да е с костюм, та си търсех нещо не толкова официално, но нищо не харесах, смятам че тази ще е подходяща Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Ако роклята ти стои както на модела, мисля, че с подходящи обувки и чанта + някакви много фини и нежни бижута, ще си супер ... много специфичен цвят, не мога да преценя с какво би си подхождал ...
Виж целия пост
# 217
Имам я да, доста отдавна и още не съм я обличала.Днес бях в това Боте, но не са ми по вкуса  Peace Кавали-то на снимките изглежда малко обикновена, но е много красива и нежна на живо, а и мъжа ми няма да е с костюм, та си търсех нещо не толкова официално, но нищо не харесах, смятам че тази ще е подходяща Simple Smile
Simple Smile бих я обула с бежов сандал или сребърен такъв. Бижута тежки не може да понесе тази рокля.
Виж целия пост
# 218
Може би някакъв такъв клъч и съответно черни или златисти обувки (по-скоро черни) ... обаче за най-сигурно май ще е най-добре със самата рокля да се търсят останалите неща ... заради необичайната й материя и цвят (това е нещо като машинно плетиво ако не греша, нали)

Виж целия пост
# 219
Роклята е интересна заради цвета, но това, че е плетена ми пречи да си я представя да присъства на сватба Simple Smile, но щом казваш, че на живо е много интересна и оригинална, съм склонна да се съглася. Подозирам, че наистина е хубава и това не може да се разбере от снимка.

Ако се спреш на нея, аз я виждам с жълти обувки. В сайта на роклята, най-горе, има оцветен в жълто Register. С ей такова жълто би било много интересно, заедно с клъч, в който има същото или близко жълто.
По снимки ми допадна този клъч. Има ненатрапчиво жълто, както и цвета на роклята ми се струва, че присъства в цветята.

Обаче, от къде да намериш жълти обувки  newsm78 На всичкото отгоре те трябва да са интересни, защото като захвърлиш клъча на масата, едни обувки ти остават  Simple Smile В Зара има едни страхотни, но са на 11см ток, а и не ги виждам много с плетена рокля.

Всъщност, намерих жълти обувки, на любима марка, за която разбрах, че вече им е останал магазин само  в София.  Sad
http://www.ninewest.com/Ibby-Ankle-Strap-Heels/17434129,default, … =ninewest-catalog
Виж целия пост
# 220
Да, не грешиш Simple Smile Аз си мислех за пастелено жълто или нюд, може би със златно и бижута с някакви камъни/кристали... Наистина изглежда не съвсем като за сватба и ми се иска с аксесоарите да компенсирам, но до тук ми се изчерпва фантазията  Mr. Green
Виж целия пост
# 221
Роклята е интересна заради цвета, но това, че е плетена ми пречи да си я представя да присъства на сватба Simple Smile, но щом казваш, че на живо е много интересна и оригинална, съм склонна да се съглася. Подозирам, че наистина е хубава и това не може да се разбере от снимка.

Ако се спреш на нея, аз я виждам с жълти обувки. В сайта на роклята, най-горе, има оцветен в жълто Register. С ей такова жълто би било много интересно, заедно с клъч, в който има същото или близко жълто.
По снимки ми допадна този клъч. Има ненатрапчиво жълто, както и цвета на роклята ми се струва, че присъства в цветята.

Обаче, от къде да намериш жълти обувки  newsm78 На всичкото отгоре те трябва да са интересни, защото като захвърлиш клъча на масата, едни обувки ти остават  Simple Smile В Зара има едни страхотни, но са на 11см ток, а и не ги виждам много с плетена рокля.

Всъщност, намерих жълти обувки, на любима марка, за която разбрах, че вече им е останал магазин само  в София.  Sad
http://www.ninewest.com/Ibby-Ankle-Strap-Heels/17434129,default, … =ninewest-catalog

О, не бих казала, че е особено интересна GrinningНо наистина на снимките изглежда по-невзрачна.Но си права...мен също ме спира това,че е плетена.За това и реших да поискам мнение, може някой да има предложение как и с какво да я съчетая за да стане подходяща  Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Scpn няма да е зле да пуснеш една снимка на теб с роклята, защото тази на сайта е много калпава.
Не съм много сигурна, че ще отиват, но не мога да не споделя жълтите обувки, които сънувам от как една съфорумка ги публикува тук.  Mr. Green Mr. Green

Zara
Виж целия пост
# 223
kikamora има характерен собствен стил на писане. Рязка е, безкомпромисна, но това е нейното виждане.
Много често аз съм съгласна с нея, но нямам нужната прямота, за да го напиша.

Това, че има различно мнение и почти винаги е на контра на всички нас останалите, не значи, че трябва да не пише.

За момента няма съфорумка, която би ме отказала да пиша в темата.
Не мисля, че е от полза за който и да е, да се съобразява и не пише в темата, само заради определена личност.

Нито съм рязка, нито безкомпромисна Simple Smile просто имам вкус  Joy
Не разбирам защо някой трябва да се обижда от това, че не харесвам нещо си? В крайна сметка всеки си има собствен вкус и за някои неща вкусовете ни може да се различават, но за други да си приличат. Например малко по назад сандалите с ниската платформа ми харесват и бих ги носила с удоволствие, но убий ме онези с каишките няма да сложа при никакви обстоятелства, а роклята е меко казано ....и аз не знам чак да я определя... Просто тази щампа и асиметричният подгъв са несъвместими и правят роклята да изглежда странно, а в съчетание с елечето и сандалите още по странно. По отделно всичките неща може и да са хубави, но като цяло са несъвместими, или поне това е моята гледна точка.

Лунно момиче, тия белите сандали са ужасяващи. Сигурна съм, че можеш да си намериш много по хубави и женствени ежедневни сандали.
Виж целия пост
# 224
Lunno momi4e , а някакви такива сандали, с подобна подметка?

Скрит текст:

Не са съвсем плоски и ги има в разни варианти.


donika dineva
, при мен този линк не се отваря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия