Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 225
scpn някак си тази рокля не си я представям за сватба.Може би с подходящите аксесоари може и да се раздвижи и да е по подходяща , но по скоро за други поводи би била по подходяща отколкото за сватба .
Lunno momi4e тези сандали не ми допадат визуално но пък имам с такава подметка и са супер удобни
Цитат
Нито съм рязка, нито безкомпромисна Smile просто имам вкус  35
Не мисля ,че тук има някой без вкус.Всеки си има свой собствен и различно виждане за нещата и модата .Затова е толкова интересно защото има най различни мнения.
Виж целия пост
# 226
strept< сандалките, които си предложиха на Лунно момиче, са много симпатични и с модерно излъчване - супер.  Simple Smile Аз бих взела такива, ако имах подобни проблеми. Peace
Виж целия пост
# 227
Не мисля ,че тук има някой без вкус.Всеки си има свой собствен и различно виждане за нещата и модата .Затова е толкова интересно защото има най различни мнения.

Чети внимателно, няма нужда да ме перифразираш!
Виж целия пост
# 228
scpn, предвид материята, не бих я облякла на сватба.  Peace
Но ако си решила да си с нея, мисля, че ще изглежда добре с клъч като показания от Моринга. Колкото до обувките... семпли и изчистени, в нюд или леко златисто (не ужасното жълто златно).  Peace

kalei, сънуваш ги, а?  Mr. Green Hug Докато се чудя вероятно ще свършат. И после ще се тюхкам с дни. Всъщност, нищо ново, доста пъти става така.  Laughing Mr. Green

Лунна, тези сандали са ужасни. Бабешки отвсякъде. Погледни в Camper, ако искаш, има симпатични модели, които се вписват в търсенето ти.  Peace
Примерно нещо подобно.
Тези мисля да ги взема, на живо са чудни.  Heart Eyes А тези...  Heart Eyes само не виждам с какво бих ги носила.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 229

kalei, сънуваш ги, а?  Mr. Green Hug Докато се чудя вероятно ще свършат. И после ще се тюхкам с дни. Всъщност, нищо ново, доста пъти става така.  Laughing Mr. Green


Ох, и аз съм така.  ooooh!
Ако има къде и с какво да ги носиш, въобще не се чуди!   Mr. Green
Виж целия пост
# 230
Жълтите обувки на Зара са страхотни, бих ги купила, но ми изглеждат непрактични. Имах такива светли велурени обувки на висок ток и на една сватба счупиха една бутилка вино в краката ми и естествено заминаха в коша все още нови, не можах да ги изчистя. А тези жълтите не виждам къде бих ги носила - по улуците не стават, ще прашясат на петата минута, в дискотека абсурд, достатъчно е някой да те настъпи  Sick, може би само за работа в офис стават, ако не пътуваш с градския транспорт...
Виж целия пост
# 231
И аз не обичам особено велурените обувки по причина непрактичност. Не дай боже да ги навали  Tired

Жълтите почти на Tyra ( Mr. Green ) са от колата до ресторанта и обратно  Laughing Иначе по улиците ще станат негърчета за отрицателно време  Laughing
Виж целия пост
# 232
Tyra, предпоследният модел, който си показала на camper ли са? Може ли да споделиш цената им?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 233
Как ви се вижда тази форма очила на лицето ми? Не съм фотогенична и със селфитата съм скарана  Mr. Green По-късно ще махна снимката, моля не споделяйте.
Виж целия пост
# 234
Вижда ми се, като да ти отива:)
Виж целия пост
# 235
И аз мисля, че ти подхождат на формата на лицето, но имай предвид, че нищо не разбирам от тази област Wink...ама напирам да се изкажа Wink

--------------------------------------------------

donika dineva и при мен линкът не се отваря.
Виж целия пост
# 236
Ала бала, според мен ти отива формата, а и добре ти лягат на носа, което е важно.
Виж целия пост
# 237
Момичета здравейте!Чудесна тема , скоро я намерих , но много и се радвам. Много харесвам дънкови поли около коляното ,класически ,изчистени.Скоро се сдобих с  такава от Уайкики. Дайте идеи и снимки  с такава пола. Пробвах в къщи с наличните дрехи,но  нещо други си представях.Пробвах и с различни обувки , ами с кецове , поне на моя крак стои ужасно.С балеринки също не  се харесах ,може би с равни ниски сандали ще е добре  newsm78
Виж целия пост
# 238
Благодаря, дами, да са ми честити тогава, след работа ще мина да ги купя.
  bouquet
Виж целия пост
# 239
 kalista, каква е полата? Права? И около коляното е много относително понятие - под коляното, до коляното или над коляното  Wink ? Разлика от 10 см може да промени изцяло визията.

Аз лично прави поли обувам с малък или висок ток. Моето правило /въвела съм си го според моята фигура, височина и форма на краката  Crazy / е: прави поли по-дълги от 4 пръста над коляното ги нося с ток или платформа. Със спортни и балеринки - само къси поли и рокли.

Малко идеи:
Скрит текст:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия