Модни консултации - 15

  • 58 757
  • 725
# 270
Страхотни са!  Само във Варна ли имат магазин? Отговарят ли си на номерацията?

Продават онлайн.
Отговарят си на номерата. Има дадена дължина на стелки в см.
Виж целия пост
# 271
Вейдър, в никакъв случай, дори и ако си над 50.
Виж целия пост
# 272
От всички сака и блейзъри, които имам, само едно е с дълъг ръкав - всички останали са с 3/4, до лакътя или къси ръкави - много ми харесва и определено е приложимо, особено за работа. Peace

Рокабили рокля, било то и с "фустата" отдолу, според мен не е подходяща за официален повод, oсвен ако не си на rockabilly/hot rod/old school/bikes парти, или барбекю в градината със съседите.

Ментовата ми хареса много като десен - неслучайно имам такава кутия за бижута и саксии за терасата. Grinning Много харесвам vintage обзавеждане и декорация и къщата ми придобива все повече такъв вид. Heart Eyes
Виж целия пост
# 273
3/4 ръкав за сако е ОК или ако е късо трябва да е адски късо, но ръкави до лакътя или малко над него са бабешки.
Виж целия пост
# 274
3/4 ръкав за сако е ОК или ако е късо трябва да е адски късо, но ръкави до лакътя или малко над него са бабешки.

Стига си се правила на модна експертка с тази категоричност, за мен си просто хейтър  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
По въпроса за чантите ОBag на мен дългите дръжки са ми по-удобни от късите, защото късите ги нося само на ръка, а не на рамо. Много харесвам корабните въжете, при мен са в комбинация с бяла чанта и ми носят лятно настроение. Бялата чанта се зацапва и трябва да се пази, но се почиства с топла вода и сапун.  Peace
Виж целия пост
# 276
Вейдър не ми допадат ансамбълчетата
губи ми се чара на типичните точки - много
секретарски вид имат. Пробва ли ги?!

Виж целия пост
# 277
.

Аз се колебая за ето тази точкова хубуст:
Скрит текст:
и то най-вече защото няма моя размер, ще трябва да коригирам после  Confused

А от къде е тази красота?
Виж целия пост
# 278
Вейдър не ми допадат ансамбълчетата
губи ми се чара на типичните точки - много
секретарски вид имат. Пробва ли ги?!
Мне, няма как... Онлайн са, още им се чудя, но май май ще се спра на роклята.
madame тук я има  роклята - http://efrea.com/items/view/12174/
И ансанбъла е там ...
Виж целия пост
# 279
Вейдър, много съм доволна от качеството на нещата в този магазин, имам от там неща и качеството на плата си личи, така че за това поне не се тревожи. Peace
Да си кажа за искрите прехвърчали в темата, аз съм много миролюбива и малко се стряскам от по-остир коментари, но от друга страна ми се иска да чуя нещата откровено, защото ако не ги чуя тук, нали ще ги говорят зад гърба ми. Хубаво е да сме дипломатични, но като че ли тук ми е ценна откровеността ви. Надявам се и двете дами да останат в темата, хубаво е че сме различни и така се допълваме. Peace
Виж целия пост
# 280
Мне, няма как... Онлайн са, още им се чудя, но май май ще се спра на роклята.
madame тук я има  роклята - http://efrea.com/items/view/12174/
И ансанбъла е там ...

благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 281
Момичета, какво мислите за тези обувки: http://www.massimodutti.com/bg/en/women/shoes/view-all/taupe-bal … tegoryNav=1009229 ? Онлайн пише, че са изчерпани, но евентуално ще търся на място..

Търся бежови балеринки, нещо такова - http://www.repetto.com/en/ballerina-cendrillon-venus-nude-nappa- … n-v086ve-169.html

Но ми се ще да меря, да не купувам така на сляпо. Ако сте мяркали някъде в София, ще съм благодарна да споделите  Blush
Виж целия пост
# 282
Първите балеринки, които си показала (Massimo Dutti) ми харесват повече от вторите:) Даже много повече.
Виж целия пост
# 283
Здравейте ,харесала съм си две колиета и не мога да избера едно от тях  Laughing ,почти еднакви са и основната разлика е във самата верижка :
Скрит текст:


Това с перлите ми харесва ,но ме притеснява дали няма да дойде твърде много  newsm78 .

Помогнете за да избера едно  Grinning !
Виж целия пост
# 284
И аз съм за първите балеринки, но лично на мен обувките на Масимо са ми безкрайно корави и неудобни, като съм мерила в магазина им.
-------------------------------------------------------------------------
geryaleksandrova, с перлите, защото много ги  обичам  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия