Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 345
Вторите не ми  харесват с тези груби каишки около глезените. 
Виж целия пост
# 346


Аз сякаш повече клоня към вторите. Имам тънък глезен и доста извито, тясно стъпало.

И двата показани са с дебела каишка около глезена.
Защо искаш да го криеш тънкия глезен - покажи го  Simple Smile
Вчера разглеждах модели  на промоция в Джани
ако искаш погледни има интересни неща http://www.giannibg.com/promo/category/02.09/Жени/Сандали
Виж целия пост
# 347
strept, такава дължина на полата ти стои страхотно  Heart Eyes Завиждам ти  Wink

OnDiNe_, категорично вторите Simple Smile. Идеално е, че имаш тънък глезен, защото този модел са само за такъв.
Виж целия пост
# 348
И аз съм в търсене на удобни сандали за лятото ,с които да ми е удобно да бутам количка и да обикалям с часове.По-късно ще покажа какво съм харесала.
Виж целия пост
# 349


OnDiNe_, категорично вторите Simple Smile. Идеално е, че имаш тънък глезен, защото този модел са само за такъв.


И аз така смятам, много са сладки, първите...въобще не ми допаднаха, особено пък на слабо краче  Confused
Виж целия пост
# 350
Здравейте,
Бихте ли се съгласили с тази статия
http://kompass.bg/nemski%20obuvki?journal_blog_post_id=10
не особено ,
балеринки не нося , нямам и намерение , мъжествени - също
както и римски сандали ...
те казват , че всяка жена трябва да има по един чифт от всички основни видове обувки , но съвсем не е задължително , все пак има индивидуални особености ....
Виж целия пост
# 351
Толкова много пишете в последно време за маратонки, че започнахте да ми промивате мозъка  Mr. Green
Качвате снимки на несъвместими съчетания за мен и заради това в момента умувам над един аутфит.
Следобед ме очаква 4-5 часово стоене права и ходене в атракционен детски кът на открито, та трябва да съм с удобни обувки, а съвсем спортно облечена не се чувствам добре.

Та, какво ще кажете за:

- изчистен черен топ, като този, като пеплума ми стои малко по-спихнало Simple Smile, а не толкова стърчащо.
- скини панталон в избеляло розово
- маратонки, подобни на тези, но с по-малко розовейшън по тях

Притеснява ме да не съм смешна заради съчетанието на топ-а и маратонките.

Мъжът ми като ме види пак ще изкоментира, че клоунът е избягал от цирка  Mr. Green
Виж целия пост
# 352
missNoir, това са маратонки за спорт, не ежедневни, мое мнение  Peace
Виж целия пост
# 353
Да, знам и до сега само за спорт съм ги ползвала, но тук се качват снимки на разни такива странни съчетания или аз не съм схванала правилно, че има маратонки, които не са за спорт  newsm78
Виж целия пост
# 354
за мен ежедневни маратонки са ето такива модели
http://i.static.bazar.bg/photosbazar/1f/pics/1ff616258bd5876e34e8d911934321ba.jpg
http://kapere.com/image/cache/data/_obuvki-kolekcia-2015-online/ … _1949-280x280.JPG
http://maratonkihit.com/data/products/original/1422876883onlinei … izecomIMG9377.JPG
Виж целия пост
# 355
Ноар, такъв топ с такива маратонки - категорично НЕ.  Peace
Маратонките за спорт са си за спорт. А тези за разхождане са друга бира. Примерно, разгледай щендерите в брандов магазин на Nike, всичко е на секции (To run, To train, To live...).  Peace
Виж целия пост
# 356
Аха, схванах Simple Smile

Благодаря!

Спасихте мъжа ми от съпътстваща го клоунада  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Аз не се харесвам в панталон, особено скини и маратонки  Naughty
Бих обула такъв с балеринки или еспадрили
Виж целия пост
# 358
Според мен се бият по-скоро черният официален топ и бяло-розовите маратонки.
Може би някакъв бял топ би било добре.
Ето нацъках някакви варианти:http://www.polyvore.com/cgi/set?id=159310177
Виж целия пост
# 359
Според мен се бият по-скоро черният официален топ и бяло-розовите маратонки.
Може би някакъв бял топ би било добре.

И аз това щях да кажа, че много официален ми идва. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия