Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 405

Лу, сандалите са уникални.  Heart Eyes Точно мой тип, отговарят ли си на номера? Направо ги открадвам, наистина дебелите подметки ще са хит това лято.
Аз имам едни сандалки ниска подметка на Guess, вече трето лято ще си ги нося с голям кеф, нищо че са ниски.  Blush

zveti81, за сандалките на Страдивариус ли питаш?
Да, отговарят си на номера, аз нося 36 или 37, от тях 37 ми номер ми заспа  Heart Eyes
Взимай ги, много са яки, дори мъжете ги харесват, а те принципно ненавиждат дебелата подметка  Mr. Green
Виж целия пост
# 406
Това са най-удобните сандали. Миналото лято си ги взех и не са мръднали. Все едно сега ги вадя от кутията. За това лято си взех и чехли, но в бяло, с три каишки.


Помня, че ги беше показвала в темата за стоножките Simple Smile То това им е от малкото симпатични модели според мен, повечето са достойни само за бабички   Grinning
Да, има нещо такова, макар че имат един модел, който за съжаление никъде не намирам вече наличен, много як. Когато са с тънки каишки са по за млади. Laughing
Виж целия пост
# 407
Дойде време и аз да се включа в темичката Ви, защото нещо.... блокирала съм  Sunglasses
С две думи предстои ми да бъда кума през Юни. След тежки и мъчителни дилеми избрах синя дантела за рокля и сега в голяма мъка ще предстои избирането на подплата за под дантелата.
Тааа ето я дантелата http://texhouse.bg/dantela/6346 уж синя е , но на определена светлина удря на тюркоаз Cry
  и ето моделите които горе -долу си представям
1- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242727/ и
2- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242739/


Първи въпрос : Какъв плат да купя за отдолу като материя, за да ми е удобно,че да друсам хорца, свободно, да не ме изпоти и спари на втория час? newsm78
Втори въпрос : Приемам всякакви идеи за цвят обувки, дори може да предложите модел удобен,елегантен не много висок ток   Laughing , а цвят чанта ?! , а на това синьо какво аксесоари ще му ходят ?  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 408
Много ми харесват и 2-те рокли, но бих заложила повече на първата. Втората е една идея по-строга.
Преди време бях питала точно за горно на дантелена рокля, защото дъщеря  за вечерята в училището си беше избрала такава черна дантела. Комбинира я с бледо виолетов шал (след няколко дни ще гледам да кача снимки в темата). Подплатата беше от много тънък сатен с еластанова нишка.

Доста трудно ще намерите подходящ цвят подплата. А аксесоарите ще зависят от нюанса на подплатата. Може да се пробва с екрю чанта и обувки.
https://www.google.bg/search?q=%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0 … 003.0%3B350%3B350
Виж целия пост
# 409
На нашата сватба в началото на месеца свекърва ми беше с подобна рокля, с разликата, че при нея дантелата беше само в горната част, до под бюста. Обувките и чантата й бяха нюд и считам,че беше много елегантна  Peace
Виж целия пост
# 410
Дойде време и аз да се включа в темичката Ви, защото нещо.... блокирала съм  Sunglasses
С две думи предстои ми да бъда кума през Юни. След тежки и мъчителни дилеми избрах синя дантела за рокля и сега в голяма мъка ще предстои избирането на подплата за под дантелата.
Тааа ето я дантелата http://texhouse.bg/dantela/6346 уж синя е , но на определена светлина удря на тюркоаз Cry
  и ето моделите които горе -долу си представям
1- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242727/ и
2- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242739/


Първи въпрос : Какъв плат да купя за отдолу като материя, за да ми е удобно,че да друсам хорца, свободно, да не ме изпоти и спари на втория час? newsm78
Втори въпрос : Приемам всякакви идеи за цвят обувки, дори може да предложите модел удобен,елегантен не много висок ток   Laughing , а цвят чанта ?! , а на това синьо какво аксесоари ще му ходят ?  newsm78 newsm78 newsm78
Коприна. По възможност естествена, макар че се съмнявам да намериш по магазините, но и изкуствена става, в беж, нюд. Обувките и чантата също в тази цветова гама.
Бижутата перли в розово, бяло или беж, не много кичозни.
Виж целия пост
# 411
Цветът е много хубав, интересен, защо си сложила намръщен емотикон ? Simple Smile

Шивачката не те ли посъветва каква подплата да се сложи?

Аз съм за комбинация жълти  Heart Eyes обувки и клъч с жълтичко по него
Скрит текст:

Вчера гледах в Бата страхотни жълти обувки, но на много висок ток, с който няма издържане. Това е модела, но жълтите не ги откривам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 412
Момичета дълго си търсих лятна чанта, горда съм с новата си покупка  Joy ще ми отива на бели обувки, на тъмно сини и на нюд:




Виж целия пост
# 413
Лу, за Страдивариуса питах!  Hug Благодаря ти, ще си ги поръчам.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
desita6 Много е хубава! От къде е?
Виж целия пост
# 415
Дойде време и аз да се включа в темичката Ви, защото нещо.... блокирала съм  Sunglasses
С две думи предстои ми да бъда кума през Юни. След тежки и мъчителни дилеми избрах синя дантела за рокля и сега в голяма мъка ще предстои избирането на подплата за под дантелата.
Тааа ето я дантелата http://texhouse.bg/dantela/6346 уж синя е , но на определена светлина удря на тюркоаз Cry
  и ето моделите които горе -долу си представям
1- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242727/ и
2- https://www.pinterest.com/pin/290693350925242739/


Първи въпрос : Какъв плат да купя за отдолу като материя, за да ми е удобно,че да друсам хорца, свободно, да не ме изпоти и спари на втория час? newsm78
Втори въпрос : Приемам всякакви идеи за цвят обувки, дори може да предложите модел удобен,елегантен не много висок ток   Laughing , а цвят чанта ?! , а на това синьо какво аксесоари ще му ходят ?  newsm78 newsm78 newsm78

miss_v
, относно плата бих се доверила на шивачката на 100%.
Тя ще ти даде най-добрата консултация кое стои под дантелата без да се набира и добавя дълбочина на целия релеф като не лепне върху кожата.
Много ми харесва първия модел рокля (без коланчето), както и цвета на дантелата, която си избрала  Heart Eyes

Относно обувките, според мен акцентът в случая е роклята, така че като никога бих заложила на по-неутрален цвят, най-добре нюд. Може би би могло да се заложи и на сандал с тънки сребристи каишки, но трябва задължително да се сравни с цвета на дантелата.
Чантата според мен трябва да е клъч, също максимално изчистен.
Виж целия пост
# 416
DimS , и аз да кажа, че си пуснала чудесни снимки, особено на втората много ми дпадна цялото ти съчетание на дрехи и аксесоари и малкият мъж е Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
desita6 Много е хубава! От къде е?
Благодаря!
Купувана от магазина на Том Тейлър в Сливен  Laughing и самата чанта си е Том Тейлър.
Имаше още един цвят на този модел -бяло с бордо рае.
Виж целия пост
# 418
.
Виж целия пост
# 419
Страхотни сте ! Благодаря много ще питам шивачката най-добре за плат за подплатата Simple Smile
И аз си мислех за нюд за обувки и чанта, но идеята за жълти сандали много ми допадна  Grinning ще пробвам ще търся и ще показвам като има нещо избрано Wink Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия