Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 28 151
  • 739
# 330
Ани Hug благодаря за рейтинга!Местата се запазват,но като цифра падат всички сериали!От начало беше 10...,после 9,...сега вече 8,38.И Карагюл като гледам е така...Наситиха се на сериали Joy

Счупени Парчета Paramparca еп.23 Руски суб. Турция с Нургюл Йешилчай и Еркан Петеккая


http://vbox7.com/play:0bb8c45c9d

ПП Ани писали сме едновременно за рейтинга... Laughing
Виж целия пост
# 331
Злати благодаря за епизода на Парченцата, качен в бокса - ще ги гледам обстойно след като свърши сезона...сега само като експресен влак  Grinning
Не така гледам епизодите на Съдбата - гледам ги най-малко по 3 пъти - на всички възможни езици и най-любимите моменти многократно....



Толкова любов има в тази сцена, която ще видим довечера, че целувката няма да ми липсва....

Предположение - Кахраман е облечен....сигурно когато се е върнал на сутринта, след като Дафка го е "отвлякла" за една нощ.... Thinking
Виж целия пост
# 332




Много умен Бурак - по голямото чело му личи....
Владее 7 езика писмено и говорим - без турския....
Виж целия пост
# 333
Виж целия пост
# 334






Хайде избирайте си  Peace
Виж целия пост
# 335
тези с очилата са резерве .....за Нерви...там не пипам... Naughtyаз го искам с 24 каратова усмивка.....  Peace
Здравейте момичета Party
готови ли сте за довечера... Thinking
Виж целия пост
# 336
Гости  Hug аз съм готова още от миналия вторник... Peace
Момчето го предпочитам, когато гледа Елиф - с много любов и усмихнат поглед  Hug

Виж целия пост
# 337
Виж целия пост
# 338



Kaderimin Yazıldığı Gün-Elif-Kahraman-Melek

https://youtu.be/NhMGGNcwFfM

Тази вечер отново ще кажем Hoşgeldiniz Toprak  Two Hearts newsm30 passifier Two Hearts
Виж целия пост
# 339
Привет на всички в темата !   Hug
Изгледах "Черни планини"-14 серии,видях и края на филма ... Sick
Днес съм с вас в очакване на "Съдбите" .Тази серия може и да не разберем какво ще стане след изтрела на Ибрахим ,но се надявам на много прекрасни моменти между двамата влюбени и Топрак. Peace
Малко хумор...

Виж целия пост
# 340
Привет на всички в темата !   Hug
Изгледах "Черни планини"-14 серии,видях и края на филма ... Sick
Днес съм с вас в очакване на "Съдбите" .Тази серия може и да не разберем какво ще стане след изтрела на Ибрахим ,но се надявам на много прекрасни моменти между двамата влюбени и Топрак. Peace
Малко хумор...


Тио Hug
 Joy Joy Joy Joy страхотно....наистина Къймет покрива напълно образа на свекърва Naughty
Виж целия пост
# 341
Гости  Hug Heart Eyes

Тази снимка май е нова …

Виж целия пост
# 342
Гости Hug

Тио Hugотново интересен колаж! Hug

Виж целия пост
# 343
Гости  Hug Heart Eyes

Тази снимка май е нова …


smile3521 ДА
Злати, здравей
Виж целия пост
# 344
Гости ,Злате  Hug
За всички едно капучино …

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия