
Тио, Гости, Злати
Тио свекървещицата в Съдбата е наистина номер едно по злоба, лицемерничене, лъжи и измами - надмина всичките ми представи за подъл човек. За тази вещица няма нищо свято - кълне се, че много обича Кахраман, а в същото време, няма очи да види, къде е неговото щастие.....Иска живота му да премине без любов като му тика непрекъснато Дафка в ръцете.....Защото Къймет е егоист.....защото знае, че сина й не обича Дафка, така, тя майката е единствената жена, която сина й ще обича истински....А много добре знае, че любовта на живота му е Елиф, а съперничеството от векове между майката и любимата жена е известно.....Това е манталитета на Къймет - простотия до шия.....
Да тази вечер няма да разберем какво ще последва от изстрела на Ибрахим, и съм напълно съгласна да се насладим на любовта на нашите любимци

Още едно нова снимка
Maksut, İbrahim ile ortak oluyor. Bakalım Elif nasıl kurtulacak ikisinden?
Да видим истинска ли е любовта на Максут към Елиф.....Защото, когато човек обича истински иска любимия човек да бъде щастлив, дори далеч от него.....






