Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 947
  • 725
# 105
Вижте какво открих в туитър..
Сладурана! Ах, как ми се иска да я  гушна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 106





 Party Party Party
Виж целия пост
# 107
Туит от Керем..

Чувствам радост  и гордост.. Искам да благодаря първо на вас и после на всички от екипа за труда, който положи! Приятно гледане!

Виж целия пост
# 108
К:Има ли новини от Елиф?
Д:Не се страхувай, ще имаме хубави новини.
К:Кой знае колко се е уплашила дъщеря ми.
Д:Тя ще е добре, когато порасне дори няма и да си спомне за това. А и ето ,че синчето ти също едва.
К:Много е малък още, по моя вина и той ще пострада.
Д:Но ти нищо не си направила. Страдаше заради едното си дете и това е.
К:Днес ще се случат хубави неща, нали?
Д:Да..
К:Благодаря ти за това, че беше до мен.
Д:Ама сега ще ти се ядосам, та ни есме сестри.. Ти избра ли име за това момче тук.
К:Не, понеже беше още рано затова
Виж целия пост
# 109




Виж целия пост
# 110
Х:Йиит, вече е врем, къде сте?
Й:След малко сме там.
Х:Виж, от тгози час нататък вече няма никаква гаранция за живота на дъщеря ти.затова не отговорям за нея.
Й:Виж, ако нещо й направиш на Елиф, няма да има нужда от тези документи, аз сам собствените си ръце ще ги погубя всички.

Й:Готов ли си?
Е:Братле, ние братятата Кълъч, искам да ми обещаеш, че ако ми се случи нещо, тогава няма да тръгнеш да отвмъщаваш за мен.
Й:Виж, нищо няма да ти се случи.
Е:Искам да вземеш Кюбра и децата да ги отведеш на безопасно място.. Твоята дъщеря и твоят племенник да пораснат в спокойствие и безопаснот.
Й:Ние ще отидем там, ти ще ме слушаш какво ти казвам, няма да действаш на сво яглава. Ти никъде няма да ходиш, защото имаш семейство, за което трябва да се грижиш.. Аз няма да позволя да ти се случи нещо.
Е:Искам децата да растат щастливи, да се подкрепят един друг, така както се подкрепяхме ние. Да имат хублави спомени от детството си, защото ако човек има такива мигове, той лесно може да забравя за лошите неща..
Виж целия пост
# 111
Й:Беше ми казал да избера между вас и семейството си.
Х:И ти беше направил своя избор!

Й:Оставете оръжията си!
Е:Йиит, какво правиш?
Й:Емир, вземи Елиф!
Х:Йиит, виж допускаш грешка..

Е:Елиф, скрий се тук и не се показвай! Все едно играеш на криеница.
Е:Йиий, идвам!
Й:Емир, казах ти да си тръгнеш!
Е:Не, братко!

Е:Татко!
Виж целия пост
# 112
 newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 113


 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 114
Ех, все ми иска да вярвам, че йиит няма да умре.

Е:Елиф, добре ли си, татковото?
Е:Какво му има на чичо, татко?
Е:Нищо му няма на чичо ти, ще го водим в болница. Хайде, Йиит!
Е:Татко, чичо нали ще се оправи!
Е:Ще се оправи, разбира се, дъще!

Е:Батко, баток, отвори си очите! Батко, не умчирай!
Й:Летя! Летя!

Е:Чичо, хайде, събуди се! Все още ще се возим на велосипед.
Й:Емир, спри колата!
Е:Не говори глупости!
Й:Моля те! Моля тге!
Е:Аз ще се обадя на линейката.
Й:Не се обаждай, вече е време!
Е:Заради теб, заради теб!
Е:Не може така, трябва да те водя в болнвица.
Й:Стой при мен! Стой при, братле!
Е:Йиит, виж така не може ,братле! Т икакво вида, какво преживя! Това ли няма да можеш да го преодолееш? Ха?
Е:Хайде да вървим оттук!
Й:Шшшт! Слушай ме ,братле.
Е:Кажи, братле, аз съм тук.
Й:Погреби ме в родното ми място.
Е:Йиит, не говори така!Аз ще те заведа там, но не по тоя начин. Щ евземем децата и ще отидем там и заедно ще се грижим за децата си.. Но ако нещо се случи с теб, аз няма да мога да го посена, батко! Батко, няма да мога да го понеса ! еЛИФ, ДЪЩЕ, ЕЛА!
Й:Чичо ти много те обича, никога не забравяй това!
Е:Батко, събуди се!
Е:Чичо, събуди се!

Еее, значи от сълзи не виждам буквите на клавиатурата.. Страхотна игра на Керем и Шюкрю..Ейвалла!
Виж целия пост
# 115
хади сега бебето ще го кръстят Йиит..
Виж целия пост
# 116
Е:МОЛЯ?
С:Емир, имаш син. И Кюбра и бебето са много добре..Емир? Емвир? Синко, защо не отговряш? Взехте ли Елиф? Добре ли сте?
Е:Добре сме, идваме..

Д:Слава на Господ, живо и здраво и бебето си роди.
К:Бебето добре ли е? Н:Акщо не беше добре, ние щяхме ли да сме така спокойни тук.
К:А Елиф?
Д:И Елиф също била добре, взели са я.
К:А Емир и Йиит, те добре ли са?
Д:Да и те били добре, след малко ще са тук..
Виж целия пост
# 117
Как да се зарадваш на сина си,като преди минути в ръцете е издъхнал брат ти-ох,не виждам
Виж целия пост
# 118
Д:Ела при леле Дерйа!
Е:Лельо Дерйа!
Д:Спасиха ли те къз?
Е:Ттако и чичо ме взеха.
С:Какво стана, батко? Къде е Йиит?
Е:Долу.
С:Защо не се качва горе?
Е:Емир, къже къде е Йиит?
С:Не ми плаши, къде е Йиит?
Е:Долу в моргата..
Виж целия пост
# 119
Е:Много ми липсваше, майко.
К:И ти много ми липсваше.
Д:Емир защо не влиза? Чакай да го видя аз.

Д:Емир! Какво има? Ха? Къде е йиит? Къде е йиит?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия