Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 943
  • 725
# 90
Мимче Hug Hug Heart EyesБойче Hug Heart Eyes

Май и този епизод ще има зейбек..И дано финалът да е щастлив! Дано! Praynig Praynig Praynig



Приятно гледане и от мен!
Диди  Hug Hugмай няма да успее да бъде с нас тази вечер Sad Sad
Виж целия пост
# 91
Бойче Hugекипа са на банкет
Лили Hug
Виж целия пост
# 92
Бойче Hugекипа са на банкет
Лили Hug
Ох бе............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy   уплаших се да не е Лили.............. Embarassed Embarassed Embarassed и пак да съм на собствен превод............. Mr. Green Hug Hug Hug Hug Лили..................   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 93
Керем чрез перископа..

Керем: Ами откъде да знам..Може би друга работа няма да има..Шегувам се.. Продуцентите са някъде там, надявам се да има. Натъжен съм, развълнуван съм.. Надявам се, че и вие също..

Виж целия пост
# 94
От банкета. Mr. Green Mr. Green Mr. Green


[/img]
Виж целия пост
# 95
Хей момичета здравейте  Hug
Лили адски много ти благодаря за всичко пуснато   bouquet Hug Hug Hug
Миме,Бойче да си ви нагушкам и вас  Hug Hug Hug
Тука съм Лили оправихме компютъра ама няма да го товаря много пък и ти приготвих един сюприз не е като тези на Надето професионални,но дано ти хареса ще го кача след епизода  Hug




Виж целия пост
# 96
Й:Стой тук, покажи Елиф.
Х:Добре дошъл прокуроре. Ние си спазваме обещаниета. Покажи момичето.
Е:Татко!
Е:Елиф!
Й:Емир, стой там.

Й:Виж, да убиеш този прокурор ще ит донесе проблеми.
Х:В днешно време дори и на собствения си брат няма да повярваш..
Й:Ти ми беше казал да избера между вас и семйството си.
Х:/И ти беше избрал нас.

Е:Хайде, разкавай.
Й:На никого няма да кажеш, нали?
Е:Добре.
Й:Хаккъ бей иска срещу Елиф документите.
Е:И аз ще дойда.
Й:Ти върви при Кюбра.. Дори напуснете този град.
Е:Каокво става?
Й:Виж, казвам ти, че аз ещ спася Елиф и ще я доведа при вас.
Е:Не, и аз ще дойда с теб.
Й:Братле, поне веднъж послушай това каквото ти казвам.
Е:Братле, виж, криеш нещо от мен, познавам те.
Й:Хаккъ иска твоя живот срещу този на Елиф.  Виж, казвам ти да замениеш оттук, аз ще уредя всичко и ще спася Елиф и ще  ядоведа при вас.
Е:Н еможем да рискуваме, Йиит, заедно с докумните иска итеб. Няма какво да се прави, и аз ещ дойда с вас.
Й:Добре, но тогава трябва да измислим нещо друго.Защото иначе ще те убият ако отидеш там.
Е:Нямаме време за губене, веднага да отидем там..

Елиф не иска хамбургерите на мафиозите, иска майка си и баща си..

Х:Е, Тахсин, до дне колко мъже погребахме.
Т:Много.
Х:Да, но за пръв път ще убием прокурор. Готов ли е гробът му?
Т:Да
Х:Но нека да бъде голям, защото мъжътк е доста висок.

Е:Ало, Кенан, трябва да спремв операцията.
К:Как така? Наил утре по залев слънце щяхме да я проведем операцията.
Е:Да, документите се оказцаха фалшиви.

Х:Какво има, Йиит?
Й:Искам да чуя гласа на дъщеря си.
Х:Виж, Йиит, ние сме тези, които могат да искат нещо.
Й:Виж, Хаккъ бей, искам да чуя гласа на дъщеря си!

Е:Елиф!
Е:Татко!
Е:Живот мой, не се страхувай, ние ще дойдемч с чичо ти да те спасим..Ти си ижграй игрите, миличка, ние ще дойдем да те спасим.

К:Какво става? Вървете и доведете дъщеря ми.. Йиитк, какво чакаш? Искам дъщеря си.
Е:Добре, аз сега отивам в прокуратурата..

К:Емир, защо не се обаждаш на полицията?
Е:Защото това е рисковано.
К:Защо, да не би даса решили да направят нещо на Елиф.
Е:Спомняш ли си как с Йиит те спасихме. Сега пак така ще отидем и ще спасим ЕУлиф.
К:Ти криеш нещо от мен.
Е:Не нищо не крия.. Сега ще отида в прокуротурата, а ти по това време ще се грижиш добре за себе си..
Виж целия пост
# 97
Виж целия пост
# 98
Е:Как така, какво ще прави на Емир?
Д:Не разбираш ли какво може да му направи?
Й:По-тихо.. Кюбра не трябва да чува за това.
К:Какво да не чувам?
Д:Ти си много уморена и за да не се разстроиш повече затова. Хайде ела да те сложим да спиш.
К:Аз как ще спася, когато дъщеря ми се молеше да я спася. Йиит, направи нещо, моля те, спаси дъщеря ми.

Е:Йиит, ето това е..Сега се обади на този безчестнвик..
Й:Добре, утре на обяд в еди къде си.
Е:Защо на обяд? Сега да отидем.
Й:Емир, козът е в ръцете на Хаккъ, както каже той така ще направим.
Д:Имате ли намерение да кажете нещо на Кюбра, момичето се съсипа.-

Е:Много ти се извинявам..Де да бях те послушал и да бях заминал оттук..Сега за толкова много неща съжалявам..Може ми повече няма да мога да видя Елиф и теб.Може би синът ми ще расте без баща, но нищо не мога да направя..Много те обичам, Кюбра!
Виж целия пост
# 99
Е=:Батко, и ни ед адойдем.(
Й:Тази работа ще я сдвършим аз и Емир, вие нищо няма да правите на своя глава, защото тука става въпрос за живота на Елиф.

Е:Батко, нека  и ние да дойдем.
Й:Ендер, вие ще останете тук при момичетата, а и най-вероятно Хаккъ  енакарал да ни следят, аз ще се кача горе да взема нещо.

ЕИ:Миличка, бъде спокойна, спа много добре..Ние сега отивам с Йиит и в най-скоро време Елиф също ще бъде с теб..

Й:Виж, Кюбра, много съжалявам.След толкова време пак се случиха тези работи, наистина много съжалявам.
К:Йиит, когато Елиф се върне, ако й разкажеш истината, това, че ти си неин баща, аз нямам нищо против, разбра ли?
Й:Благодаря ти..Станала е много красиво момиче, а ти си станала много красива майка.- Писмото, което й написах все още стои  ли?
К:Разбира се, че стои. Аз само чаках да дойде в такава вързаст, когато ще може да разбере каво пише в него.
Й: Оебщай ми нещо..Ако се случи нещо с мен.
К:Как така?
Й:Обещай ми, че ако ми се случи нещо, ще й дадеш писмото, когато тя стане на 18 години..
К:Вие също ми бяхте обещали..
Й:Моля те, само ми обещай.


Малееееееее, Йиит ще умре!
Виж целия пост
# 100
Емир и Йиит искат прошка от приятелите си, те разбира се се пошегуваха с това..


Д:Внимавай, разбра ли?

Кюбра ще ражда май...
Виж целия пост
# 101
Е:Пусни ме, искам при майка.
М:Стой милно, ти се моли баща ти да дойда.
Е:Пусни ме и ме отведи при татко! Искам вкъщи..
Виж целия пост
# 102
Е:Ние в правилна посока ли пътуваме?
Й:Оттук е по напряко..

Аха този Йиит май няма да води Емир със себе си..

Е:Да, Дерйа,
Д:Емир, в болницата сме. Доведохме Кюбра.
Е:В болница ли? Да не би да се  еслучило нещо с Кюбра?
Д:Май ще ражда преждевремнно. Ти не се безпокой, вие си гледайте вашата работа, ние сме тук ПРИ Кюбра..
Е:Можела да роди преждевременно.
Й:Хайде да видим.

Х:Тахсин, тези закъсняха, ти вземзи мерки, да не ни сполети нещо..
Виж целия пост
# 103
На Кюбра ще й правят цезарово сечение, имала кръвотечение..

Д:Трябва да се обадя на Емир.
С:Недей, Дерйа, той няма да може да й помогне.


Е:Йиит, ако ми се случи нещо, тогава ти ще се грижиш за Кюбра.
Й:Нищо няма да ти се случи.
Е:Сърдит ли си ми?
Й:Това пък откъде ти хрумна сега?
Е:Кажи ми сърдит ли ми си, ядосан ли си ми?
Й:Престани,
Е:Искам да знам. Ти сърдиш ли ми се затова, че се ожених за Кюбра, за това, че Елиф ме нарича баща..
Й:Стига, престани да ме питаш.
Е:Кажи ми, излей си гнева Какво чувстваш, когато Елиф ме нарича баща.
Й:Разочарование.. Защото дъщеря ми ме нарича чичо, когато дъщеря ми ме прегръща  като неин чичо, ме боли. Затова исках да сто ядалеч от вас. Все пак човек иска да чуе гласа на тези, които обича, аз не съм машина все пак.. Загубих и двете си семейства, само ти ми остана, затова не искам да те загубя и теб.
Е:Ти не си ме загубил,  иникога няма да ме загубиш. Елиф е твоя дъщеря..Знаеш ли тя е точно като баща си..
Виж целия пост
# 104
Йиит Кълъч: Как да не страдам? Всеки път сърцето ме боли! Когато собствената ми дъщеря ме прегръща като неин чичо, ме боли!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия