Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 951
  • 725
# 135
гГолямата Елиф: Майка ми даде писмото ти на 18 ми рожден ден.. Ти беше моят подарък за 18 ми рожден ден..

Няма да мога да ви преведа сега това, момичета, наистина няма да мога!
Виж целия пост
# 136




Виж целия пост
# 137
ОХ,не виждам нищо-но все пак искам да благодаря на всички момичета пишещи в темата  bouquet  bouquet  bouquet
Лили,на теб за преводите и инфто което си ни писала bouquet
Диди-за всички снимки и преводи
Снежи HugБойче HugГаби Hug
Беше удоволствие за мен да съм част от тая тема Hug Hug Hug
Живот и здраве-с новите им проекти,ще се намерим
Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139
ОХ,не виждам нищо-но все пак искам да благодаря на всички момичета пишещи в темата  bouquet  bouquet  bouquet
Лили,на теб за преводите и инфто което си ни писала bouquet
Диди-за всички снимки и преводи
Снежи HugБойче HugГаби Hug
Беше удоволствие за мен да сам част от тая тема Hug Hug Hug
Живот и здраве-с новите им проекти,че се намерим

Мимче, аз ти благодаря за това, че беше част от тази тема..Знаеш колко си ми скъпа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 140


Аз наистина не мога да дойда на себе си!
Въпреки,че знаех че ще умре не знаех,че ще е така направо треперех и гледах в екрана
И аз като една фенка в туита:Абе от сега нататък забранете на Керем да умира по сериали и филми и тн...Разгони ми фамилията това момче....и на Шюкрю да плаче боже мили пиша глупости,но аз наистина трудно ще забравя ШМ и ето сега тука разбирам за 100 път,че аз харесвам лошият край и съм си жива мазохистка

 Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 141






Виж целия пост
# 142




Виж целия пост
# 143


Виж целия пост
# 144
Виж целия пост
# 145


След края на епизода съм направо разбита. Такава игра направиха актьорите, толкова въздействаща, че близо три часа се стичат сълзи по лицето ми и не мога да се успокоя. Нямам думи! Велико! И тая музика, дето прониква в сърцето направо...  Cry
За втори път така преживявам сериал! Първият път беше "Ако бях облак".
Невероятни кинаджии са турците. Имат усет към детайла, към цялостното въздействие. Такива сцени правят- смъртта на Сибел, сега и на Йиит, погребението... Cry Такива думи подреждат, дето докосват душата... Sad
А за невероятните им актьори ми се свършиха суперлативите- каквото и да кажа, все ще е бледо и недостатъчно! Зашеметена съм направо... #Puppy dog
Харизматичният Керем... Heart Eyes Красивият Шюкрю... Heart Eyes Прекрасната Бурджу... Като прекършено цвете беше на моменти! Heart Eyes Колоритната Шукран... Heart Eyes Другите момчета... Heart Eyes Heart Eyes Ясемин... Heart Eyes Велики! Никога няма да забравя тоя невероятен сериал! Peace

Виж целия пост
# 146
Стана ми много криво, че сериала свърши.. Ще ми липсва Йиит Кълъч.. Ще ми липсва Керем, но наистина се надявам поне до края на тази година да си почине това момче.. Че просто в някои моменти много ясно му личеше умората..
Страхотна игра от страна на всеки,  добра режисура, невероятна музика.. Вярно, че сценария от време на време яко куцукаше, но на фона на другите неща, мен това не ме дразнеше чак толкова..
Керем с тази роля вдигна много летвата нагоре.. Още в Слънцата показа, че е много добър актьор, а сега се утвърди като такъв.. Може момчето да играе и това е.. Желая  на него и на другите актьори, които играха в ШМ, да  играя в сериали, които да имат висок рейтинг, че наистина в края на краищата всичко опира до парите и рейтинга.. Споделяла съм, че за мен е важно какво коментират сериозни журналисти  по отношение на ШМ.. Днес попаднах на една статия във в-к Джумхуриет..Журналистката пише, че Шереф Меселеси- единствения сериал, който си заслужава да се гледа през този сезон, ще прави финал...
 
http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/278129/Seref_meselesi.html#

Съжалявам само, че нямам време да ви преведа цялата статия.. Но и аз споделям мнението й..Защото в момента освен ШМ нищо не гледам, то вече и него няма да го гледам де...
 
Диди, миличка, сега прочетох за изненадата, която си ми подготвила, нетърпелива съм да видя каква  е тя.... Радвам се, че вече с компютъра всичко е наред..Липсваше в темата..Много поздрави на Габи  Hug Hugи тя липсва..
Виж целия пост
# 147


След края на епизода съм направо разбита. Такава игра направиха актьорите, толкова въздействаща, че близо три часа се стичат сълзи по лицето ми и не мога да се успокоя. Нямам думи! Велико! И тая музика, дето прониква в сърцето направо...  Cry
За втори път така преживявам сериал! Първият път беше "Ако бях облак".
Невероятни кинаджии са турците. Имат усет към детайла, към цялостното въздействие. Такива сцени правят- смъртта на Сибел, сега и на Йиит, погребението... Cry Такива думи подреждат, дето докосват душата... Sad
А за невероятните им актьори ми се свършиха суперлативите- каквото и да кажа, все ще е бледо и недостатъчно! Зашеметена съм направо... #Puppy dog
Харизматичният Керем... Heart Eyes Красивият Шюкрю... Heart Eyes Прекрасната Бурджу... Като прекършено цвете беше на моменти! Heart Eyes Колоритната Шукран... Heart Eyes Другите момчета... Heart Eyes Heart Eyes Ясемин... Heart Eyes Велики! Никога няма да забравя тоя невероятен сериал! Peace

Дани Hug Hug Hug
За мен другия сериал освен ШМ, който така се докосна до душата ми, беше Сускунлар.. Много тежко преживях това, че накрая главният герой беше убит.. До последно се надявах да ми спестят това сценаристите в ШМ, дори и сценарии писах, но уви.. Пак същия финал.. 
Споделям всичко написано от теб..   Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 148
Джиджи, миличка,  Hug Hug това е за теб Heart Eyes Heart Eyes



Лека нощ!
Виж целия пост
# 149
Лили,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря за превода   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия