Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 947
  • 725
# 585


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 586
Момичета! Hug Heart Eyes

Диди, страхотен клип ... Heart Eyes Heart Eyes




Вече не знам на какво да вярвам ... newsm78
Виж целия пост
# 587
И това от рускините ... Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 588


Виж целия пост
# 589


Габи!  Hug
Пак ли зачопкаха Сървайвъра  ooooh!
Виж целия пост
# 590
Виж целия пост
# 591
Виж целия пост
# 592


Нещо мое  Hug
Виж целия пост
# 593


Габи!  Hug
Пак ли зачопкаха Сървайвъра  ooooh!


Ами пише, че Керем ще се върне от Америка чак през 2016 и ще участва ... Но да ти кажа аз не вярвам много, нали ще снима летен филм с Фахрийе, дори и Хилял Сарал потвърди ... newsm78
Виж целия пост
# 594

Много хубав колаж! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 595


Нова от Ясо  Heart Eyes

Габи и аз вече незнам на какво да вярвам честно,а тези фенки очаквам да научат скоро и цената на долните му слипове и чорапите му  hahaha
Виж целия пост
# 596


Нова от Ясо  Heart Eyes

Габи и аз вече незнам на какво да вярвам честно,а тези фенки очаквам да научат скоро и цената на долните му слипове и чорапите му  hahaha


Разкошна Ясемин! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж, Диди и аз го очаквам това ... Joy
Виж целия пост
# 597


Абе Шюкрю как ще смогне със сериала та със филма  Peace
Много избърза това момче за проект ама да видим аз ще му хвърля поглед любопитно ми е  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 598


Абе Шюкрю как ще смогне със сериала та със филма  Peace
Много избърза това момче за проект ама да видим аз ще му хвърля поглед любопитно ми е  Mr. Green Heart Eyes


Аз също ще гледам и филма, и сериала, наистина избърза, но да ти кажа се радвам, няма да ми липсва поне ... Laughing Дано и Керем не бави нещата много, но пък и да си почине ... Embarassed
Виж целия пост
# 599
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия