Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 160 254
  • 755
# 555
Елена Йончева на паркинга на Икеа в огромен джип днес.
Виж целия пост
# 556
Елена Йончева на паркинга на Икеа в огромен джип днес.
Беше гост в Комбинация, а тяхното студио е в София ринг мол.Близо са Икея и мола
Виж целия пост
# 557
Беше гост в Комбинация, ...
Комбина.  Wink
Аз пък се чудех от кой мол си излъчват предаването.
Виж целия пост
# 558
Беше гост в Комбинация, ...
Комбина.  Wink
Аз пък се чудех от кой мол си излъчват предаването.
Написах Комбина и не съм видяла тъпия редактор на телефона как го е изписал. Напоследък така ме излага редактора, че нямам думи направо
Заради нея гледах това груповато предаване и си пролича колко класи над онези двечките е Йончева.
Виж целия пост
# 559
Преди не беше ли в България мол?
Виж целия пост
# 560
Беше гост в Комбинация, ...
Комбина.  Wink
Аз пък се чудех от кой мол си излъчват предаването.
Написах Комбина и не съм видяла тъпия редактор на телефона как го е изписал. Напоследък така ме излага редактора, че нямам думи направо
Заради нея гледах това груповато предаване и си пролича колко класи над онези двечките е Йончева.



Изключително плоски интервюта правят, направо срамота! На Лора в БТВ й се получаваха нещата, тука защо така, не знам! А Щърбева е тотал щета - такива неадекватни включвания прави, че ......
Виж целия пост
# 561
Светлана Кирова,една от участничките в Женени от пръв поглед през четирите почивни дни в един хотел в Халкидики.Надута, постоянно чупеше стойки и се натискаше с новия си прияел.Доста  просташко държание, нищо общо с това във формата.
Виж целия пост
# 562
Светлана Кирова,една от участничките в Женени от пръв поглед през четирите почивни дни в един хотел в Халкидики.Надута, постоянно чупеше стойки и се натискаше с новия си прияел.Доста  просташко държание, нищо общо с това във формата.

Коя беше Светлана, онази която го раздаваше много влюбена и щастлива ли? Май преподаваше танци или нещо подобно?
Виж целия пост
# 563
Да, май тае бо май преподава
Виж целия пост
# 564
Хм,за Светлето (бивша Каръбска),се изненадах...на екран изглеждаше мила и възпитана  Thinking.
Явно,пред камера е друго...

Заки и аз го харесвам много,харизматичен,стилен  Peace

Тия дни-Белослава, във Фантастико на бул. Пушкин,често я виждам да пазарува там. Едричка,усмихната,всеки път ми кима  Whistling,пък нито се познаваме,нито я заглеждам  Blush.

През уикенда-шеф Манчев и семейство,пред една пицария в Бояна.Явно оглежда конкуренцията  Mr. Green
Виж целия пост
# 565
Златка Райкова в България Мол.
Виж целия пост
# 566
Христо Гърбов по Дондуков.
Виж целия пост
# 567
Андрей Слабаков в Хепи Варна.
Виж целия пост
# 568
Тия дни-Белослава, във Фантастико на бул. Пушкин,често я виждам да пазарува там. Едричка,усмихната,всеки път ми кима  Whistling,пък нито се познаваме,нито я заглеждам  Blush.

Снощи я видях в Арт. Много лъчезарна Wink
Виж целия пост
# 569
Орешарски в Парадайз днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия