СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 827
  • 1 229
# 1 035
Моята не е писала нищо по тезата  Cry Била блокирала напълно.
Виж целия пост
# 1 036
На 7 въпрос отговорът е В. Видях, че съм писала Б.
Виж целия пост
# 1 037
Може ли някой да каже колко точки се отнемат при сгрешено време при случката край черквата?
Виж целия пост
# 1 038
Направо ще се побъркаме в къщи Cry Квесторите им казали да не забравят да поставят знак  Z след края на преразказа. Единият от моите попитал дали трябва да поставят и след тезата, на което му отговорили утвърдително. Останал му е бил ред - ред и половина до края на страницата и е сложил Z, а сега плаче и се тръшка дали няма да го приемат като знак и да му анулират работата.
Виж целия пост
# 1 039
Нищо няма да му анулират. Peace  Успокой детето Simple Smile
Виж целия пост
# 1 040
Може ли някой да каже колко точки се отнемат при сгрешено време при случката край черквата?

от 1 до 4 зависи дали си спазил основното глаголно време.
тук има критерии, изтегли ги, ако успееш да отвориш сайта.  Peace

https://www.mon.bg/?go=page&pageId=1&subpageId=29
Виж целия пост
# 1 041
За неправилно глаголно време взимат максимално 4 т.
Виж целия пост
# 1 042
Нищо няма да му анулират. Peace  Успокой детето Simple Smile

 Hug Благодаря ти. Наистина и аз се притесних. Той твърди, че така са ги карали да правят и на пробните матури и затова не го е приел за нещо грешно.
Виж целия пост
# 1 043
Чух го най-сетне, естествено не е бързал да си включи телефона Simple Smile
Чакам да се прибере и ще проверяваме и ние. Нищо не ми каза по телефона, като се прибере щял да разказва...

Сякаш за моя момък пишеш  Simple Smile
Едвам устисках до един и половина и му звъннах, той пред училището, после щял да разказва.
Сега за награда е на зъболекар с баща си hahaha

Сайта на МОН не се отваря ама хич.....
Виж целия пост
# 1 044
Току-що го отворих, но няма нищо ново.
Виж целия пост
# 1 045
Къде го има теста?

А ,за министрите ,че и за др.от образованието,резултата ще е наистина нисък.Нашите деца ще имат по-висок успех.
Многоооо тъп и завъртян текст,няма какво да приказваме.
Виж целия пост
# 1 046

на стр. 57 от темата има линк  Peace

чакаме МОН да го качат с отговорите.
всяка година едно и също с този сайт - бъгва се от наплива.
Виж целия пост
# 1 047
Аз успях да сваля критериите
    http://dox.bg/files/dw?a=463192da75
Виж целия пост
# 1 048
Момичета искам да споделя нещо и дано помогна ,защото гледам ,че някои деца не искат да проверят резултатите си след матурата . Моят син миналата година ги провери още щом излязоха на сайта на МОН. И слава богу ,че имахме някаква представа за очакваните оценки . В деня на обявяването на резултатите по погрешка пуснаха оценките от предната година . Няма да ви описван какво преживях когато видях срещу името на моя син БЕЛ - 3,40 Математика  - 2,00 И въпреки ,че знаех ,че не е възможно да са неговите оценки ,само дето не умрях .Така ,че проверете отговорите !!!!!

Това го помня! Инфарктно състояние.
Виж целия пост
# 1 049
Благодаря ти Дънди! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия