СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 826
  • 1 229
# 1 050
Да, това беше ужасно... дано спестят на децата ( и родителите им) гафовете тази година! Още помня как едната близначка ревеше на тел, че има тройки и по двата предмета...
Виж целия пост
# 1 051
Уф, а тук колежката се зарадва на едни прилични оценки и после, като цъфна 2,00 на НВО ...  ooooh! да се чудиш какво да кажеш.
Дано си пробват системата първо тази година, преди да дадат достъп до резултатите.
Виж целия пост
# 1 052
Не знаех за този гаф. То не е гаф а гавра направо .... Sad
Виж целия пост
# 1 053
А днес ще качат ли точките по задачите за да видя какви са пораженията?
Виж целия пост
# 1 054
Аз страшно се ядосах преди малко, разбрах как са подсказвали в едно училище, дъщеря ми си говореше по телефона с познати и после ми сподели. На преразказа квесторите са им казвали кое след кое следва, докато са го пишели.
А нашите са ги гледали под лупа, моята каза, че супер се изнервила, непрекъснато ходели квесторите и надничали по листовете на децата.
Значи едни могат да се гледат под лупа, а другите - през просото.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 055
И сега чакаме петък, а...
Забравих да пиша,  че чистачката й свалила бележките от стаята...бях изтръпнала...
Виж целия пост
# 1 056
Аз намирам 11 грешки в текста  newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 057
Ън,
синковецът каза, да ти предам едно голямо "благодаря" от него..
Май не е толкова зле положението..
 
И аз благодаря!
  bouquet

Виж целия пост
# 1 058
Аз намирам 11 грешки в текста  newsm78 Rolling Eyes
Пропускаш нещо.
Виж целия пост
# 1 059
И сега чакаме петък, а...
Голямо решаване на задачи ще падне тук в темата:-)))
Виж целия пост
# 1 060
dundi73 и Любоff, благодаря за бързия отговор   bouquet!!!
Виж целия пост
# 1 061
Квесторите при нашия,биле някакви млади даскали на малките ученици-само си бърборели и им давали да преписват ,дори да си хапват на втория модул.Каза ,че "попаднали на свястни квестори",че дори им помагали където могат.
Виж целия пост
# 1 062
12 са грешките, според моята.

На преразказа се чудила това деца ли са, после решила, че няма как възрастни хора да скочат да плуват в река.  Rolling Eyes

Отговорите й, поне доколкото ги помни, напълно съвпадат с тези от темата тук, само на 7 е отговорила В, не Б.

За Балкана е писала, че се отнася, не за Дунав.

Ако си е написала добре тезата и преразказа, ще има доста висока оценка.
Виж целия пост
# 1 063
Не ми се четат такива неща... все не ми се вярваше, че има такива учители. Аз чух дори за диктуване на 2ри модул, ама нито на източника си вярвам нито на това което ми каза.
Виж целия пост
# 1 064
А днес ще качат ли точките по задачите за да видя какви са пораженията?

би трябвало на сайта на МОН да излязат с точките.

Това с подсказването не е нищо ново. За съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия