СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 818
  • 1 229
# 75
В нашето училище са трима учители по БЕЛ на 7 клас. Цяла година вървяха с различно темпо, правиха различни неща, като чета и класната втория срок е била различна. Обаче съм сигурна, че подготовката на децата във всичките класове е добра.

Медицинското се прави само от личния лекар. Слага печати навсякъде.
Скрит текст:
с такова си смених и книжката, без проблем

Стейси Грей, на твоята дъщеря за какво й е медицинско? ще пишете ли професионални паралелки?
Да не бъркаш със здравно-профилактичната карта? Тогава ги мерят. 
Виж целия пост
# 76
Стейси Грей, на твоята дъщеря за какво й е медицинско? ще пишете ли професионални паралелки?
Да не бъркаш със здравно-профилактичната карта? Тогава ги мерят. 
Дунди, точно за кандидатстване в професионалните гимназии имам предвид. ЛЛ каза така.
Аз нали затова по-рано питах в темата какво точно трябва да е медицинското за проф. гимназия.
Виж целия пост
# 77
И ние ще вадим медицинско заради рисуването. Но ще ми е по-лесно и бързо в б-ца да го изкараме - можело и да не е от ЛЛ. В едното у-ще, където ще кандидатства освен цветоусещането, искат да е споменато и за алергии. Констанца в понеделник ще трябва да иде за час на класа - щели да им раздават някакви документи за подпис (и ние трябва да разпишем)+списък с нещата, които трябва да носят на матурите.
Вижте какво открих - http://orientirane.mon.bg/development/
Виж целия пост
# 78
Ние също ще пишем  професионални паралелки и ще трябва да ходим до ЛЛ за медицинско.
Вчера е било класното по БЕЛ. Както предположи детето първи модул на матурата.  Учудвам се, че  не им е дала и  преразказ, досега винаги за класно им  е давала преразказ и в следващ час тест.
Виж целия пост
# 79
 Peace
Виж целия пост
# 80
Медицинското ви трябва за записването. Изчакайте да излязат оценки, та 1во класиране и тогава се  разхождайте да ги правите.  Wink
По мои спомени още при подаване на заявление за първо класиране трябва да се представи медицинско, ако е посочена професионална гимназия.
Профилактична карта не се иска навсякъде при записването. В училището на дъщеря ми срокът бе до края на септември или октомври.
Виж целия пост
# 81
Медицинското ви трябва за записването. Изчакайте да излязат оценки, та 1во класиране и тогава се  разхождайте да ги правите.  Wink
По мои спомени още при подаване на заявление за първо класиране трябва да се представи медицинско, ако е посочена професионална гимназия.

Имам ясен спомен,че посочихме едно професионално у-ще и медицинско не съм вадила.  Peace
Виж целия пост
# 82
Медицинското ви трябва за записването. Изчакайте да излязат оценки, та 1во класиране и тогава се  разхождайте да ги правите.  Wink
По мои спомени още при подаване на заявление за първо класиране трябва да се представи медицинско, ако е посочена професионална гимназия.

Точно така е. Една паралелка само да е дори, пак ще върнат подаващия. Случи се миналата година с момичето пред нас.
Виж целия пост
# 83
Хм, банковата е прогесионална  нали
И да вадя медицинско? От сега?
Виж целия пост
# 84
Медицинското ви трябва за записването. Изчакайте да излязат оценки, та 1во класиране и тогава се  разхождайте да ги правите.  Wink
По мои спомени още при подаване на заявление за първо класиране трябва да се представи медицинско, ако е посочена професионална гимназия.

Точно така е. Една паралелка само да е дори, пак ще върнат подаващия. Случи се миналата година с момичето пред нас.

ОК,редактирам се ,да не вземе да се подведе някой.  Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Оставя се при подаването на заявление за участие в 1 класиране само копие от това медицинско. Оригинала се дава  вече при записване в училището (ако то е професионална гимназия)
Виж целия пост
# 86
Дъщеря ми трети ден е болна и лежи вкъщи с ангина и на антибиотици. Дано другата седмица е здрава за матурите! От Шумен като си дойде, видях, че не се чувства добре, там ги бяха размотавали с настаняването, накрая ги пратили в някаква база на зелено училище да спят, вместо в хотел Шумен.
Иначе съучениците й ще направят 14 пробни в училище, по 7 от всеки предмет, моята направи само по 4, другите ги пропусна с тези отсъствия.

Не трябва да пиша през телефона, този постинг го публикувах в друга тема първоначално, без да видя.  ooooh!
Виж целия пост
# 87
Жасмин, ще се оправи момичето да сряда. А пък за пробните - тя твоята си се справя чудесно и без пробни, особено по МАТ. Правила ли е вече матурите от предишните години? За да им види реалното ниво и да се успокоиш най-вече ти.
В крайна сметка целта ви е постиганата.  Peace
Виж целия пост
# 88
А, тя е спокойна, каза, че са много лесни. Както винаги, аз съм притеснената, на нея й е безразлично.

На вас раздадоха ли ви служебните бележки за НВО? Тя не си е получила нейната, нали не е на училище.
Виж целия пост
# 89
При нас в петък щели да ги дават...уж...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия