СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 826
  • 1 229
# 735
Вариант 3 изтеглиха   Thinking
Виж целия пост
# 736
Аз се издъних, винаги е ходил с униформа, ден не си е позволил да е без, защо реших, че днес ще му приготвя други дрехи не знам, баща му го е закарал до училище и го е върнал да се преоблече.

И ние отидохме без униформа. Половината деца бяха със, половината без. Всички влязоха.
Успех на всички деца!
Виж целия пост
# 737
Успех на всички седмокласници!
При нас нещата тръгнаха много на зле! В три часа през нощта почна да повръща, като четвъртото беше в осем сутринта- Cry newsm45 ! Бегом сутринта до аптеката, тя пък  отвори малко по късно- един деган - дано малко се поуспокои! Изпратих я до училище- беше последна, децата я посрещнаха с радосни възгласи! Дано се справи детето и да не вземе да припадне от обезводняване!

Иначе кураж има, "Взимам два химикала, вода и тръгвам, не ми трябват хапчета салфетки, пакетчета и други" (бележките с бележниците им ги раздават в училище)
Виж целия пост
# 738
Къде сте всички, друга година в тази тема на този ден не се диша. Изнесли сте се в друга тема или медитирате,че е така тихо. Няма значение, УСПЕХ ЖЕЛАЯ НА ВСЯКО ДЕТЕ!!! за трети път се вълнува по този повод и с всеки път оценявам какво приключение е да имаш седмокласник.
Виж целия пост
# 739
Успех на всички седмокласници!
При нас нещата тръгнаха много на зле! В три часа през нощта почна да повръща, като четвъртото беше в осем сутринта- Cry newsm45 ! Бегом сутринта до аптеката, тя пък  отвори малко по късно- един деган - дано малко се поуспокои! Изпратих я до училище- беше последна, децата я посрещнаха с радосни възгласи! Дано се справи детето и да не вземе да припадне от обезводняване!

Иначе кураж има, "Взимам два химикала, вода и тръгвам, не ми трябват хапчета салфетки, пакетчета и други" (бележките с бележниците им ги раздават в училище)


Кураж , детето ти ще се справи. В такива дни те са едни малки войничета.
Мами, бягайте до някоя църква. После се закотвяте в кафето пред даскало - ще се съберете все тръпнещи и копнеещи за споделяне съмишленички. И докато си излеете напрежението една друга , децата ще почнат да излизат. На работещите днес - спорен и бърз работен ден!
Виж целия пост
# 740
Аз съм на работа, но едва ли ще свърша нещо...напрегнато  ми е много
Darya Peeva, с деган ще устиска изпита, спокойно
А  и квесторите са хора, ще помогнат ако й стане лошо, спокойно Peace
Виж целия пост
# 741
Извинявам се за тъпия въпрос, но кой е Вариант 3?
Виж целия пост
# 742
Аз не отидох с нея, щяла съм да я изнервям ... ами и без да ми го каже, си го знам. Така че ще тръпна пред компютъра и телефона.
Darya Peeva, може да е от нерви. Побъркаха се децата. Дано безпроблемно да издържи.  Hug
Нашата класна до вчера ги изпитваше и им се караше как можело да не се сещат за не знам си кое правило за запетайки.  ooooh! И тя е изтрещяла от притеснение.
Скрит текст:
На 12 клас се падна Яворов - символизъм.

Извинявам се за тъпия въпрос, но кой е Вариант 3?

Ще го видим след обяд. За 7 клас подготвят предварително няколко варианта и сутринта в 9 се тегли номерчето.
Виж целия пост
# 743
Не знам и аз това се чудя кой е Вариант 3
Виж целия пост
# 744
Успех на всички седмокласници и зрелостници!  bouquet Hug


Иска ми се да вляза в темата направо след обявяването на отговорите от МОН. Дано да ми издържат нервите дотогава.
Виж целия пост
# 745
Ясмина, аз се надявам да видя отговорите тук, преди обявяването от МОН. Praynig
Виж целия пост
# 746
Аз се чудя дали да гледаме отговорите, може би само ще се изнервим...иначе щерката даже иска да си гледа после работата, да види кое как са й оценили  newsm78
Виж целия пост
# 747
Не съм писала сигурно от години тук, но и аз тръпна в очакване. Умирам си от притеснение, а и съм на работа на всичкото отгоре... Успех на всички!
Виж целия пост
# 748
Снощи моята дъщеря категорично заяви днес и в петък да не ми казва кои отговори е дала на НВО.  Shocked Не иска да сравнява, не иска предварително да вижда резултат и да изчислява. Не иска да си вижда грешките, ако има такива. На 3.06 ще се разбере.
Това е нейното малко "отмъщение" към мен за "тормоза" от моя страна през учебната година.
Виж целия пост
# 749
И аз надничам тук. Признавам си, че съм притеснена ... не толкова заради евентуалната оценка а заради самото дете. Така нещастно въздишаше... искам да е доволна от себе си, само това!

Стискам палци на малки и големи днес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия