СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 826
  • 1 229
# 1 065
Не ми се четат такива неща... все не ми се вярваше, че има такива учители. Аз чух дори за диктуване на 2ри модул, ама нито на източника си вярвам нито на това което ми каза.
Абсолютно. Всяка година в темата се появяват подобни твърдения.
Виж целия пост
# 1 066
И моята девойка се обади, доволна е като цяло от себе си, стигнало й е времето за всичко.
На въпросите, на които аз се притеснявах, че може да е сгрешила, е отговорила вярно  smile3501 Сбъркала е само на 7-ми въпрос.

Сега и математиката да мине, че нерви нямам вече...

Дано накрая всички дечица са доволни и приети там, където искат!
Виж целия пост
# 1 067
Тъмно-синьо или тъмносиньо?
Виж целия пост
# 1 068
12 са грешките, според моята.

На преразказа се чудила това деца ли са, после решила, че няма как възрастни хора да скочат да плуват в река.  Rolling Eyes

Отговорите й, поне доколкото ги помни, напълно съвпадат с тези от темата тук, само на 7 е отговорила В, не Б.
То накрая се оказа, че верния е В.
Виж целия пост
# 1 069
Не ми се четат такива неща... все не ми се вярваше, че има такива учители. Аз чух дори за диктуване на 2ри модул, ама нито на източника си вярвам нито на това което ми каза.

За съжаление, на мен също не ми се вярваше, но е факт. Децата няма да се лъжат едно друго. Аз искрено се разочаровах, имах доста високо мнение за това училище.
Виж целия пост
# 1 070
Аз искрено се разочаровах, имах доста високо мнение за това училище.
Защо? Квесторите са външни.
Виж целия пост
# 1 071
То накрая се оказа, че верния е В.

Днес цял ден съм в движение, преди малко седнах на компа, досега четох през телефона. Ще се върна назад да пречета предните страници, защото това ми е убягнало.
Виж целия пост
# 1 072
Май са качили теста:
https://www.mon.bg/?go=page&pageId=1&subpageId=26
Виж целия пост
# 1 073
Не ми се четат такива неща... все не ми се вярваше, че има такива учители. Аз чух дори за диктуване на 2ри модул, ама нито на източника си вярвам нито на това което ми каза.
Това в кое у-ще е било?
Виж целия пост
# 1 074
Сайта на МОН издъхва.
Моята има 7 грешки на теста Sad
Текста за преразказа не ѝ харесал, но... "трябваше да го направя".
Виж целия пост
# 1 075
хич не ми харесва текстът за преразказ.
Виж целия пост
# 1 076
Свалих го.  newsm44
Виж целия пост
# 1 077
Тъмно-синьо или тъмносиньо?
Слято, една дума.
П.П. Справил се е успешно синът ти, щом се е успокоил при отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 1 078
Нямахме ток досега.
У нас положението е доста тревожно. Прибра се и половин час не можах да разбера защо плаче. Направо изживях шок.
Заради преразказа. Не е доволна от себе си.

Виж целия пост
# 1 079
Ако имате затруднения със сайта на МОН, качих го тук.

http://dox.bg/files/dw?a=1eeb110c2a
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия