Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 863
  • 738
# 315
Ехе, Лофче, колко са пораснали?
Ти как си? Готова ли си за първия работен ден?

Слив, точно. Аз преди като ползвах редовно пощите, ходех в тази до работа и се бяхме научили, та беше по-добре, макар пак да е имало изцепки. Но сега в тази поща не ги познавам и се чувствам като на изпит направо, ама любезни ли ще са, ще ми се скарат ли за нещо, объркала ли съм нещо. Абе, много ми е неприятно. То вероятно всичко е в главата ми, ама аз пак се чувствам напрегната по лош начин. Общо взето разчитам на малкия да им се усмихне и да ги поразтопи, че моята усмивка не действа  Joy

Деси, Копривщица ми хареса на мен, два дни ще ви стигнат спокойно, според мен. И снимките ти ми харесаха, бях забравила етнографския музей в Белчин, той ми допадна много.
Виж целия пост
# 316
Деска, страхотни снимки  Heart Eyes Взех си и кафенце  Party
Паяче, честит ти мъж - един брой!  Hug Другите две момчета ли бяха, или момче и момиче?  Heart Eyes
Честит подарък на Мария Ч, Лофчето много красота е сложила вътре  Flutter
Лофче, тъкмо ще се долекуваш...   bouquet
Кали, ако се добера до панаира (след като снощи ме запряхте  Laughing ) ще ти взема нещата... ама нещо ме съмнява ще успея ли - днес и утре няма да мога, а от четвъртък оставам сама с малкия. Шанса ми е за събота, обаче ММ има държавни изпити и събота и неделя...  Confused  Cry
Хубав ден на всички ви!   bouquet  Hug

п.с. ауууу, Лофче, котитаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 317
(след като снощи ме запряхте  Laughing )
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ай, Лофчееее, разлигавих се, много пуФкави котЯнца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ей такива малки най ги обичам, да не растат! Grinning
Виж целия пост
# 318
 newsm68 newsm68 newsm68

Ха, познайте що танцувам  newsm08

Точката го уплаши, че няма да пере и взе, че оправи каквото трябва  tooth
Юхууу!!!!

Деси, страхотни снимки, и аз се върнах там. Много е приятно  Heart Eyes

Паячунке, честито ти  Hug и за мъжката радост, и за единичната  Wink

Кали, лека работа  Hug

МериHug

Лоф, възползвай се от деня за нещо друго  Hug

Пия кафенце и чета из форума  Mr. Green Децата днес не учат, защото вчера имаха сигнал за бомба, съответно у-щето е запечатано за 24 часа. Това е четвърти или пети сигнал за последните три седмици, явно на големите не им се учи.  Laughing А каката днес имаше класно, и сега, само да не й кажат, че ще е в четвъртък, защото утре заминаваме малко по морето, до края на седмицата и ... ще ни се объркат плановете. Най-много да не отиде на класното и после да го прави сама  newsm78
Виж целия пост
# 319
Маришка, благодаря ти за предложението. Пиши ми, когато и дали ще ходиш, да ти кажа какво точно искам, защото имам и ваучер  Heart Eyes за използване.

Котачетата са много сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
ДУ  Hug
Снощи не успях да се разпиша, но бяхме на РД на моята приятелка на детенцето.
Мариета, стискам палци!
Деси,страхотни снимки и приятна екскурзия до Копривщица!
Паяче,честит ти нов мъж, лека и безпроблемна ти желая!
Спорен ден на всички!
Виж целия пост
# 321
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Деси, хубави снимки! Да си изкарате супер на Копривщица! Имай предвид, че там е значително по-хладно, вземи си дрешки. Hug

Лофче, размазах се просто като видях котенцата! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нашата котка на вилата трябва да е родила тия дни (корема й беше наистина много голям като бяхме там и вече се оглеждаше за подходящо място) и много ми се иска да отидем, за да видим котенцата! Тя е трицветна, точно като твоите котенца и най-вероятно нашите ще приличат на твоите.  Grinning За работата - един ден отлагане нищо не е! Радвам се, че започваш и стискам палци да ти харесва! Hug

Паяче, чудесни новини при теб!  Hug  Да ти кажа хич не ти се вързах предния път като говореше за две, тъй като още не беше ходила на ултразвук.  Wink

Гиговче, честит рожден ден на детенцето на твоята приятелка!   bouquet Как е опашката? Надявам се, че ти минава вече. Hug

Вивианче, честита ти инсталирана миялна! С кеф да си я ползваш! Hug Еха, до морето, супер! Аз не бих се тревожила за класното, ще го направи след това сама, ако е в четвъртък. Hug

На моето малко детенце (малко, малко, в шести клас, но на мен си ми е мъничкото  Heart Eyes) вчера му беше класното по български. Дано да се е справил. Голямото ми дете пък сега е в сесия и въобще аз съм на силно ученическо-изпитна вълна!  Mr. Green

Пожелавам на всички хубав ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 322
Петенце,успех пожелавам   bouquet.И ти добре че се сети да кажеш за времето в Копривщица.Ние ходихме за 24 май.Три дни валя дъжд.Но това което ми направи впечатление там беше,че май месец хората още палеха печки и камини.
Тъй че Дес имай го предвид.

Лоф,много готини котета Hug


Виж целия пост
# 323
Петенце, благодаря мила, горе -долу съм добре,наболява ме само от едната страна и не мога да стоя на единия крак,където ме боли, но е по-спокойна ситуацията.
Вив, честито,довечера ти пращам и моите чинии Simple Smile
Лофче, за утре тогава ти желая спорен и спокоен ден,да се представиш подобаващо и да си доволна!
Пете, дано да се е представило добре детето!  А на голямото успешна сесия!
Виж целия пост
# 324
Добро утро,

Паяче, честито. Само леко да ти е.  Hug

Пете, дано се е справило детето.

Аз, май, няма да успея да отида до панаира  Tired

Лек да е денят ви.   bouquet
Виж целия пост
# 325
Добър ви ден !

Честит ни  последен учебен ден ! Чувствам се все едно голяям камък ми пада от плещите.  Rolling Eyes И оставам със смесени чувства към българското ни училище, да ме прощават учителките в темата.

Деси, благодаря за снимките и разказа преди това. Благодаря, че ги споделяш с нас !
Лофче- много сладки котенца бре Heart Eyes
Ули, абе ела да се видим, стига се разправя с тия пощи и куиери Wink
Паяче, честито Simple Smile
Пожелавам слънчев ден .
ПП
Айде Мери, нема са отказваш малко остана и при теб ! Hug


Виж целия пост
# 326
Добър ден!!   bouquet   bouquet

Кали, какво държиш под другата мишница, тоз Паток? Работата ли!? hahaha

Ооо, Лофче.. Ооо, котенца!!  Crazy  Crazy  Crazy Ооо, как искам да ги намачкам.  Heart Eyes
Ехеее, още ли имаш от този мед!? Ще стане година откакто ти го пратих.  Grinning
Относно работата - погледни от добрата страна. Забавянето дава възможност да въздействаш върху кашлицата, да я намалиш... и още един ден да почетеш.  Heart Eyes

Деси, много хубави снимки!   bouquet
Приятно изкарване в Копривщица. И освен да си изкараш добре, и да снимаш.  Laughing

Паяче  Hug

Мерри.. Дано промените около теб са за добро.  Peace

Вив
, до кое море ще ходите – българското ли?
И честита ти вързана миялна.  Laughing
Виж целия пост
# 327
Абе Рейни сетих се да те питам,беше ли снощи в публиката на Като две капки вода или съм се припознала?
Виж целия пост
# 328
Припознала си се, Гиг.
Не съм била там.  Laughing
Виж целия пост
# 329
Ох, че сладки котачета...

Моето голямото детИ от утре подхваща матурите, ма майка му нали тъпигьоз - нещо хич не се впечатлява начи Laughing...като гледам целият форОм как е изтрЕщЕл - ни съм У ред, разпвайтИ мЪ  Whistling Crazy Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия