Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 863
  • 738
# 330
Привет и от мен  Crazy

Допивам си кафето и отивам да пусна скромния подарък на другарчето ми търпеливо  Grinning

Деска,много хубави снимки да си изкараш хубаво и 2-та дни  Hug

Паяче,честити сини гащи  Heart Eyes

Лофче,пропуснала съм за новата работа да ти е честита и да я работиш с желание  Hug
Виж целия пост
# 331
Рейни навсякъде ми се привиждаш,наяве и насън,значи е време за истинска среща,някъде къмто 1-ви Whistling

Мариетич, не е задължително да се потопиш и ти в масовата истерия,така няма да помогнеш, пък и децата ти са разкошни,съвестни и умни като майка си и просто е абсолютно сигурно, чв добре ще се представят!
Виж целия пост
# 332
Мариетка, браво на теб, че си така спокойна. Вероятно помага и това, че в провинцията все пак конкуренцията е по-малка и умните деца с лекота влизат в желаните гимназии. Все пак стискам палци на твоя седмокласник.  Peace
Виж целия пост
# 333
Добър ви ден!

Наглеждам ви  Flutter
Едни сладки котенца видях и страхотни снимки! Пожелавам весело изкарване на Дес в Копривщица  Peace И на мен ми се ходи там, аз май не съм ходила, само снимки съм гледала.

Лофче, лекувай се, тя работата няма да избяга!

Паяче, бравос - мъжкия отбор се увеличава! Дано всичко да си е наред!

Аз съм малко неадекватна два дена, нещо ми се вие свят, ама ще се оправя, де ща ида!

Мариетка, ще стискам палчета!

Гиг ме умори с припознаването, ама и аз да си призная веднъж си помислих че видях Нелито в нашия мол. Седеше на сладкарницата с един мъж и все мен гледаше и аз нея гледах и си викам, абе много прилича на Нелито, ама като знам, че си е в Шумен, не може да е тя. Като нищо още малко и щях да я питам, абе ти да не си случайно Нели  hahaha Joy ( това беше един ден след като Нели и Точ се видяха на Дружба, на цветница)

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 334
Аз съм тук, да се отчета, горе-долу жива, но прибрала се успешно Simple Smile , даже успях да прибягам до офиса да отметна малко трудова дейност...
 Hug
Ще ви чета полека-лека.
Виж целия пост
# 335
Я да спрете да пишетеееее!

Откъде да ви почна, къде да ви довърша????

Я да ида да ви наковладя аз вас!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 336
Камиче,добре завърнала се  Hug Уморена ли звучиш... Rolling Eyes
После ще ни разкажеш как е минало пътешествието,нали Wink

Паяк,само дето напразно се тревожеше...всичко ще се нареди,виждаш ли  Peace
Значи мъжкото съсловие ще вее байрака у дома.... Grinning
Прегръдки!

Зори,  Heart Eyes

Деска,разгледах тук и там снимките,много ми харесаха!Благодаря ти,че сподели една виртуална разходка с нас  Hug


Я да спрете да пишетеееее!

Откъде да ви почна, къде да ви довърша????

Я да ида да ви наковладя аз вас!  Twisted Evil
Що?! Flutter Grinning
Къде сбъркахме?!
 Hug

Мариет,нагуш,настис както го мислиш тъй да стане  Peace Hug

Другарче,ако днес не си ходило до пощата,иди утре поне...Чака те.... Blush Hug

Жегаво ми е... Whistling

Виж целия пост
# 337
Тъкмо ми звъннаха от пощата, че ме чака нещо Stop

Дев, ти ли си ми другарчето newsm78 Що ли питам след малко тръгвам за пощата, няма да изтрая до утре Mr. Green
Виж целия пост
# 338
Рейни навсякъде ми се привиждаш,наяве и насън,значи е време за истинска среща,някъде къмто 1-ви Whistling
Преследвам ли те, Гигич??  Crazy

Скрит текст:
На 1-ви - 9:30 - 10:00 ч. най-вероятно ще е.


Точ, освен тези двете книги, май си отбелязах и „По закона на писателя”  - Деян Енев. Ти нещо друго да си измислила.  Rolling Eyes

Иначе, миналата година Сиела на 21.05 са обявили 50%-то си намаление.

Мариет, няма какво да го мислиш - твоят син е отличник и шампион по олимпиади.  Peace
Скрит текст:
Къде ще кандидатствате?

Лофче
, бягай, чакаме те!!  Sunglasses

Камиче  Hug  Hug
Виж целия пост
# 339
Лофче, .......
Виж целия пост
# 340
Другарче, изпратих. С куриер. Сега трябва да си възпитавам търпението отново, защото нямам никакво и искам да получиш веднага  Simple Smile ама точно в този момент Simple Smile Интересна работа, но казаха утре или другиден. Не разбрах защо "или" и те не знаеха май. Игнорирай опаковката на кашона, тя е защото не исках да пращам "по кашон" Simple Smile дано вътре се е позапазило.

Нямах известие днес, но може утре да мина през пощата, ей така за всеки случай Simple Smile

Двама кандидат-гимназисти ли имаме? На Мариетка и на Петя? Стискам палци да ги приемат, където искат.

Лофче, отивай в пощата Simple Smile

Лотхен, хайде, ще гледам да се организирам и да дойда към теб тия дни.
Виж целия пост
# 341
 Обичам вииии!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Снимките, снимките, пълнят душата ми.  Heart Eyes

 Искам коте, Лофче!  Hug Дано си по-добре вече!  Hug Heart Eyes

Мариетко, утре от моята енергия ще пратя към Калоян. Но нямам никакви съмнения в поредния му успех. А на теб - силни прегръдки, мила моя!  Hug Hug Hug

 Сливче, моля, отиди до пощата! Чака те там нещо още от девети май.  Naughty Hug

Паяче, сини гащи, ля ля ля.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Силно мъжко присъствие у вас.

 Имам нещооооо!!! Не е пакет, но  е нещоооо.  Simple Smile

Зори, стопли ме!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ули, твоето другарче много го ласкаеш. Ще се чувства неудобно и крайно задължено. Ти се разсипа от притеснения. На мен ми става съвестно като те чета и през какви премеждия преминаваш.  Hug
Виж целия пост
# 342
Нел,учуди ме Shocked
Нямам известия.Уж са точни Naughty
Лошото е че съм втора смяна до късно,а утре първа.Ще пробвам с ММ да отиде.Дано му го дадат.
Виж целия пост
# 343
Ули, не, само на Мариетка детето е в 7-ми клас, моето е в 6-ти. Живот и здраве, догодина му предстои кандидатстване за гимназия на моето.  Grinning

Зори, да ти кажа и аз много ти се радвам като се появиш. Hug

Сливче, ти не си ли получи вече подаръчето или аз се бъркам? newsm78
Виж целия пост
# 344
Имам си НАЙ–НАЙ–НАЙ–СТРАХОТНОТО другарче. Имам щастието другарче да ми е единствената и неповторима НЕЛИ   bouquet Късметлийка съм а  Wink Wink Wink

Нели, ще ме извиниш, че не съм толкова добра с думите колкото си ти и това което ще напиша сега може да се звучи точно толкова емоционално колкото го чувствам  Blush

Днес тайничко се надявах да имам подарък, защото вече ме удари на нетърпение и хоп позвъняване от пощата. Оправих се за 15 мин. и литнах  afwitch В пощата още не бяха ми го подали кашончето, а аз вече надничах да видя от кого е  Blush Гледам първото име е кратко, опитвам се да го разчета ама момичето в пощата само мърда, не че ми попречи да видя все пак едно хубаво име с моята буквичка  Mr. Green Подаде ми го тя и аз бегом към нас, по пътя си викам "Брех камъни ли има вътре много тежи"  hahaha Има и камъни  Mr. Green Сега ще разказвам по картинка  Mr. Green

Отваряйки кашона виждам:

Скрит текст:

Имам си страхотна чаша, Нели маковете са много специални за на с ММ, свързвам ги с кумовете ни които много обичам, а сега вече и с теб  Heart Eyes Освен чашата си имам и подложки, които са уникално красиви, напитки с които да пробвам чаша /ще го направя още днес/ и едни фъстъци, които ММ ще омете само с поглед  Blush

Скрит текст:

Нели ми е пратила и армагани от Гърция, много е мило че споделяш с мен част от спомените си от твоето пътуване  Heart Eyes

Скрит текст:

Обещавам довечера да засея латинките  Naughty

А за малко да забравя книжката  Blush

Скрит текст:

А колко картички си имам  Heart Eyes + писмо, което ще запазя само за мен  Blush

Скрит текст:

Ето и всичко заедно



Благодаря ти Нели, за емоцията която ми донесе. Върна ми усмивката и ще се опитам да я задържа за дълго  Hug

Извинете, че снимките се обърнати. Ще ги редактирам после, просто искам да публикувам че пиша от 1 час  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия