Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 860
  • 738
# 420
За Нели  Heart Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 421
Еха Рейн, тенкю.
Разходих се аз до пощата вчера профилактично но нъц, нищо нямаше за мен. Девка не си ти!
Точке, подозирвам те сириозно вече  Thinking

Как ми се ходи на панаир с вас ... но няма да смогна тази година.

Ули, чакам те- само свиркай Simple Smile

Хубав ден на всички !
Виж целия пост
# 422
Гиговааааааа, ти си била  Hug Hug Hug Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Получих цял кашон, пълен с красиви, подбрани с внимание към мен, елегантни подаръци newsm53

Книгата - "Щиглецът" е с внушителни размери и направо изпитах респект. Когато пишех списъка, си мислех, че искам горе-долу еднакво и петте, но след като прочетох мненията на някои от момичетата тук, започнах да я искам все повече и повече и на края бях сигурна, че тази е най - желаната книга Simple Smile и ти си ме усетила Grinning

Бележникът и рамката за снимки са страшно чаровни, в ретро стил. Те ме доближават още малко към мечтата ми да видя Париж.

Имам си и талисманче за късмет, което вече ще нося със себе си, и пакетче полезна храна и усмихната, закачлива картичка с много мили пожелания.

Гале, почувствах вниманието и топлината, с които си подготвила всичко. Стана ми някак благо на душата. Много ти благодаря Hug Hug Hug

Снимки ще покажа довечера.
Виж целия пост
# 423
Ехааа, супер Евилан!!   bouquet  И според мен тази книга ще ти хареса (не съм я чела, но предполагам  Blush ) Лу, ей сега ще каже, че съм права.  Heart Eyes
Гигова е голяма сладурка!  Hug
Довечера те чакаме да покажеш снимките.



Точке, подозирвам те сириозно вече  Thinking

А бе с това кифленското, което се чудеше да слага в кашона ..  newsm78
Само кифленското запомних от жокерите й, де..  Joy
Тази игра не давам прогнози.   bowuu
Виж целия пост
# 424
Хах, мъ даааа .. аз па това съм го пропуснал. Не е Точката .
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 425
Честити подаръци и на теб, Евилан!!!  Hug Hug Hug Ще очакваме снимки  Simple Smile
Абе Гиговчето е мацка с вкус, знам си я аз нея  Heart Eyes

А ти, Евилан, нямаш ли желание да попанаирстваш тази вечер с нас?  Hug
Виж целия пост
# 426
Пете-сърчице, то е ясно, че ще е в района на Мол-а.  Hug Hug Как ще те пропуснем.  Тя и  Маришка е някъде наблизо.
Виж целия пост
# 427

А ти, Евилан, нямаш ли желание да попанаирстваш тази вечер с нас?  Hug

Ооо, на мен ще ми бъде много приятно да дойдеш.  Hug
Ако се притесняваш да не ти вземем подаръците И книгата, просто кажи, че си ги оставила в службата и не ни ги показвай.  hahaha
Няма да правим проверка по чантите.  Peace  Joy
Виж целия пост
# 428
Няма да правим проверка по чантите.  Peace  Joy
Ааа, както казва Димитър Рачков, "Не е сигурно!"  hahaha
Виж целия пост
# 429
Радвам се че си получила Еви,ама що те викаха бързо в пощата не знам,няма какво да се развали Simple Smile
Надявам се поне малко да съм ти доставила удоволствие, признавам си малко ми беше трудничко,защото по рядко се включваш и не те познавам достатъчно, знам че обичаш да пътешестваш и затова я рамчиците да си сложиш някои прекрасни спомени от такива екскурзии, в ретротефтерчето пък да си записваш впечтления. Знам също че се храниш здравословно и затова и заложих в тая насока. А дано талисманчето ти донесе късмет! И пак се извинявам за кофти опаковката,не мога просто,дано не ти е направило лошо впечатление!  Важното е да съм те зарадвала и да си ползваш нещата със здраве и ти пожелавам многобройни и интересни пътувания!
А относно книгата,само като я видях и се омаях,мноооого ми харесва и каква е огромна...поръчах ти я и защото аз също ужасно я искам...по нататък може и да ти я искам Wink Simple Smile
Сладко категорично не, нали.?!, доколкото разбрах,затова и няма.
Виж целия пост
# 430
Тук съм  Hug

От сутринта метнах да чистя прах пердета,перални и сега май ще завали понеже измих прозорците  #2gunfire

Гиговче,благодаря че попита за татко пристигнал е за сега всичко е наред  Hug

Честит подарък на Еви ,чакаме снимки  Peace

Нямам търпение моето другарче да пише ,че да си отдъхна вече  Mr. Green

Ще чакаме снимки от пиенето на ракия довечера а аз сега се опъвам с подаръка си от Алексче "Пътят на парфюма"
Виж целия пост
# 431
Отдъхвай, Лоренка, пиша  Mr. Green

Отивам аз в пощата да си търся пакетчето от Дев  Laughing и убедено рецитирам откъде е, кога е пратено. Търси жената, нищо. Аз вече не толкова убедено, викам, ами нищо, пак ще дойда  Crazy ама тя много присърце взе нещата (ние заедно с нея чакахме онзи ден колежката, която се беше успала и явно ме е запомнила Simple Smile), ходи, търси,  Crazy На мен ми стана съвестно, че може напразно да я разкарвам Crazy ама докато я извикам, тя излезе от някакъв заден вход и замина да търси днешните пратки. Добре, че по едно време се върна с пакетче Simple Smile
Аз не виждам име, нищо и чакам чинно, така де търчайки след придружителя си Simple Smile  По едно време чувам "Варна", викам, аха, Точ ще е. Подава ми пакета обаче и гледам друго име и почвам да ровя из главата си, кой друг е от Варна Simple Smile и ми светна: Лоренка  Grinning
Изобщо не те подозирах, Лоренка. Благодаря ти за чудните неща, които си ми пратила. Чашата е чудесна, а опаковката й предизвика небивал интерес, както се вижда и от снимките Simple Smile  Малкият веднага изяви желание да пие от нея и ме пита дали със зъби или без Simple Smile (това уточнение след като една чаша му се счупи в устата) и от кафенцето ще си направя с удоволствие.
Извинявам се за качеството на снимките, в бързината и с помощник не се получиха добре Sad
Лоренка, избрала си ми мисля книгата, която наистина исках най-много. Осъзнах го в момента, в който я видях Simple Smile
Скрит текст:





Благодаря ти за тръпката и радостта от очакването и разопаковането и споделянето! Денят ми стана по-хубав!
Виж целия пост
# 432
Миж, Рейни, благодаря за милата покана. Аз съм един страшно неорганизиран човек и никога не ми достига времето. Всеки ден след работа искам да направя сто неща и накрая повечето остават за друг път Confused. И днес ще е така Laughing. Ще взема да дойда за малко, пък после ще го мисля. Как да ви намеря?

Гигова, наистина ме зарадва. Днес ми е много хубаво и усмихнато, личи си, че е от сърце  bouquet А опаковката си беше много хубава, хич не я мисли Simple Smile

Виж целия пост
# 433
Ули, честито ти подаръче!!   bouquet
Заплюла си беше Дев, но друго момиче се оказа.  Laughing


Ще взема да дойда за малко, пък после ще го мисля. Как да ви намеря?

Ехаааа  Party  Party  Party
Пиша ти на лично.


Днес аз ли съм постоянното присъствие!?  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 434
А и аз съм тук вече, Рейн Simple Smile
и аз като Вени търсех да се припозная във всеки жокер и съм си нагласила нещата Simple Smile ама така изненадата беше пълна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия