Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 863
  • 738
# 405
Ули, много ти благодаря за предложението!   bouquet  Hug
Нищо не съм харесала конкретно - мислех си там да разгледам... имам нужда от красиви момчешки книжки с твърди странички... не търси специално нещо за мен, но ако ти попадне на погледа нещо хубаво като за 2 годишен шушмурок (без специално да ме мислиш) - взимай го, имам ти доверие за избора  Hug
Виж целия пост
# 406
Добро утро и от мен  bouquet!
Бъб, ти не пишеш, ти се лееш като река Heart Eyes...
Закусихме, изгладих, проверихме документацията и чакаме да стане 9 и 10 да се изстрелва - той на матура, аз по задачи...
Виж целия пост
# 407
Аз кафета не отказвам  Laughing
Успех на матурите  Hug
Станах с половин час по-рано за да ви изчета, не ми стига времето нещо, що ли  newsm78
Точ, стискам палци  Praynig
Видях красиви снимки и оподарени сладурани, усмихнахте ми деня, въпреки трудната вечер  Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Кафе и аз не отказвам  Mr. Green - взимам от всичките.
Не смогвам да се разписвам често напоследък, но чета всичко.
Страхотни подаръци видях и щастливи емоции  Heart Eyes Hug

Бъбълче, благодаря за изчерпателното инфо за панаира  Hug Най-вероятно аз няма да се класирам да отида там, но май и по-добре, защото този месец ми е тежък финансово  Confused
Яд ме е само, че няма да ви видя  Cry

Успех на децата, които са на матура днес  Flowers Four Leaf Clover
Това безумие ще го махна, като стана министър  Naughty  Crossing Arms!
Бъбъл, Рейни, нали?

Отивам да чистя, преди да тръгна за работа.
Прегръдки на всички  Hug
Виж целия пост
# 409
Ехааа, колко кафета са сервирани Grinning

Бъбли, много приятна случка  Heart Eyes понякога просто трябва да действаш, без да го мислиш... Simple Smile

Ули, аз много хубаво надъхвам и на ЛС  Mr. Green Hug

Виж целия пост
# 410
Наминавам да кажа едно ДУ  Hug

Имам бая неща тази седмица та не мога да съм много в крачка с тема, но колкото-толкова  Laughing

Деска, мернах назад снимките от Копривщица - чудни  Grinning
Аз имам точно 3 приятелки, които имат къщи там, та познавам всеки камък дето се вика. Колко лета сме изкрали в Копривщица, че и нови години, страшна компания бяхме около 20 човека се събирхаме и даже любимото ни заведение "Белият кон" не ни побираше на моменти  Joy
А на копривщенския събор е просто вълшебно изживяване. Гарата обаче е на 10 км от града, ти сигурно сама си видяла вече.

На всички момичета с новополучени подаръци и радости - честити   bouquet Heart Eyes

Вдовичке
брееее, честити сини гащи - каква хубава новина  stork-boy 1stroller Misc Baby Bottle newsm19

Миж, я разкажи за йогата, на каква точно ходиш?  Laughing
Аз все се каня да ида на повече от едно занимание, даже моя приятелка иска да ме води в едно чудесно студио, но пусто като съм свикнала с високоинтервални тренировки и все се притеснявам, че ще ме налегне скука  Rolling Eyes
Иначе основните асани ги знам и ги правя бе проблем. Дали пък хот йогата не е по-удачния вариант  Thinking

Петенце-сърчице-гласче, почти бях сигурна, че "Хари Куебърт" ще е твоя човек. Много се радвам, че за сега ти допада  Grinning

Алекс, да и минава кашлицата на Кати, ужасни са тези пристъпи, а още повече противоалергичните лекарства  ooooh!
Аз така внезапно преди няколко години в нищото развих някаква сенна хрема, но по-скоро ще пукна, отколкото да взимам кортикостероиди. Преодолях я с хомеопатия, от тогава само го благолславям моя хомеопат  Heart Eyes Но за съжаление алтернативните методи за лечение не винаги са приложими.

На Панаира е мор за сега, но то силните дни винаги са в края - петък и уикенда.
Бъб, Благойчо е страшна душица милия, макар че ако го гледа човек какво пуска във Фейса може да си помисли някои неща  Mr. Green
И освен от книги, много разбира и от кино, което за мен е 2 в 1, защото аз освен книгоман, съм и киноман  Party

Днес паля към ПР фестивала, цял ден ще съм там, имам да се видя с не-знам-си-колко колеги като съдя по ФБ събитието.

Виж целия пост
# 411
Кали, хайде бе, не стана ли министър вече?  newsm78
До кога ще те чакаме?  Crossing Arms
 Hug

И аз едва ставам тези дни ... Тежко е  Tired
Много кафета, да, и аз си взимам с удоволствие едно  Heart Eyes

Сега последно - Благой не-нам-си-кой ли е Авраам или Блажев химселф???  Thinking

Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 412
ДУ, прекрасници  Hug
Точи,стискам палци мила Hug Praynig
Успех на децата на матурата днес!
Мариетка, спокойна си нали,детето как е? Гани и на Теди успех!
Майче,интересна случка,браво на момчето. Аз съм по добре,а малкият е вече ужасно нетърпелив за зеленото Simple Smile
Мари,трябвало да станеш в пет,за да ни смогнеш,напоследък покрай емоциите на играта(а и не само) изписваме света Simple Smile
Вив приятно купонясване на ранното море  Hug
Дев Hug
Миж,Лу, не се претоварвайте Hug

Лофи,тъкмо до утре ще се оправиш!
Кали Hug
Мери,кажи болкоспиращото де... Simple Smile
На всички хубав ден!
Виж целия пост
# 413

Сега последно - Благой не-нам-си-кой ли е Авраам или Блажев химселф???  Thinking


Миж, да ти кажа мен лично не ме вълнува особено кой е бил Авраам, но 100% не е Благой  Laughing

Гиговче, прегръдки на опашлето  Hug
Виж целия пост
# 414
ДУ!

Искам само да ви кажа, че по повод първи юни в е-зона мернах, че има -28% на детски книги. Погледнете го, момичета, май ще дойде по-изгоден от панаиро-базара  Grinning.
Виж целия пост
# 415
Здравейте,

вземам си по едно от всички поднесени кафета.

Bubbly, благодаря ти прекрасна. Книжката вече е при мен и даже я започнах.

Вивче, как само ме засрами.  Embarassed Embarassed Embarassed Такова хубаво  ми стана, както си ме описала.  Embarassed Embarassed
Чакай да разкажа и моята версия:  hahaha hahaha
Тъкмо съм приключила с книжката, че имах едни  свободни минутки, в които нямах работа. Да не повярва човек, от месеци ни ми се беше случвало да си клатя краката на работата. Нахилила съм се като тиква и вървя. Насреща ми едно мило и фино същество, блеещо по витрините и хич и хабер се няма да ме види. Ама, аз тъпо и упорито вървя срещу Вивчето. Само чакам да видя реакцията й. Много е готино това Виве.  Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Посмяхме се, поговорихме и кой от къде е. Следващият път на по кафе.

Успех на матурите и изпитите.

ТочиFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug Hug

Това със ставането .... Tired Tired Tired Вечер не мога да заспя до никое време и едвам си отварям едното око като звънне телефона.

За всички много  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet и прекрасен ден.
Виж целия пост
# 416
Лу,много ти е хубава премяната.   Heart EyesАма ,дай по едно интервалче между картинките в подписа,ще стане по-хубаво.  Peace
Много сте сладки Виви и Петето!  Hug
Виж целия пост
# 417
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Бъбълче, страхотно много ми харесва "Хари Куебърт"!  Heart Eyes Нещо много лично ме свързва с тази книга като усещане и удоволствието ми е голямо. Благодаря ти много, че ми я донесе! Hug Hug Hug Отдавна не бях чела книга, която така пълно да усещам "моя". Нямам търпение да свърша работа и да си я чета! И все пак се радвам, че не мога да я чета през цялото време, за да не я завърша твърде бързо.  Mr. Green

Лу, ти започна ли "Лисицата"?  Hug Ще ми бъде много интересно да си поговорим за книгата, след като я прочетеш. Тогава няма да се тревожа дали ще издам нещо, което е по-добре да откриеш сама.  Grinning Hug

Мижче, отдавна не съм засичала Авраам в темите. Ти как се сети за него?  newsm78

О, Венка, мерси! Аз точно детски имам да купувам, така че сега ще погледна дали ги има тези, които съм планирала. Hug

Адашче, Вивчето наистина е много готино! Вземете ме и мен на кафенце, ако сте в района на София МОЛ някъде.  Hug

На всички пожелавам хубав ден! Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 418
О,Пете,и аз много се радвам ,че Хари Куебърт ти харесва!  Simple Smile
Цитат
Отдавна не бях чела книга, която така пълно да усещам "моя".
Това важи и за мен.  Peace
Виж целия пост
# 419
Днес тук е кафеено..  Laughing  И черешово.  hahaha
Аз както не съм спала И тази нощ, си взимам от всички кафета.

По темата
Не са получили: Камиче, Лотхен, Нели, Рейн, Ули, Евилан (има известие), Бъбъл.

Ще пращат (или вече са изпратили): Дев, Точица, Деси, Лоренка, Елинка, Ули, Гигова

Така като гледам.. известие трябва да има не само Евилан, а още 4-ри момичета. Гигова прати в събота, Елинка и Деси - понеделник, Дев – май също тогава, Ули и Лоренка – вчера.
Само Точката каза, че ще праща без да казва, за да бъде изненада.  tooth


Точ, стискам палци!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Паячето да дойде да си покаже подаръците в темата.  Wink

Кали
 newsm10

Нези, ще се радвам, ако успееш да дойдеш!

Вив, приятна морска почивка!  Hug

На децата успех днес!

Аз също май нищо няма да купувам от панаира, но това не пречи да се разходя там.  hahaha
Хари Куебърт, някога ще си го купя, защото искам да го имам.. и да го прочета пак.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия