
затова се замислям дали изобщо да го лекувам с всичкото, което изписа. Започнах да му давам инфлуцид, той и превантивно се взима и затова реших него. А за калция има противоречиви мнения и реших да ви питам. А нашата педи изписва един куп лекарства по принцип (че и антибиотик лесно изписва) и аз си имам едно на ум.
днес прави ако към 7 пъти давам синбиотик ,храна,вода пие много.....
С 300 зора мия чат-пат зъбите на Елена и то според мене не много качествено. Как се справяте с миенето?
Има няколко играчки, които съм набелязала - люлеещо се конче задълже - тя много се кефи на тези по градинките, където са на една пружина и вкъщи постоянно имитира движението и трака като конче. Аз много обичам дървени играчки. Някак по-естетски, топли и красиви са ми. От тия пластмаси навсякъде ми призлява вече. Не че няма и такива де, но гледам да са по-малко. Та ето кои съм набелязала http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=39638
.
Препоръчани теми