Къде в София?

  • 128 419
  • 752
# 195
Някой може ли да ми каже къде в района на Орлов мост (София) опаковат подаръци?
Виж целия пост
# 196
В София, Надежда къде има детски магазин за обувки???
Виж целия пост
# 197
Знаете ли къде в София могат да се закупят такива хартиени фенери http://www.partylights.com/PaperLanternsbyColor-home-pic.jpg или помпони от тишу http://onelittleproject.com/wp-content/uploads/2013/03/DSCN52021.jpg на приемливи цени?
Виж целия пост
# 198
Джъмбо и двете
Виж целия пост
# 199

На бул. България или Дружба?
Виж целия пост
# 200
Във всички магазини Джъмбо има и двете неща, които търсиш.
Виж целия пост
# 201
Здравейте,

интересувам се дали някъде в София има магазин, в който да продават унгарски стоки - в частност шоколади  Grinning Преди да се върнем с приятелката ми взехме няколко, но бързо свършиха  eat

Ще съм много благодарен, ако някой може да ме опъти дори до някой забутан квартален магазин, в който може да продават.

Благодаря! 
Виж целия пост
# 202
Има, посетете thetaste.bg - oнлайн магазин за хранителни стоки и напитки. Имат и фейсбук страница, The Taste of Hungary. Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте търся някъде в София шоколад с бадемова паста имате ли представа къде има ,не мога да си го направя сам за това искам да си го купя готов,ако не шоколад някакви бонбони или нещо?
Виж целия пост
# 204
В Хит би трябвало да има - Ritter Sport Marzipan, Niederegger или подобни. И в Кауфланд съм виждала Niederegger.
Виж целия пост
# 205
Аз харесвам тези шоколадови бонбони:
https://www.facebook.com/heindl.bg/

Виж целия пост
# 206
От Лидл наскоро си купих бадемова паста,уж щях да правя нещо,но е толкова вкусна,че така си я хапнах
Беше на щанда с преоценените неща,но е с дълъг срок,до 2018г.
Пак от там съм купувала шоколади с бадемова паста,но обикновено около Коледа ги пускат.
Също и в Т-маркет ги имаше миналия месец,на промоция.
Виж целия пост
# 207
От Лидл наскоро си купих бадемова паста,уж щях да правя нещо,но е толкова вкусна,че така си я хапнах
Беше на щанда с преоценените неща,но е с дълъг срок,до 2018г.
Пак от там съм купувала шоколади с бадемова паста,но обикновено около Коледа ги пускат.
Също и в Т-маркет ги имаше миналия месец,на промоция.
Трябват ми сега не мога да чакам до коледа ходих в фантастико,била и други вериги нямат нищо.........
а т-маркет не е ли строителен магазин?
Виж целия пост
# 208
не
http://www.tmarket.bg/
след малко ще ходя и ще проверя дали има
Виж целия пост
# 209
Трябва да гледаш магазини със сладкарски материали, например http://www.aromashouse.com/index.php/bg/component/virtuemart/?pa … mp;category_id=48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия