Къде в София?

  • 128 419
  • 752
# 210
Трудна работа шоколад с марципан и ние обичаме, но почти изчезнаха, скоро никъде не съм виждала, като че ли няма внос, ако някой каже къде има налични и аз ще се радвам
Виж целия пост
# 211
Ние се запасяваме по Великден и Коледа доста добре....И така до следващия празник
Виж целия пост
# 212
Ако не държите на шоколади, със сигурност поне няколко вида бонбони има в Heindl-а до Кристал в София. Шоколади не съм сигурна, че продават, но бонбони съм купувала няколко пъти различни. Това е австрийска марка, а те са почитатели на марципана, така че имат целогодишно марципанови изделия.
Виж целия пост
# 213
Ние се запасяваме по Великден и Коледа доста добре....И така до следващия празник
аз искам за подарък да е  и шоколад предпочитам,там където продават бонбони не могат ли да направят шоколада или не.
Виж целия пост
# 214
Бадемов марципан има в Метро, на рафта със сладкарските работи .


От топките на Моцарт съсщо има с марципан, пак в Метро.
Виж целия пост
# 215
Е ако е за подарък е друго и много лесно
Могат на много места
Във всеки мол има магазин за скъп шоколад, отиваш и взимаш Simple Smile Абсолютно във всеки мол има, и във всеки магазин за скъпи шоколади предлагат марципан, покрит с черен шоколад, като бонбони или цял шоколад...
https://luxbonbon.com/
http://www.perfetta.bg/
http://jeff-de-bruges.bg/?p=36 и т.н. и т.н.
Виж целия пост
# 216
А защо не си направите сами марципан и го потопите в шоколад ? Толкова е лесно. А и го оформяте както искате.
Виж целия пост
# 217
Как се прави марципан?
Виж целия пост
# 218
250 г белени бадеми
250 г захар
1  белтък
 смилат се бадемите и захарта до фина паста, добавя се белтъка , размесва се добре , завива се в фолио за съхранение и се оставая в хладилника за 5-6 чАса
Виж целия пост
# 219
Здравейте! Извинявам се, ако въпросът ми не е за тази тема, но не знам къде другаде да питам.
Утре ми се налага да идвам в София с кола от Пловдив. Трябва да стигна до бул. "Мария Луиза № 22". Къде има затворени улици за ремонт? По новините чух нещо за Дондуков, но нищо не разбрах. Има ли някъде карта на града с нанесени всички ремонтни дейности и затворени улици? Погледнах в сайта Център за градска мобилност София, но не можах да се ориентирам.
Виж целия пост
# 220
Цитат
От днес до 31-ви август се забранява влизането на автомобили по отсечката на булевард "Дондуков" между ларгото на Министерски съвет и улица "Раковски". Там трябва да бъдат подменени релсовия път, паважа и тротоарите.

За ремонт е затворена о вчера и отсечката на булевард „Прага" между булевардите „Скобелев" и „Пенчо Славейков". Там ще бъде подменена водопроводната инфраструктура, пътната настилка, тротоарите и осветлението. Ремонтът на булевард "Прага" ще продължи до 15-ти август.
Виж целия пост
# 221
Цитат
От днес до 31-ви август се забранява влизането на автомобили по отсечката на булевард "Дондуков" между ларгото на Министерски съвет и улица "Раковски". Там трябва да бъдат подменени релсовия път, паважа и тротоарите.

За ремонт е затворена о вчера и отсечката на булевард „Прага" между булевардите „Скобелев" и „Пенчо Славейков". Там ще бъде подменена водопроводната инфраструктура, пътната настилка, тротоарите и осветлението. Ремонтът на булевард "Прага" ще продължи до 15-ти август.
Благодаря! А това означава ли, че ако идвам от Парламента, през пл. Княз Александър I, ще мога да премина през пл. "Независимост" и на светофара да завия на дясно по бул. "Мария Луиза"?
Виж целия пост
# 222
Мисля, че да.
Виж целия пост
# 223
Търся Комппесионен чорап за прасец. Онлайн сайтове не ме устройват, защото ми трябва за петък.
Виж целия пост
# 224
В Ремедиум има чорапи/чорапогащници. Важно е да знаеш кой клас е компресията, каква марка търсиш и размер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия