София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

  • 159 592
  • 835
# 165
Здравейте имам питане за педиатър  в 8 дкц , да ми препоръчате ?

Ние сме при др. Баремлийска, страшно много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 166
Благодаря  Гери,  а дали ще може координати на док. bouquet
Здравейте имам питане за педиатър  в 8 дкц , да ми препоръчате ?

Ние сме при др. Баремлийска, страшно много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 167
По добре лично отиди до кабинета, има страшно много пациенти и мисля, че при личен разговор е по-вероятно да ви приеме....но пак е съмнително, ама пробвай  Peace четни дати е следобяд, нечетни сутрин.

Имаше някъде тук форум с педиатрите в 8ма, потърси го.
Виж целия пост
# 168
Момичета, моля ви, да ме ориентирате Simple Smile Къде в или около Надежда 4 има държавна детска кухня или частна такава  Hug

Мога да ти кажа за частна кухня, но в Надежда 1, бл. 173, успореден е на Ломското, близо до метростанция Надежда, в магазинчето се предлагат много кухни- Ян Бибиян, Вълшебник, Юначе, Беборани и др.
А за държавна, когато аз разпитвах ми казаха да питам в детската градина, която е около метро Надежда, но за нея не мога да дам подробности, аз така и не ходих да питам.
Виж целия пост
# 169
Дуржавна кухня има в бившата 61 ясла.
Виж целия пост
# 170
И в 115 ОДЗ Осми март, тя е около метростанция "Надежда".
Виж целия пост
# 171
Момичета, има ли някоя мама тук с детенце в 42 ОДЗ, втора яслена група?
Виж целия пост
# 172
Здравейте Hugзнаете ли в района тенис за деца   Rolling Eyes bouquet
Виж целия пост
# 173
Здравейте, мами! Да се представя: мама Ели с бебко Андрей на два месеца, местообитание - Надежда 1. Ще се радвам да ни приемете в редиците си, за да обменяме ценна информация, а защо не и да прекарваме приятни часове в парковете като се затопли.
                      Желаем ви приятен и слънчев ден!   Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 174
Здравейте, дъщеря ми ще е първи клас наесен. Понеже в темата за училищата ударих на камък, за това да питам и тук. Има ли някой с детенце в 4ти клас в 54то СОУ да ми препоръча начална учителка в това училище?

Явно никой от темата няма дете в 54то. А аз си мислех, че то е с най-много ученици за квартала.
Виж целия пост
# 175
Здравейте, ще записвам малкия на кухня, в Надежда 1 сме и се чудя коя ни е най-близката кухня. Намирам тази на ул. 8-ми март 15, но се чудех дали има някоя от другата страна на Ломско шосе.
Виж целия пост
# 176
Здравейте, ще записвам малкия на кухня, в Надежда 1 сме и се чудя коя ни е най-близката кухня. Намирам тази на ул. 8-ми март 15, но се чудех дали има някоя от другата страна на Ломско шосе.

Има точно зад блока с банките в детската градина
Виж целия пост
# 177
Сучер! Много ти благодаря, Лусита! 😊
Виж целия пост
# 178
Здравейте, мами! Да се представя: мама Ели с бебко Андрей на два месеца, местообитание - Надежда 1. Ще се радвам да ни приемете в редиците си, за да обменяме ценна информация, а защо не и да прекарваме приятни часове в парковете като се затопли.
                      Желаем ви приятен и слънчев ден!   Nature Sun With Face
Привет от Надежда 2 и бебе Андрей на 6 м. Simple Smile Аз съм мама Ники (Николета) Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Здравейте, мами! Да се представя: мама Ели с бебко Андрей на два месеца, местообитание - Надежда 1. Ще се радвам да ни приемете в редиците си, за да обменяме ценна информация, а защо не и да прекарваме приятни часове в парковете като се затопли.
                      Желаем ви приятен и слънчев ден!   Nature Sun With Face
Привет от Надежда 2 и бебе Андрей на 6 м. Simple Smile Аз съм мама Ники (Николета) Simple Smile

Страхотноооо, още един Андрей Simple Smile  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия