София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

  • 159 599
  • 835
# 180
По добре лично отиди до кабинета, има страшно много пациенти и мисля, че при личен разговор е по-вероятно да ви приеме....но пак е съмнително, ама пробвай  Peace четни дати е следобяд, нечетни сутрин.

Имаше някъде тук форум с педиатрите в 8ма, потърси го.
Точно днес ходих при нея,на вратата има залепена голяма бележка,която преди не съм виждала,явно е от скоро.И на нея пише,че не приема нови пациенти.
Виж целия пост
# 181
Привет и от мен Надежда 2 ,казвам се Гери с бебе Александър на 8 дни

Здравейте, мами! Да се представя: мама Ели с бебко Андрей на два месеца, местообитание - Надежда 1. Ще се радвам да ни приемете в редиците си, за да обменяме ценна информация, а защо не и да прекарваме приятни часове в парковете като се затопли.
                      Желаем ви приятен и слънчев ден!   Nature Sun With Face
Привет от Надежда 2 и бебе Андрей на 6 м. Simple Smile Аз съм мама Ники (Николета) Simple Smile

Страхотноооо, още един Андрей Simple Smile  newsm10

Виж целия пост
# 182
Здравейте! Къде в Надежда продават хубави печени пилета? Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Аз харесвам печените пилета, които се продават в Кауфланд.  Peace
Виж целия пост
# 184
Здравейте! Къде в Надежда продават хубави печени пилета? Simple Smile

Фантастико  chef
Виж целия пост
# 185
Скрит текст:
Привет и от мен Надежда 2 ,казвам се Гери с бебе Александър на 8 дни

Здравейте, мами! Да се представя: мама Ели с бебко Андрей на два месеца, местообитание - Надежда 1. Ще се радвам да ни приемете в редиците си, за да обменяме ценна информация, а защо не и да прекарваме приятни часове в парковете като се затопли.
                      Желаем ви приятен и слънчев ден!   Nature Sun With Face
Привет от Надежда 2 и бебе Андрей на 6 м. Simple Smile Аз съм мама Ники (Николета) Simple Smile

Страхотноооо, още един Андрей Simple Smile  newsm10


Да се присъединя се а аз с бебе на 2 месеца Flutter
Виж целия пост
# 186
Добре дошли на всички нови майчета и бебчета newsm51
Виж целия пост
# 187
Здравейте!

Предстои ни да се преместим в Надежда 2 (до Пощата). Има ли някой от района? Търся инфо за частна ясла наблизо
Виж целия пост
# 188
Здравейте!

Предстои ни да се преместим в Надежда 2 (до Пощата). Има ли някой от района? Търся инфо за частна ясла наблизо

Частна ясла не знам дали има в изобщо Надежда. Имаше една към Илиянци, близо до стадион Локомотив, по трамвайната линия, но не знам дали още съществува.
Виж целия пост
# 189
Някой дали знае дали в 8 поликлиника са добри лекарите уши-нос-гърло и алерголог?

Синът ми (1г10м)  вече месец има нощна кашлица без да е болен и се чудя къде да го водя  Cry
Виж целия пост
# 190
Някой дали знае дали в 8 поликлиника са добри лекарите уши-нос-гърло и алерголог?

Синът ми (1г10м)  вече месец има нощна кашлица без да е болен и се чудя къде да го водя  Cry

Не бих завела там детето си. Има достатъчно добри специалисти УНГ в София - Транспортна, Пирогов, ИСУЛ.
Виж целия пост
# 191
Някой дали знае дали в 8 поликлиника са добри лекарите уши-нос-гърло и алерголог?

Синът ми (1г10м)  вече месец има нощна кашлица без да е болен и се чудя къде да го водя  Cry
Унг жената - категорично не!
Ние стигнахме до Исул заради уши обаче не помня лекаря .Откъм поликлиниката на булеварда се влиза . Иначе алерголог Мустаков МА Peace
Виж целия пост
# 192
Момичета, има ли някоя мама тук с детенце в 42 ОДЗ, втора яслена група?

Не съм разглеждала темата до сега. Нашия малчуган е във втора яслена група в 42 ОДЗ Чайка.
Виж целия пост
# 193
Пуснаха свободните места за ясли.
Първо желание ми остава 90 ОДЗ, но за второ и трето все още се чудя.
Удобна ми беше 38 ОДЗ Дора Габе, но защо само 6 места са пуснали  newsm78
Има ли смисъл да мисля второ и трето място, като за тях ще останем с доста по-малко точки?
Точките са ни 8,2 за първо желание.
Виж целия пост
# 194
След като отново започна истерията с градините и яслите и аз да питам.
Имате ли наблюдения за 15 ОДЗ- яслените групи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия