София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

  • 159 603
  • 835
# 660
Здравейте, предстои ми раждане през юни месец и си търся добър педиатър. Живея в района на бул. Рожен и искам да е някой по- близо. Бихте ли ми препоръчали някой?
Виж целия пост
# 661
Здравейте,
Случайно някоя от вас  да е срещала йога за бременни някъде в района? Търсих из нета и не открих нищо, но реших за всеки случай да питам и тук.

Другата ми молба е за мнения за летни занимални. Търся за дете в предучилищна група (на 7г.). Ще съм благодарна за всякаква информация- места, цени и тнт. Simple Smile
Виж целия пост
# 662
Вижте "Маркизата " дали имат предучилищна група, но побързайте.Мои приятели са доволни.До 101во някъде е в 1 част.
За друга не се сещам.
И оттук    https://smarty-kids.bg/sofia-vrabnitsa/    са ми давали листовка( до парка е), ама точно занималня ли е и отколко доколко е- нямам идея.
Виж целия пост
# 663
Мили мамита,
Моля за съдействие.
Има ли занималня за предучилищна група близо до 15 СУ?
Виж целия пост
# 664
Доколкото знам, единствените две са до 101 СУ.
Виж целия пост
# 665
Здравейте, предстои ми раждане през юни месец и си търся добър педиатър. Живея в района на бул. Рожен и искам да е някой по- близо. Бихте ли ми препоръчали някой?

Д-р Елка Иванова 24 ДКЦ
Виж целия пост
# 666
И ние сме при нея и сме много доволни, но имайте предвид, че има прекалено много пациенти и е безумно натоварена (като всички добри). Не знам дали поема нови пациенти.
Виж целия пост
# 667
Ние също сме в 24ДКЦ, при д-р Ставрева. Аз съм доволна. Мисля, че приема и нови пациенти.
Виж целия пост
# 668
Здравейте,

Някой има ли информация за сградите, които се строят в кв.Свобода, буквално до парка. Много ми харесаха, но не знам нищо повече. Има ли някакви проблеми? Всичко би ми било полезно! Благодаря!
Виж целия пост
# 669
Привет!
 Детето ми е прието на ясла. Много моля ако някой има информация и мнения за Чайка 42 градина да сподели. Или някъде където мога да попитам.
Благодарна съм на всякакво инфо,че доста се притеснявам. Хубав ден!
Виж целия пост
# 670
Всичко е ок в 42 одз.Моята почна от яслата там.И до ден днешен(4 кл) ходи на гости на учителките Simple Smile
Виж целия пост
# 671
Привет!
 Детето ми е прието на ясла. Много моля ако някой има информация и мнения за Чайка 42 градина да сподели. Или някъде където мога да попитам.
Благодарна съм на всякакво инфо,че доста се притеснявам. Хубав ден!
Ние също сме класирани за там. 😊
Виж целия пост
# 672
Здравейте,
нас не ни приеха на ясла тази година и ще трябва да търсим вариант за частна.
Моля ви да помогнете,ако знаете за частни детски или занимални в района.
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 673
Няма да имате топла вода /от сайта на топлото/ : 

ж.к. „Надежда“- 3 част, ж.к. „Обеля“-1, ж.к. „Свобода“ -  от 5 юни до 7 юни 2019 г.

ж.к. „Люлин“- 4 и 5 микрорайони – от 10 юни до 14 юни 2019 г.

ж.к. „Люлин“ – 1 и 2 микрорайони – от 17 юни до 21 юни 2019г.

ж.к. „Люлин“ – 7 и 8 микрорайони – от 24 юни до 28 юни 2019 г.

ж.к. „Люлин“ – 9 микрорайон – от 3 юли до 5 юли 2019г.

ж.к. „Люлин“- 3 микрорайон  - от 9 септември до 13 септември 2019 г.

ж.к. „Люлин“- 6 и 10 микрорайони  - от 16 септември до 20 септември 2019 г.

ж.к. „Надежда“- 5 част – от 9 септември до 13 септември 2019 г.

ж.к. „Надежда“- 6 част – от 16 септември до 18 септември 2019 г.

 
Виж целия пост
# 674
Браво!Точно около15 септември.Не мога да се сдържа- ТЪПАНАРИ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия