Уреди за домашна грижа за кожата

  • 205 570
  • 759
# 45
Много полезна тема. И аз съм се замислила да си купя някакъв уред, но не съм още запозната с този вид джаджи. Имам само Philips VisaPure засега. Ще следя темата с интерес за да се ориентирам.
Виж целия пост
# 46
Някой ако има уред за дом. ползване от който е забелязал стягане на кожата, нека сподели   bouquet
Виж целия пост
# 47
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.
Виж целия пост
# 48
http://www.ebay.com/itm/Hot-Cold-Beauty-Transmit-Dark-Circles-Re … sh=item233f690b0e

Някой да е ползвал нещо подобно за свиване на пори.......дали има ефект? newsm78
Виж целия пост
# 49
Чудя се каква почистващ четка да си взема. Гледах Магнитон. Хареса ми комбинираната за лице и тяло, което се отразява и на цената. Също и Мия. Може ли някой ползвал ги да каже няколко думи за моделите?

Аз имам Ария, доволна съм, но не мисля че Магнитон ще е по-малко ефективна.
Доколкото съм чувала този тип четки не стават за тяло, поне тези на Кларисоник. Аз използвам, обикновени ръкавици, като тези, много са ефикасни за ексфолиране на тяло.
Виж целия пост
# 50
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.
Може да дадеш марка, модел...  Peace
Виж целия пост
# 51
Води се Relax and tone. Има го в офертите за колективно пазарене.
Виж целия пост
# 52
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.
Виж целия пост
# 53
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.

Как точно го ползваш върху лицето? Пише, че е за целулит. Слагаш ли някакъв крем преди масажирането?
Виж целия пост
# 54
Не не, за краката и корема го използвам - за стягане и против целулит. мисля, че за лице не става
Виж целия пост
# 55
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.

Ако отиде на митница, ще трябва да платиш ДДС, което е 20% от стойността на покупката. Но има вариант да пристигне в пощата и тогава няма да плащаш нищо. Може да помолиш продавача да напише по-ниска стойност - пратки до 30 лева от страни извън ЕС не се облагат с ДДС, но независимо от това могат да отидат на митница. В този случай се плаща 1-50 за освобождаването.  Peace
Виж целия пост
# 56
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.

Ако отиде на митница, ще трябва да платиш ДДС, което е 20% от стойността на покупката. Но има вариант да пристигне в пощата и тогава няма да плащаш нищо. Може да помолиш продавача да напише по-ниска стойност - пратки до 30 лева от страни извън ЕС не се облагат с ДДС, но независимо от това могат да отидат на митница. В този случай се плаща 1-50 за освобождаването.  Peace

Благодаря много!

А някой може ли да каже нещо за самия уред?
Виж целия пост
# 57
Записвам се да ви следя.   bouquet От каква възраст се препоръчва ползването на подобни уреди и имат ли някакви странични ефекти?
Виж целия пост
# 58
Аз имам шпатула за ултразвуково почистване и уред за ултразвук и лед светлина. С шпатулата така и не се научих да се почиствам добре, въпреки че много пъти съм гледала как го прави дерматоложката, та не я ползвам често. Уредът за ултразвук по едно време го ползвах много често и започна да ме боли главата от него, сега го ползвам максимум 1 път на седмица и съм доста доволна, определено ми успокоява и заглажда кожата, а моята е страшно чувствителна и проблемна.
За ибей - съветвам ви да си ги поръчате същите уреди, но от европейски вносители, спестява много мъки и проблеми с митниците. Моите уреди са си китайски, но ги поръчах от немския ибей, абсолютно същите, дори цената не им беше различна.
Виж целия пост
# 59
Момичета, да ви кажа, че моето уредче се оказа много полезно за пъпки.
Досега не го бях използвала за тази цел, но ми се появи някаква гадна, дебела пъпка без връх на едната буза. Чаках да се появи връхче нещо - не. Стои си една такава подута и гадна. (Чак едно такова тъмно синьо към черно и беше станал цветът!)
Вчера си правих седмичното почистване с уредчето и се сетих да пусна синята светлина за пъпката с малко крем против акне.
Днес сутринта просто не можах да повярвам! Shocked
Пъпката вече не е релефна. Обемът и диаметърът и са намляли и се надявам да изчезне напълно!

Това е уредчето:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия