Пъзели 27

  • 149 115
  • 744
# 600
В момента редя този и малко зор е.. Засега съм на горнат част на пъзела, но като сляза надолу ще има майка плаче

Виж целия пост
# 601
В момента редя този и малко зор е.. Засега съм на горнат част на пъзела, но като сляза надолу ще има майка плаче



О,да,такива еднотипни,преливащи цветове със светлосенки са ад.
Виж целия пост
# 602
От началото на м. Януари до миналия петък /15.03/. редих един пъзел на Едука. Същите оплаквания имам като Малко сладко коте. Еднакви части и в същото време липсващи други парчета. Отказах се и го прибрах в кутията.
Виж целия пост
# 603
Това е възможно най гадното. Да съвпадат на няколко места, аз така изхвърлих Нойшванщайн преди години. Но Едука принципно би трябвало да са добре изрязани. Аз хора се отказах от 6000 части за сега, не мога, побърквам се. Дала съм си почивка малко.
Виж целия пост
# 604
И аз почивам...днес прибрах последния дето бях показала преди време. Хем ми се реди, хем се уморявам да се дупя ( редя ги на земята). Оф и аз не знам какво искам..и колкото повече се стопля, толкова ми е по-трудно да почна някой...а имам ощеееее няколко дето чакат да бъдат наредени.
Виж целия пост
# 605
Аз чакам зимните вечери ))). Имам куп котки да редя. Но тогава ми е най-приятно - всички спят, чаша вино, тишина.
Виж целия пост
# 606
Аааааа,белите тигри ги наредихме ние.За една седмица.Трудничък си беше и още си седи под килима/повече от 2 месеца/,докато решим дали ще го разваляме или лепим.Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Аааааа,белите тигри ги наредихме ние.За една седмица.Трудничък си беше и още си седи под килима/повече от 2 месеца/,докато решим дали ще го разваляме или лепим.Simple Smile
Купете му една бяла рамка от икеа за 15 лв и го приберете зад някой гардероб/диван.
Виж целия пост
# 608
Ето аз какво започнах снощи.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 609
Ехееее,много бързо си го наредила! А тази подложка е ужасна.С тези парченца ми се вижда доста объркваща .
Виж целия пост
# 610
Всъщност това е лицето на ето тази кутия. И понеже вътре съм започнала друг пъзел, просто нямам желание за него, затова редя на лицето Simple Smile На снимките е объркващо, но в действителност не се забелязва почти.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 611
О,страхотна е!!!
От къде е?!!Искам такава задължително.Особено,ако става за пъзели до 1000 елемента!
Виж целия пост
# 612
Моята я взех от Озон, но там вече няма такива. Иначе е старата версия на ето тази кутия. Функциите вътре са същите, но картинката отгоре е друга Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Еххх,моя късмет.От амазон не мога да поръчвам.Няма ли пак да ги пускат в озон? Sad Това е уникално просто!
Виж целия пост
# 614
Аз това си го правя сама...вземам няколко кутии от телефони, парфюми, малки и плитки. В тях си разпределям частите  по цветове. Като започна даден цвят или област изсипвам кутийката в капака от пъзела и така ги намирам по-лесно частите.
Иначе пъзела на Малко коте е много симпатичен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия