Мъж със сандали

  • 54 149
  • 1 355
# 390
Леле, шефът ми май е селянин, ходи с ризи с къс ръкав и то маркови  ooooh!
Виж целия пост
# 391
Като бяхме млади си подгъвахме така дънките и кубинки носехме....ееех, спомени  Heart Eyes

Щем не щем, част сме от някакво общество,.....

Кафе, зависи в кои слоеве на обществото обитаваш и това определя и външния вид.
Има правило за конкретна ситуация, а не правило по принцип.....ти това не го отчиташ още с поставянето на темата. Веднага скочи на обобщения от собствената ти камбанария.
Виж целия пост
# 392
Кафе, с ленената риза ме накара да разбера какъв ти е проблемът. Вкусът ти е заклещен някъде в 1994. Ленена риза ... Joy
Виж целия пост
# 393
Вкусът ти е заклещен някъде в 1994. Ленена риза ... Joy
Аха, добре Mr. Green.
Нека е памучна Sunglasses.
Аз проблеми нямам, повярвай ми. Съжалявам, че някои подскачат толкова нависоко и се цупят. Питам се защо.
Айдее... почна се - "заклеймява". Сега е ред на "етикетиране" Joy.
И къде това?
Виж целия пост
# 394
Кафе, има толкова мъже, които могат да купят и продадат половина България поне три пъти, които се обличат съвсем обикновено. Ето Марк, Стив Джобс /лека му пръст/, Бил Гейтс и още, и още.

Уорън Бъфет може би е от малкото, които всеки ден са с костюми, но пък той е и друго поколение, а и също си позволява да се появява без костюм /какво прегрешение  ooooh!/
Виж целия пост
# 395

A каква да е? Нали трябва да си отива с лененото сако  Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Тоя лен, докато е на закачалката изглежда чудесно, но след второто сядане става отвратително....като съдран чувал.
Ако материята е с повече примеси, задържа вид, но не чак до края на деня.
Виж целия пост
# 397
така може ли?


моля отбележете, че е със затворени обувки и това с късият ръкав не е риза.
Виж целия пост
# 398
Присила Чан най-редовно я питат по интервюта какво мисли за хуудитата на съпруга си, които той носи през 90% от времето. Жената казва, че не й пречат, харесва ги, стига да се сменят навреме  Wink
Виж целия пост
# 399
По-ведро щеше да е, ако някои хора не размахваха пръстче. И не използваха думички като ненормален и т.н. С такъв речник, закачката се губи..не мислиш ли  Wink

https://keep.com/mens-retro-messenger-bags-with-leather-flap-fro … ags/p/5o1KJyAAvU/
http://itsmusicfashionlife.com/wp-content/uploads/2013/04/PicMon … lage-casual-1.jpg
http://bstylish.info/outfits/bags-for-men-cross-body-bags

Горкият, направил е двойно прегрешение, и диагоналка, че и карирана риза. Нека се надяваме само, че е с дълъг, а не къс, ръкав:
http://www.zimbio.com/photos/Jon+Hamm/Jon+Hamm+Jennifer+Westfeld … e+LAX/uuHZ9oykssX

Sarania, точно защото там има дошли буквално отвсякъде, облечени всякак, хората са свикнали и не одумват като нашите бг селян(к)и на мегдана. Преди 2 седмици бяхме в Сърбия и Унгария, на третия ден температурата се покачи и народът излезе по сандали, тениски и ризи - с къс, дълъг, абе всякакъв ръкав. Диагоналки имаше навсякъде. И в двете страни, всеки беше неглиже.

 hahaha hahaha СЪгласна съм!
Виж целия пост
# 400
така може ли?


моля отбележете, че е със затворени обувки и това с късият ръкав не е риза.
Може, ама да не е толквоа шарено. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 401
Присила Чан най-редовно я питат по интервюта какво мисли за хуудитата на съпруга си, които той носи през 90% от времето. Жената казва, че не й пречат, харесва ги, стига да се сменят навреме  Wink

Това е само защото тя не е българка.  Mr. Green Ако беше -ееехее, същото се отнася и до Мелинда Гейтс.
Виж целия пост
# 402
Тити, зависи - ако е плетено, не може, но ако материята е ленена, мисля, че са спазени всички изисквания за стил. Тамън се връзва екстра със затворените спортни обувки.
Виж целия пост
# 403
Не му се връзвайте на Борил aka Keep_The_Change ( и още няколко активни профила има въпросния Mr. Green). Днес ми беше супер смешно, когато четох тук как 'сам' си задава въпроси и си отговаря.  Joy

Ти да видиш  Shocked Ще ми споделиш ли на лични за другите му профили  hahaha
Виж целия пост
# 404
Kато си идвам в Бг все ми се набиват на очи обръснатите мъжки краци , понякога с наболи косми  Crazy
Не естествено ми е някак си каквото и да ми говорите  Wink
Знам че това си е Ок за Бг и неподлежи на коментар  Peace

Така масово мъже с епилирани крака не съм видяла другаде  Grinning


Точно и аз това казах, сега е модата на епилираните мъжки ръце  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия