Мъж със сандали

  • 54 149
  • 1 355
# 375
Много странно ми се вижда това с вглеждането в чуждия стил на обличане.Не виждам нищо лошо в късите мъжки спортни панталони(не шортите , които свършват някъде около слабините), нито в сандалите, нито в джапанките, нито в тениските, нито в ризите с къс ръкав.То така никой мъж не може да се облече комфортно като за квартална разходка из парка лятото.Не знам...Работата на моя мъж не е свързана със строг дрескод на работа, може би и затова не можеш да го накараш да сложи официална обувка или риза със сако без повод.По тая логика трябва да ходи гол и бос.Не харесва "неудобни" дрехи, поне той така ги нарича.Ходи с анцунг,ходи с шорти и джапанки, ходи  с  кожени чехли, та даже и с чантичка диагоналка понякога. Не ми се вижда да изглежда абсурдно или смешен. Аз също нося предимно спортни дрехи.Не виждам нищо лошо в 35 градусова жега да си сложиш джапанки, та дори и да си мъж, дай да умираме от жега в името на модата.
Хич не го виждам в парка с детето с костюм и лъскав чепик, бутайки количка след работно време.Не бих се вглеждала в тези, които го правят.Дори и да се случи да е облечен по-строго, винаги отскача до вкъщи и нахлузва нещо свободно, което му е удобно.
Най-ми  е противно да видя майка бутаща количка или тичаща след прохождащо дете с 12 см ток (не говоря за инцидентни единични случаи, а за ежедневие на майка в майчинство например).
Виж целия пост
# 376
Не четете внимателно. Всички тези вещи се държат в колата. Излизане без нея е недопустимо. В краен случай да и натъпче в клъча ти.  Laughing
УФ, много сте бързи  Peace

Жалко, че още си нямаме у наше село драйв офиси, драйв заведения, драйв магазини Simple Smile.

Не бих си оставила документи и кючове за няколко часа в колата, винаги една кола може да я хване липсата.
Виж целия пост
# 377


Не се сърди..., те от възмущение са увеличили чехлата.....такива чехли не харесвам, определено.

Не е от възмущение. Снимката е от статия за мъже с хубави крака  hahaha
За модела - това си е лично виждане, на мен също не ми харесват, просто имам предвид, че отворената обувка не е табу.
Оф, извинетИ, аз по мъжки дупета се заглеждам  Blush

То и въпросът с чантичките, ризките и всичко останало си е лично виждане, ама лаф да става.
Виж целия пост
# 378
ама аз прочетох, че жените си държат съдържимото на чантите в колата newsm78
Това беше единичен случай. Носенето на дамска чанта още не е обявено за проява на лош вкус. Като се случи, тогава ще мислим.
 
Виж целия пост
# 379
За хората с въображение табута не съществуват -  никакви, а  най-малко пък по отношение стила на обличане.

http://www.thesartorialist.com/men/on-the-street-piazza-affari-milan-6/    Wink
Виж целия пост
# 380
Повече ме изненада това, че и за деца не се одбряват ризките с къси ръкави. Хайде, мъжете са гадняри - нека пукнат от жега, но децата защо? А сандали за момчета може ли или ще им създадем вреден навик за цял живот?
Виж целия пост
# 381
Този ми напомня за нашия местен луд. Той така много фйешън се появяваше наметнат с някакви родопски одеяла на голо посред лято. Предполагам, че някой сеирджия го поощряваше, но ако беше попаднал на подходящите хора, можеше и нова модна линия да наложи.
Виж целия пост
# 382
Момичета, няма нужда от ирония и сарказъм, това, че на някой не му харесват къси ръкави а на мен не ми харесват мъжките чанти не значи, че се опитваме да накараме мъжете ви са спрат да носят такива.
Мъж работещ на висока позиция няма как да облече риза с къс ръкав наистина, лятото особено му е жега сигурно но и той не стои по пейките в градинките например.



Виж целия пост
# 383
тук направо влачат едни дисаги  Mr. Green толкова грешки открих, че долче и габана да си хвърлят веднага дипломите Naughty

Виж целия пост
# 384
Момичета, няма нужда от ирония и сарказъм, това, че на някой не му харесват къси ръкави а на мен не ми харесват мъжките чанти не значи, че се опитваме да накараме мъжете ви са спрат да носят такива.
Мъж работещ на висока позиция няма как да облече риза с къс ръкав наистина, лятото особено му е жега сигурно но и той не стои по пейките в градинките например.

Въобще не става дума за харесване, а че едното се определя като добър вкус (въпреки че никой не можа да покаже откъде черпи правилата), а другото е селяния. И няма такива работи - официална среща, събитие или друго - всичко е под ножа  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Кой е казал как ходи собственият му мъж? Тук по принцип си говорим.
А за високата позция ще има да вземаш - строго облекло се налага на тези, като които има още много други и се гледа и външният вид, но ако името ти работи за теб, може да се появиш навсякъде и пред всеки с най-селската жилетката и пак ще те викат и ще са любезни с теб. Това, разбира се, няма как да го знаете  Mr. Green
Виж целия пост
# 386
За хората с въображение табута не съществуват -  никакви, а  най-малко пък по отношение стила на обличане.

http://www.thesartorialist.com/men/on-the-street-piazza-affari-milan-6/    Wink
Ще му измръзнат пръстите на краката. Поне петите са на топло. Joy Joy Joy

Мен не ме дразнят хората по улицата както и да са облечени, дразнят ме в офиса. Вече пуснах снимки подобни на лятната мода у наша нива.
Но пък имам колеги, които не си позволяват да показват красоти на работното място, виж извън него си ходят както им е удобно.
Преди години идвам на работа и гледам един колега по боксерки.  Shocked След като ми мина шока разбрах, че не били боксерки, ами бермуди. Ама като не съм в час с последната бермудинг мода.... Crazy

За децата важат правилата - обувките и дрехите трябва да са удобни, да не спарват и да пазят. За това на дете спокойно може да му сложиш чорапи със сандалите, поне да не си надере лошо пръстите докато играе.
Виж целия пост
# 387
Много странно ми се вижда това с вглеждането в чуждия стил на обличане.

Хич не го виждам в парка с детето с костюм и лъскав чепик, бутайки количка след работно време.Не бих се вглеждала в тези, които го правят..

Най-ми  е противно да видя майка бутаща количка или тичаща след прохождащо дете с 12 см ток (не говоря за инцидентни единични случаи, а за ежедневие на майка в майчинство например).
Абсолютни безсмислици си написала.
1. Начинът на обличане подлежи на обсъждане, доколкото е социално изражение на дадено общество. Мисля, че iany го обясни много добре назад. По същия начин, по който се обсъждат всички социално изразени дейности. Щем не щем, част сме от някакво общество, не сме Тарзановци и Мауглита.
2. Щом не е с джапанетки и шорти/анцуг за теб означава, че трябва да нахлузи костюм и лъскав чепик ли? Много интересно.
3. 12 сантиметровият ток няма нищо общо в случая.

Много е тъжно как масово явно мъжете у нас свързват нормалните спортни обувки с "неудобство" и жега", ленената риза с навит ръкав или неприлепнала тениска през лятото - с "умиране от жега"; а жените им ги подкрепят и защитават разпалено в безвкусицата им.
Виж целия пост
# 388
Момичета, няма нужда от ирония и сарказъм, това, че на някой не му харесват къси ръкави а на мен не ми харесват мъжките чанти не значи, че се опитваме да накараме мъжете ви са спрат да носят такива.
Мъж работещ на висока позиция няма как да облече риза с къс ръкав наистина, лятото особено му е жега сигурно но и той не стои по пейките в градинките например.





Защо да няма как  Shocked Доведеният ми баща е на висок пост в министерство, лятото ходи с риза с къс ръкав, панталон и вратовръзка. Слага и сако, да, но вътре в сградата го маха. Понеже от време на време минавам през работата му, за да му кажем здрасти с щерката, съм забелязала, че доста народ се носи така.

Не мисля, че е селско..а и той е бивш преподавател от Техническия, има 23 титли пред името. Един от най-интелигентите хора, които познавам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 389
Кой е казал как ходи собственият му мъж? Тук по принцип си говорим.
А за високата позция ще има да вземаш - строго облекло се налага на тези, като които има още много други и се гледа и външният вид, но ако името ти работи за теб, може да се появиш навсякъде и пред всеки с най-селската жилетката и пак ще те викат и ще са любезни с теб. Това, разбира се, няма как да го знаете  Mr. Green

Именно. Ако един човек има качества, никога не би приел да го тъпчат като го карат да носи зимни дрехи лятото. Никой, който има достойнство не приема такива неща.
Това е крайност, както и прекалената разголеност. Но един спретнат, чист човек да се заклеймява, защото е с къс ръкав... не знам, аз от вчера съм втрещена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия