Мъж със сандали

  • 54 149
  • 1 355
# 360
Ох, бе, не четеш - ленено сако с джобове.
Виж целия пост
# 361
Посъветвай го да си купи кимоно. Едно време в ръкавите му мъжете са побирали половин покъщнина.
Виж целия пост
# 362
Посъветвай го да си купи кимоно. Едно време в ръкавите му мъжете са побирали половин покъщнина.
Joy Joy
Виж целия пост
# 363
толкова много се обърках от темата, че не смея да приближа гардероба и шкафа с обувки. плетива не може, на бос крак не може, сандали не може, а вместо чанта - трябва да носиш кола/наложително спешно е  да алармирам мъжа ми да ми купи една , че бедната чантата не знам къде да я дявам, а мотори дали с апозволени или влизат в графа селяния  newsm78/. клинове нямам слава богу Mr. Green. и с космите се разминавам, веждите си не бръсна и не рисувам, дотук добре.  Crazy

моля ви, не ме пращайте да си поклеча в тоалетната и да ми се качи IQ-то , за да стигна до решение есенцията на проблема - ако ме арестува модната полиция за някое прегрешение, к'во прайм тогава newsm78, подкупи ли, ваучери за пазаруване ли , курс за облагородяване ли ,  какво, какво newsm78
 
Виж целия пост
# 364
То джобовете на това сако трябва да с размери на торба. Пък и как провисват напълнени джобове, чантата е по-добър вариант.
Виж целия пост
# 365
Не четете внимателно. Всички тези вещи се държат в колата. Излизане без нея е недопустимо. В краен случай да и натъпче в клъча ти.  Laughing
УФ, много сте бързи  Peace
Виж целия пост
# 366
Не се сърди..., те от възмущение са увеличили чехлата.....такива чехли не харесвам, определено.

Не е от възмущение. Снимката е от статия за мъже с хубави крака  hahaha
За модела - това си е лично виждане, на мен също не ми харесват, просто имам предвид, че отворената обувка не е табу.
Виж целия пост
# 367
Не четете внимателно. Всички тези вещи се държат в колата. Излизане без нея е недопустимо. В краен случай да и натъпче в клъча ти.  Laughing
Клъч или жабка.
Виж целия пост
# 368
Моят без колата не мърда, но дори той осъзнава, че чисто логистично няма как да я паркира до езерото с лилиите в Борисовата, за да приседне на припек. Засега.
Виж целия пост
# 369
Ще им оставим избор. Все пак понякога се налага да се отдалечат от жабките. Значи, в тези случаи задължително трябва да са придружени от жените си. 
Виж целия пост
# 370
Koй е казал, че е табу? То и потници с дупки се произвеждат в изобилно количество, и плетени обувки, и промазанки женски панталони до коленете в цикламено... Sick. Кой, каквото го влече.
Говорим си за добър вкус, не за табу.
Виж целия пост
# 371
Моят без колата не мърда, но дори той осъзнава, че чисто логистично няма как да я паркира до езерото с лилиите в Борисовата, за да приседне на припек. Засега.

да си купи ей такова нещо, може да си натъпче сума ти неща вътре и да си го паркира където му душа иска Mr. Green



Ще им оставим избор. Все пак понякога се налага да се отдалечат от жабките. Значи, в тези случаи задължително трябва да са придружени от жените си. 

ама аз прочетох, че жените си държат съдържимото на чантите в колата newsm78
Виж целия пост
# 372
Koй е казал, че е табу? То и потници с дупки се произвеждат в изобилно количество, и плетени обувки... Кой каквото го влече.
Говорим си за добър вкус, не за табу.

Т.е. всички тези хора, включително дизайнери нямат вкус, а вие имате?
Отново ще попитам - къде и кой някъде е казал, че това е добър вкус? Защото явно не е много разпространено Joy
Виж целия пост
# 373
Моят без колата не мърда, но дори той осъзнава, че чисто логистично няма как да я паркира до езерото с лилиите в Борисовата, за да приседне на припек. Засега.

да си купи ей такова нещо, може да си натъпче сума ти неща вътре и да си го паркира където му душа иска Mr. Green



Ще им оставим избор. Все пак понякога се налага да се отдалечат от жабките. Значи, в тези случаи задължително трябва да са придружени от жените си. 

ама аз прочетох, че жените си държат съдържимото на чантите в колата newsm78

Ау, тук даже място за чавето има. Довечера ще направя оферта  Mr. Green
Виж целия пост
# 374
Все пак понякога се налага да се отдалечат от жабките.
Сетих се за годините, когато беше нормaлно да видиш мъж да слиза от колата си с радиото в ръка. Ленените сака тогава са били с един джоб повече. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия