Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2016 !

  • 43 298
  • 725
# 135
След вчерашния преглед и доктора предположи,че може би е късна овулация.....но все пак изказа и мнение за лошия резултат от първия тест,определено и той се съмняваше за голяма грешка.
Имам и предполагаем термин,но като чуем сърчице тогава,ще се запиша официално.Дано си имам още едно февруарче  Heart Eyes Във Февруарки 2011 взехме приз за най- едро бебе 4,370 кг.!!!
Виж целия пост
# 136
Здравейте!
Аз много, много плахо се записвам тук. Закъсняваше ми от доста време, но чак онзи ден се престраших да направя тест и се оказа положителен. Запазих си час за преглед утре. Дано всичко е наред! Praynig
Много ме е страх, защото загубих бебе в шестия месец и много тежко го преживях. Тогава ми казаха, че трябва да минат 6 месеца и тогава да започнем с опитите за бебе, но бяхме твърдо решени, че не искаме в близките една-две години да опитваме. Само че нещата са се получили случайно и без много-много да ги мислим... а са минали само 5 месеца, т.е., когато съм заченала са били минали 4 месеца,  и се притеснявам дали няма да има проблеми заради това Sad
Иначе по мои изчисления терминът ми трябва да е за началото на февруари - около 5ти.
Виж целия пост
# 137
Здравейте!
Аз много, много плахо се записвам тук. Закъсняваше ми от доста време, но чак онзи ден се престраших да направя тест и се оказа положителен. Запазих си час за преглед утре. Дано всичко е наред! Praynig
Много ме е страх, защото загубих бебе в шестия месец и много тежко го преживях. Тогава ми казаха, че трябва да минат 6 месеца и тогава да започнем с опитите за бебе, но бяхме твърдо решени, че не искаме в близките една-две години да опитваме. Само че нещата са се получили случайно и без много-много да ги мислим... а са минали само 5 месеца, т.е., когато съм заченала са били минали 4 месеца,  и се притеснявам дали няма да има проблеми заради това Sad
Иначе по мои изчисления терминът ми трябва да е за началото на февруари - около 5ти.


Хайде и на теб тихичко честито   bouquet
И много стискаме палци всичко да е наред   Hug
Виж целия пост
# 138
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 139
Здравейте фервуарки 2016  Hug . В 7 г.с съм и дай Боже всичко да е наред, термина ми е 4-ти февриари, от Бургас съм и ще се радвам мами от Бургас да споделят мненията си за гинеголози и израждащи към които мога да се насоча. Към момента съм ходила в Света София при Д-р Костова и видяхме сакчето. Мисля д-р Попов в Поморие да ми води бременността, но още е рано и ще изчакам .
Виж целия пост
# 140
Здравейте,мами.Добре дошли на новодошлите!  bouquet
Аз също започнах да се вкарвам във филми,т.к нямам никакви симптоми освен липса на М.Ц и положителен тест.Нито  имам апетит.
Как ще чакам до 23юли незнам.Тогава ми е първият видеозон.Аз и със сина ми така се вкарвах във филми докато не го видях на видеозона...
леко бременеене на всички мацки  Hug
Виж целия пост
# 141
Здравейте,мами.Добре дошли на новодошлите!  bouquet
Аз също започнах да се вкарвам във филми,т.к нямам никакви симптоми освен липса на М.Ц и положителен тест.Нито  имам апетит.
Как ще чакам до 23юли незнам.Тогава ми е първият видеозон.Аз и със сина ми така се вкарвах във филми докато не го видях на видеозона...
леко бременеене на всички мацки  Hug

Честито!  Hug кога ти беше последния М. Ц.
Виж целия пост
# 142
Мерси  Simple Smile на 28 април беше
Виж целия пост
# 143
Здравейте!
Аз много, много плахо се записвам тук. Закъсняваше ми от доста време, но чак онзи ден се престраших да направя тест и се оказа положителен. Запазих си час за преглед утре. Дано всичко е наред! Praynig
Много ме е страх, защото загубих бебе в шестия месец и много тежко го преживях. Тогава ми казаха, че трябва да минат 6 месеца и тогава да започнем с опитите за бебе, но бяхме твърдо решени, че не искаме в близките една-две години да опитваме. Само че нещата са се получили случайно и без много-много да ги мислим... а са минали само 5 месеца, т.е., когато съм заченала са били минали 4 месеца,  и се притеснявам дали няма да има проблеми заради това Sad
Иначе по мои изчисления терминът ми трябва да е за началото на февруари - около 5ти.


Привет, Дейзии!
Аз съм мама февруарка 2015. Simple Smile Първо искам да кажа - съжалявам за загубата ти. И второ - няма случайни неща. Щом сега се е получило, сега трябва. Simple Smile Гледай положително и не мисли, че още не са минали 6 месеца. Не подценявай способностите на тялото си. Този път всичко ще бъде наред! Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Здравейте Термина ми е на 16 Февруари ! Успех на всички бъдещи майки  1stroller 1crib Misc Baby Bottle smile3504 newsm07
Виж целия пост
# 145
Здравейте Термина ми е на 16 Февруари ! Успех на всички бъдещи майки  1stroller 1crib Misc Baby Bottle smile3504 newsm07

Добре дошли на новите мамии  bouquet
Колкото повече се събираме, толкова повече ни се радвам .

/// PS сега и от чист егоизъм да се появят 1-2 варненки  Blush //
Виж целия пост
# 146
Здравейте! Благодаря за подкрепата! Hug
Аз преди малко се върнах от преглед. Ходих при любимия ми лекар Heart Eyes, който с предната бременност ме подкрепяше до последно и ми даваше кураж и надежда!
Сега като ме видя и много се зарадва, което ме наведе на мисълта, че няма значение, че не са минали 6 месеца. Simple Smile
Успокои ме, каза да не се притеснявам, всичко ще бъде наред, най-вече ме скастри, че се поддавам на паническия страх... Да не изпадам в депресии и да не се тревожа, защото това може да доведе до по-лоши неща.
Чухме сърце... и не издържах и се разплаках Sad, едвам се успокоих. Много се радвам. Flutter
После ще пиша повече, че Калия ме дърпа и не ме оставя
Виж целия пост
# 147
Здравейте и благодаря за темата. Много се зарадвах, че вече има такава. В 6та седмица съм и днес видяхме сърдечен ритъм. За пръв път ми е и адски се вълнувам, защото беше дълго чакано и желано. Терминът ми живи и здрави, е на 12ти февруари  Simple Smile
Виж целия пост
# 148
  Здравейте, момичета! Как се справяте с ниското кръвно и умората? Има ли някакви витамини? Вечер съм ужасно отпаднала Sad
Виж целия пост
# 149
Здравейте бъдещи мамчета! Присъединява се още една така към вас. Терминът ми е на 6 февруари 2016. Първа бременност ми е и съм 32 години от София! Пожелавам на всички леко бременеене!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия