Кара си един пич колата и вижда една табела на която пише "с. Педерастово". Влиза навътре в селото и забелязва един мъж. Отива при него и го пита: - Абе, това село защо се казва Педерастово? А мъжът му отговаря: - Ааа, не знам, аз съм булка тука!
Кара си един пич колата и вижда една табела на която пише "с. Педерастово". Влиза навътре в селото и забелязва един мъж. Отива при него и го пита: - Абе, това село защо се казва Педерастово? А мъжът му отговаря: - Ааа, не знам, аз съм булка тука!
Кара си един пич колата и вижда една табела на която пише "с. Педерастово". Влиза навътре в селото и забелязва един мъж. Отива при него и го пита: - Абе, това село защо се казва Педерастово? А мъжът му отговаря: - Ааа, не знам, аз съм булка тука!
мнооого
:35:Mного се смях.За да не е спам.Препоръчани теми