Сладкарничка за книги - тема 44

  • 22 572
  • 755
# 330
Момичета прекрсани,  Hug благодаря за всяко мнение мисля /поне се опитвам/, от всяка гледна точка, мисля, дали сега толерантността ми няма да си отмъсти в бъдещето и много други неща, върху никоя написана дума до мен не оставам безразлична и не я подминавам  Peace
Тегаво ми е, че неумишлено предавам тревогата и вълненията си на вас, че вие ставате съпричастни с моята болка и ме мислите, това приятелско чувство го оценявам и ви благодаря от сърце, аз ще се постарая постовете ми вече да са малко по-ведри и по мои  Hug
Кости, мисля, че правилно си схванала ситуацията...а от "че ти си мил, а аз съм безразлична"  в бъдещето и аз го премислям. В никакъв случай не си написала глупости  Peace

Гиговче, надявам се дядо да се чувства по-добре и да не го боли удареното.

Нели, петък и събота си бях в Пловдив. За малко глътнах въздух и слънчице ме пече и на шадравани се нагледах /пуснали са новите-стари пеещи фонтани/.


Лу, честит празник на татко ти, дълги години да е до теб и да те радва с присъствието си  Hug  bouquet

Пете, честита ви танцова награда още много първи места   bouquet

Маритко, видях че си качила снимки, ще им се отдам преди лягане, да изпълниш с тях душата ми  Hug
Честита ви награда, сигурна съм, че много още ще има   bouquet

Отивам да си дочета Ева и Хитлер, че я влача сума ти време, а малко ми остава.


Виж целия пост
# 331
Не мога да не споделя радостната вест, която научих преди малко - на леля славейчето с първа награда и от втория си голям конкурс, и то във възрастова граница до 14 години Party!

Браво.   bouquet  bouquet  bouquet


ДесиHug Hug Hug
Виж целия пост
# 332
Мариета, браво на лелиното славейче.
Аз ще се мятам в леглото. Голям страх събрахме тази вечер. Цял ден нещо ми дава на късо и се чудя какво става. Не знам каква ел.инсталация има този блок но е ужас. А сме на квартира. Влизам да къпя Кати и виждам бойлера не работи - бушона паднал. Вдигнах го, пак падна, накрая проработи. Изкъпах дребната. Преди малко влизам случайно в банята и гледам стрелката на бойлера сигнала до края а не е изключил. На косъм ни се е разминала голяма беля. Не ми се мисли какво е можело да стане. Звъннах на Краси да ми каже какво да направя. Общо взето, да забравя че имам бойлер докато си дойде другата седмица.
Виж целия пост
# 333
Оле, Алекс...добре, че не е станало нещо по-лошо Peace!
Виж целия пост
# 334
Леле, Алекс, изтръпнах  ooooh! добре, че нищо не е станало.  Бойлерите ме плашат много.
Мариетко, браво, поздравления за бъдещата звезда  Heart Eyes
Виж целия пост
# 335
Добро Утро !
Алекс- малкият дявол е бил.  Hug

Нели , прегръдки за теб.  Драсвай по две изречения , моля, като зачезнеш, липсата ти е осезаема !

А аз, момичета , намерих свещи, които собствено ще си украся, за крупната сума от 2 лв. голямата...
В тази връзка, Ули, чакам да пишеш Simple Smile
Забравих :
Слиив ! Честит Рожден Ден, мила ! Бъди здрава  и щастлива !  newsm51

Кали,  и ти сега ергенка Simple Smile  ! Добре да си прекара момчето ти на лагера !

Така като е хубаво времето, никак не ми се  работи.  Морско ми  е вече. Дано ни се случи тази година . Отпуската ми е толкова далече- август чак... Мрън

Пожелавам слънчева седмица !





Виж целия пост
# 336
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания за татко  Blush Hug

Ще му предам, той ще го оцени, защото и той е активен участник, но във форум за полети с радиоуправляеми модели. Срещат се почти всеки уикенд при хубаво време и летят ли, летят  Laughing

Та в тази връзка дрона, му е точно за тези летящи сесии, сам си го избра и поиска, ние само го финансирахме и аз се занимавах с поръчката от e-bay. Вече съм почнала да пазарувам онлайн за цялата рода.  hahaha

Това с дроновете е някаква мания вече, купуват се екшън камери, които се закачат на тях и се снимат страхотни клипчета на местностите от птичи поглед. Камерите са и водоустойчиви да не би случайно да се повредят, ако дрончетата паднат във вода. Имат си и цели YouTube канали, в които си споделят сниманите клипчета и постоянно търсят нови места с хубави гледки, на които да летят.

Абе луда работа, не сме само ние маниаци  hahaha

Вчера бях на базара в Culture Beat, е този път има много готини неща. Не мога да не ви покажа едни чудни hand made гащички с ръчно рисувана лисичка  Flutter Най-много се радвам, че купих подарък брошка на една моя близка приятелка. Нямам търпение да и я дам, като знам как я иска  Party

Скрит текст:

Леле, Алекс, леко ви се е разминало, от тия истории с бойлери направо ме побиват тръпки...
Изключвай го и викай техник, не е шега работа това.

Мариетка, поздравления за наградата   bouquet

Петяя , от вчера се каня да кажа какви хубави снимки си пуснала от надиграването вчера  Hug

Сливче, никаква самоназначена хомеопатия, слънце  Naughty Аз пих хомеопатични лекарства три години по схема, която включваше на моменти и по 5 разновидности. И всяка година хомеопатът ми променяше схемата като постепенно намалявахме количествата и накрая приключих оконачателно. Освен това при прием на хомеопатия има и други съпътстващи неща - сменяш пастата за зъби, намаляш приема на мента, кафе и други неща, които в противен случай намалят ефекта от лечението. Абе наистина си е цяла наука.

Отивам на тръстиката, днес ще имам бая  Laughing
Виж целия пост
# 337
Добро утро,

Честит празник на всички деца и техните родители.

Лу, благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 338
ДУ  Hug
Мариетка,честито на лелиното,още много такива награди!
Петяя, браво и за вашето представяне! Днес съм с твоите обици,страхотно стоят и съм много щастлива!
Алекс, добре че сте се разминали...

Ей сега ми звънна Рейнчето,пътува към мен,ще имам хубава среща след малко Crazy

Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 339
Ооо,пропуснах...Честит празник на всички деца,пожелавам им щастливо детство и много усмивки!

Кали, весело изкарване на детето и да се върне живо и здраво!
Виж целия пост
# 340
ДУ  Hug

Честит празник на всички малки, големи, още по-големи деца и на нас!    Mr. Green
Нали всички си оставаме дълбоко в сърцата си деца  Heart Eyes

Алекс, ужас! Добре, че е бил малкият дявол!
И аз имах зимата случка с бойлер, не искам и да си припомням ...  Stop

Лу, ММ искаше да си купува дронче, за да си снимал от високо. Добре, че за момента се кротна по този въпрос. Но до кога ли?  Rolling Eyes
Сега сме на тема "Йотафон" - руски смартфон, ужас ooooh! От LG и Samsung щял да преминава на Йотафон... какво да ви кажа?   Shocked
В духа на днешния празник, то е  вярно, че децата нямат спирачки, но някои пък хептен нямат  Joy

Лятно ми е вече и искам на море!  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
ГиговчеHug Hug Hug
Виж целия пост
# 342
Здравейте, честит празник на всички малки и големи дечица! (включително и на нас, макар и на по 22 все още сме деца на родителите си Heart Eyes)

Понапреднах малко с темата и да честитя на всички притежателки на нови коли! Безаварийно шофиране и да ги използвате и за много приятни пътувания, не само до работата.  Hug

Честито и на завършилите първолаци! Тони на Кали и май детенцето на Лохтен, дано не бъркам. Нека сега заслужено се отдадат на ваканция милите дечица!  Hug

Мариетка, честито на лелиното славейче, Петяя, честита ти първа награда и на теб! Още много победи и удовлетворение да ти носят танците!  Hug

Мариетка
, ти си невероятно силна и борбена личност! Поклон и още дълги години здраве и цялото щастие на земята!  Hug Hug Hug

Деси, дано намериш най-доброто решение, но каквото и да е то, никога не изневерявай на себе си!  Hug Hug Hug(

Лу
, много интересно хоби има твоя баща.

Хубав ден и лека и успешна седмица!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 343
Миж, гледай да не се хлъзне към дроновете, че това хич не е евтино хоби, аз не очаквах, но е така  Laughing

Те и камерите (разбира се GoPro) са една торба пари. Да не говорим, че заема място. У нашите целия килер не е пълен с нормалните неща за един килер, а с модели на самолети, дронове, радиоуправляеми корабчета и т.н. Веднъж на гости ни бяха приятели с тяхното момченце на 5-6 годинки. И то случайно се натъкна на килера, казвам ти с глас рева, че иска и той такава стая, нямаше успокояване  Joy

И съвсем по темата - честит празник на всички деца, независимо дали на 2, 12 или 22   bouquet
Виж целия пост
# 344
И от мен честит празник на всички деца, и на всички нас в темата, защото сме запазили детското в себе си живо! Hug Hug Hug

Сливче, ЧРД (макар и на патерица)! Да си жива и здрава, и все така усмихната!   bouquet

Пете, честит медал!   bouquet Мариетка, браво на твоето славейче! Hug

Вивианче, кажи кое кафенце в региона ти хваща окото? Hug

Кали, браво на вас, че ще работите с Тони през лятото. Аз досега оставях Деян само да си почива.  Embarassed

Лофче, дадохте ли котенцето? Hug Не тъжи, миличка! Hug

Нели
, "Приказка без край" е в задължителната литература за 6-ти клас. Wink

Деска
Hug Hug Hug

Ние си бяхме на вилата през уикенда и си хапнахме черешки с кеф, точно бяха станали!  Heart Eyes Обаче не видяхме малките котенца, майка им все още ги крие... Надявам се следващия път да ги доведе. Grinning

На всички пожелавам хубав ден, седмица, месец! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия