Сладкарничка за книги - тема 44

  • 22 572
  • 755
# 315
Кали,взехме твоето хомеопатично предложение.Дано да има ефект. Praynig
Слив, не трябва така да си го самопредписвате, задължително си трябва консултация с лекар-хомеопат, който първо да определи типа на човека, който ще лекува. Едно и също заболяване при двама различни хора се лекува по два различни начина. Аз знам, че Apis Mellifica действа противоалергично при мен и Тони, но това в никакъв случай не означава, че на друг човек ще действа по същия начин. Затова първо ти написах, че ако се спреш на хомеопатията, като начин за справяне с проблема, да те насоча към специалист. Много хора правят грешката да си самопредпишат хомеопатично лекарство и после заклеймяват целия метод, защото "на тях не им действало". А това си е сериозна, цяла наука все пак.
Виж целия пост
# 316
Аз да попитам,кога ще дойдат книжките от е-зона!Ние сме на един детски рд в петък и се чудя дали ще я доставят до тогава или да поръчам сама  newsm78
Слив, още момичета чакам да кажат дали ще искат книги и на практика не знам кога ще поръчам - дали в понеделник или във вторник. А и срокът за доставка е ок. 2-3 дни, особено при поръчка на повече книги (е-зоната предполагам ги събират от складовете на всяко издателство). Опасявам се да не те подведа, предвид, че в петък сте на РД.

Кали, ориентирах се коя е книжката по заглавието, за тази говорим, нали?
Виж целия пост
# 317
Мииииж, бъди оптимист, де. Първо теб ще информирам като вляза в социалната мрежа, да знайш.  Hug Simple Smile

Гани, четеш ли ни, скоро не си идвала тук? Питам, защото съм ти подготвила една пратка. Ще пратя утре, или най-късно във вторник предиобед. Също и на Елинка. Съжалявам, че позабавих книгите ви, момичета. Но вече са приготвени за пътуване към вас.  Hug Hug

 Зачетох една книга - много ме забавлява. От точно такова четиво имах нужда сега. Нищо кой знае какво, сега погледнах в нета, ми то книгата я продават и в аптеките.  Joy

 http://nlg.bg/?q=node/36

 Наистина я препоръчвам, за отмора, за разпускане, за релакс. Peace

 Я да отговоря вместо Кали - Да, тази  е книжката, Вени!  Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Иха, тази ваканционна книжка е много хубава, съавтор е Класната на моите момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Виви, и ти искаше нещо от е-зона май, подсети ме кое беше заглавието?  Hug
Виж целия пост
# 320
Венка, Императрица Сиси искам и аз  Hug
https://www.e-zona.bg/product/imperatritsa-sisi-13380
Виж целия пост
# 321
Аз няма да кажа, че миналото лято една сладурана ми даде "Императрица Сиси" да я прочета с уговорката това лято да ѝ я върна, а още не съм стигнала до нея  Embarassed
Слив, честит 22-ри РД, много здраве, успехи и любов ти пожелавам   bouquet
Лу, и твоя татко да ти е жив и здрав  Hug
Нели  Whistling
Виж целия пост
# 322

Венка, аз искам "Човешкото тяло" на Паоло Джордано, която всъщност е обявена, че излиза от печат на 1 юни, но видях, че я има в е-зоната.

Нали ще си ги вземем книгите на някоя срещичка?  Blush
Виж целия пост
# 323
Точно тя е, Вени  Peace Hug
Виж целия пост
# 324
Пристигаааам Hug Hug Hug

Слив, честит рожден ден!!! Пожелавам ти много слънце, любов, усмивки, радост и огън от прекрасни емоции във всеки един твой ден от чисто новите ти 22! Здрави да сте всички у дома. Нека времето ти стига за всички твои любими занимания!


Лу, честит да е и татко ти! Здраве, дълголетие и спокойствие му пожелавам.  bouquet
Скрит текст:
Ако не си иска дрона, аз мога да го взема Mr. Green

Кали, хубава  почивка на Тони с другарчетата и любимите госпожи. Колко хубаво звучи.  Simple Smile И го поздрави, кажи му, че го чакам, че аз нямам рисунка, нъл знайш.  Whistling
И аз нямам рисунка  Whistling

Пете, честит медал  bouquet

Миж, аз изгледах и трите серии на Гиговския сериал и ... сънувах кошмари  Mr. Green

Гледам всички разписали се са добре, а Нелка пълзи към ФБ  Flutter Hug Hug Hug Heart Eyes Аз те чакам там, Нелко Peace

Лека за сега, ако случайно заспя и не сваря да се разпиша пак Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Разписвам се, днес голямо лежане му направих Rolling Eyes
Утре сигур ще ми излезе през носа Grinning

Продължавам даже...тъй и тъй съм почнала Crazy
Хубава вечер, мили мои Hug
Виж целия пост
# 326
Честит рожден ден, Слив! Бъди здрава, щастлива, обичана, успяваща и усмихната!



Размазана съм от път, кеф, гледки и красоти Peace...
Виж целия пост
# 327
Мило Сливче, честит рожден ден  Flutter   bouquet  Heart Eyes

Пожелавам ти много радост, любов и успехи Flutter
Лу, честит празник и у вас!   bouquet
Скарамушче, не съм го започнала  Crazy може би през 2016 ...   Crazy наистина, скоро не го виждам да стане, около 20 заглавия имам преди него  Hug
Виж целия пост
# 328
Сливче, честит рожден ден!
Виж целия пост
# 329
Не мога да не споделя радостната вест, която научих преди малко - на леля славейчето с първа награда и от втория си голям конкурс, и то във възрастова граница до 14 години Party!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия