Сладкарничка за книги - тема 44

  • 22 572
  • 755
# 270
Калиии, ила, ила... нидей да бягаш около късмета си...  Mr. Green ила тукааа   Hug
А моята рискунка от Тони някъде изчезна  Sad Мисля, че си я прибрах от масата, а после ...  newsm78 Обаче си пазя предишната му рисунка  Grinning Бях я пъхнала в Напълно изгубили себе си от Милето  Flutter Те двете вървят заедно като спомен от един прекрасен ден  Party  Hug Като ми я върне Дев, ще си я сложа там отново  Heart Eyes
Скарамушче, благодаря за пожеланията  Hug разбира се, че ще поговорим на по кафенце , макар че си представям много по-приятен разговора ми с теб за, например, Щиглецът  Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Някой ще прави ли поръчка от зоната? Аз искам Живот без ограничения на Ник Вуйчич  Heart Eyes Обаче сега не мога се зае с поръчката, че като дойдат книгите ми замина работната дисциплина... чак средата на юни ще съм по-свободна.
Петенце, кой каза, че събота и неделя били почивни....  слухове са това, слухове...  hahaha асоциативно се сещам за "бил съм се бил напил" и "щял съм бил да работя".....  Joy
Миж, нагушках Гушко  Hug
Зори, почивай, то такъв шопинг си иска после 2 дни релакс  Grinning  Hug
Нел, и аз не отказвам ягодки  Party
Сливче, доволна съм от Ксизал капки май бяха Peace за алергичен ринит при мен  Tired
лягам си, момичета, скапана съм  Hug лека нощ и хубави сънища на всички ви   bouquet  Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Ду!
Представете си сервирано кафе с много каймак Grinning на тела съм, пътувам си за у нас, свърши ми морското гости при МП Sad  като се прибера трябва да попиша, две седмици не съм барнала, а крайния срок, който не знам кога е, наближава Grinning
Хубав ден, стискам палци на който са му нужни, и ще чета Пепеляшките Simple Smile
Виж целия пост
# 273
ДУ и от мен!
Докато харесам кафе и Мери го сервира, но нищо - каня ви на нейното кафе в моята градина Simple Smile
И бягам на изложба, че днес ми е тежък ден, от утре полека - релакс...
Виж целия пост
# 274
Ду и от мен!
Вземам кафе и се опъвам на дивана да се разсънвам. Защо се събудих толкова рано ooooh! Сигурно защото няма какво да ме държи там  Blush Confused
Хубав ден на всички. Аз май ще тичам в морската с принцеса  Flutter Heart Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 275
 Добро утро и от мен!
 
 Хапнах мекици, пих кафеТА и идвам за малко. Днес ще цветарствам. Имам 20 литра пръст, ще я оползотворя всичката, че може и да не ми стигне. А какви големи рози имам в градинката, любов са ми, от любовта  ми. Пак нацъфтяха вкупом, радост за очите ми са.  Heart Eyes

Мери, хващай химикала и почвай да твориш. К`ви са тез две седмици релакс. Ти калпазанка ли си, м?  Hug

Камиче, това снимка от твоята градина ли е? Много уютно място е за кафепиене и ако е у вас, бих дошла на място.  Hug Успешен ден да имаш, без много преумора.

Кали, стига ми това, което написа. Ти и да мълчиш, пак си ми от полза.  Heart Eyes Hug

 Леле, как искам в Морската, Точи...Ама ще дойда, ще видиш ти, ще се разходим заедно там няколко пъти.  Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Здрасти банда!
Кафенце в тази градина .... о да! Simple Smile
Каленцеее, не съм те забравила и Никогаш не бих могла, ама нИ тЪ викнах, щото ние така квартално,  не нещо кой знае какво, а ти си далече ...  Embarassed Hug много МОЛЯ за прошка  Praynig Hug Embarassed Grinning
Слив, мойта щерка е същата, и то от тази година се прояви този вид алергична реакция.  Слагам й Тобрадекс ( Венка, вътре има и противоалергична съставка), а в по-тежките ситуации й давам половинка Зиртек. Мъчение е голямо. Сподели ако вземеш ксизала, как се чувстра Марто.
Днес мисля много да чета! Скоро няма да имам такава възможност  Embarassed
Виж целия пост
# 277
Добро утро!

Слънчев ден, много усмивки и страхотно настроение днес!

Миналата седмица ми беше много натоварена, но се надявам днес да отморя. Вчера за първи път от много време останах сама в къщи. Много рядко оставам сама. Мислех си да се отдам на почивка с книжка и филм, но се втурнах да пазарувам, да почистя по-основно стаята на сина ми и не усетих как мина денят. Поне не готвих, а изкарах целия ден на плодове. Е, успях да изгледам филма, който Миж препоръча. Хареса ми newsm53

Нели, много се радвам, че си пак при нас, липсваше Hug

Слив, скоро пих Ксизал. Бяха ми го изписали за невродермита. Уж съвременните противоалергични не причиняват сънливост, аз се чувствах много неприятно докато го пиех. След обяд направо заспивах на бюрото. От пролетните сърбежи в очите се спасявам със Сперсалерг.
Виж целия пост
# 278
Какъв прекрасен майски ден!

Камиче,красиво ти е  кътчето   Heart Eyes
Сръбвам от каймаклийското кафе/предложено от Мери/,сервирано от теб  Hug

Нели, ще те прегърна  Hug Hug Hug
Хубави и мъдри неща са споделили момичетата,но знам,че всеки човек различно изживява емоционалните си моменти.От всеки един такъв запази най-хубавото и го съхрани дълбоко в сърцето си!

Точи,сините ти  оченца нали се усмихват вече... Hug Морско и бойно момиче си ти,с теб сме  Hug
Приятна лелина разходка да си направите!


Сливко моя,идвам със специални прегръдки и за теб  Heart Eyes

Честит Рожден Ден   bouquet
Мислите ми днес нещо се лутат и стрелкат......и сякаш не мога да успея да ти напиша всичко,което искам да ти пожелая....

И все пак....първо в по-шеговит тон за настроение... Grinning

Навлизаш в прекрасна възраст!Качвай се смело и уверено  на междугалактическия влак на живота и бъди негов машинист и занапред.Да не съм чула да се тюхкаш на колко години ставаш.... Naughty
Ми как на колко?!Само на 22!!
Младо,сочно и апетитно парче си,нЪл знаЙш.... Heart Eyes  Wink

 




А сега и по сериозната част..

Бъди  здрава и обичана, неповторима и успешна във всичко, с което се захващаш! Нека бъдните ти дни носят усещането за празник и удовлетвореност; верните приятели да са търсещия подтик и вярата, че светлината на деня ще те подгони към изхода от лабиринта!
Прегръщам те силно!



Виж целия пост
# 279
ДУ Hug

Сливчеее, ЧРД, мило, усмихнато момиче!
Желая ти от всичко достатъчно, бъди красива, неустоима, дива и щастлива!
Весел празник!



Слив, а Зиртек пробвали ли сте за алергията?

Момичета, страхотно си изкарахме, напрегръщала съм Киф от всички ви, тя е прекрасна! ама аз си я знам де Heart Eyes, обещахме си пак да се видим, защото емоциите вчера бяха от друго естество и толкова много хора и докато се видиш със всички, кое по първо...
Въпреки всичко, много се радвам че се видяхме!

Миж и аз така не обичам да гледам сериали, серия по серия, нямам търпение и се изнервям, затова обичам като е излязъл сезона накуп...ама този е още много пресен, но въпреки това май не е лош, изгледах всичките излезли от него.

Лу, абе мила, още същият ден ти писах във Фейса съобщение, че ми е дошла книжката, не си ли го получила newsm78 Даже и снимки ти пратих с бижуто...
Да знаете колко красиво бижу с делфинче ми е пратила Лу Heart Eyes, страхотно е!!! Много ми стана приятно Heart Eyes

Отивам да пия още едно кафе да се освестя и май трябва после да готвя Rolling Eyes

Пак ще дойда Hug
Виж целия пост
# 280
Няма как да не ви обича човек.
С много любов и благодарност за прекрасните мигове,с които ме дарявате!

Скрит текст:


Наистина влизам в една възраст,която се оказва изключителна за мен.Обръщам се назад и това,което виждам ми харесва.
Благодаря за всеки мой прекрасен слънчев ден,за всяка моя красива мисъл,за всяка доброта,която съм видяла.
Надявам се все така да откривам красивите неща и никога да не губя вярата си в доброто и успешното.Защото човек е цар на своята съдба и своята мисъл.
Обичам ви момичета и ви изпращам огромна прекръдка за това,че ви има и че направихте деня ми прекрасен!
Виж целия пост
# 281
Сливче, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива. Запази твоето невероятно умение да съчетаваш зрелостта, отговорността и професионализма на възрастните, с детската чистота и непринуденост smile3525
Виж целия пост
# 282
Обръщам се назад и това,което виждам ми харесва.
Страхотно! Желая ти това, което ще видиш напред, да ти хареса тройно повече  Hug! Честит празник, мило Сливче    bouquet!
Виж целия пост
# 283
Сливче, идвам специално да ти честитя рождения ден -родена си на една дата с баща ми, все хубави хора  Heart Eyes

Пожелавам ти все такава неизчерпаема енергия, разнообразни идеи и вдъхновения да те заливат   bouquet
Щом се обръщаш назад и това, което виждаш ти харесва, няма по-добър знак, че се справяш чудесно  Grinning



Гиговче
, ама не съм видяла във Фейса, много съм застреляна  ooooh!
Но аз имам бая кореспонденция на лични, та явно съм изпуснала, отива да видя.
Много се радвам, че ти е харесало делфинчето, то е гръцко  Heart Eyes
Викам си няма да ти пращам суджук, ще вземе да го гепне някоя гладна леля в пощата  Mr. Green

Скарамуши, ще разказвам за книгата, даже главите ще ви надуя, но по-натам  Laughing

За алергии и аз съм твърдо за хомеопатия като Кали. Минусът ѝ е, че не носи бързо облекчение, налага се да се натрупа в организма. Но аз с нейна помощ се отървах от досадната сенна хрема.
Виж целия пост
# 284
Лу, Честит Рожден Ден на татко ти, да е жив и здрав и още дълги години да ти е подкрепа! Намислили сте му много сладка изненада Crazy весело изкарване ви пожелавам!
Аз реших че нещо съм прекалила със съобщенията във Фейса и съм станала досадна, затова не ми отговаряш и си викам, дано поне е разбрала, че съм си взела книгата Grinning
Много е красиво делфинчето, останаха ми очите в него, прелест( а и сега като разбирам, че идва от слънчева Гърция Crazy), почти не съм го сваляла, освен снощи, макар че го мислех, ама не ми се връзваше с туниката май Grinning Нямаше нужда мила, малко ми е неудобно, щото аз много мъничко нещенце ти пратих само, а ти...Но въпреки това, страшно много ти благодаря, защото така ме зарадва ако знаеш само.... Heart Eyes Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия