За жените и късите поли

  • 72 083
  • 1 333
# 300
Бе моите са малко по-длъжки, ама като седна си се виждам в приключение Simple Smile
Виж целия пост
# 301

О, панталони къси си нося и до днес, нека съм 70 кила  Simple Smile

От тогава не нося къси панталонки и поли. Бързо ми мина мерака, но бях полудяла по едно време. То роклички, полички, сукманчета, всичко до под гъзеца. Whistling
Акаша, лъжа ли се, не беше ли висока? Аз не пълнея на крака и макар да съм 70 кг, не е положението чак за шок и ужас Grinning
Виж целия пост
# 302
Ти сигурно си и висока и затова не ти личат.
Виж целия пост
# 303
178, но по-назад момичета казаха същите височини с доста по-малко килограми от моите, зависи просто къде човек качва.
Виж целия пост
# 304
Далеч съм от висока аз, хахах.  Grinning
Виж целия пост
# 305
Еха, наистина ли си толкова, Джулия. Аз ще съм като пигмей до теб, с моите 164  Laughing
Виж целия пост
# 306
Да, Таис Simple Smile Дотолкова съм свикнала да гледам хората ''отвисоко'', особено жени, че някой като ми е на нивото на погледа, чак ми е терсене Simple Smile Но и по-високи от мен съм виждала, дори глава отгоре Simple Smile
Виж целия пост
# 307
E, daite aktualni snimki de, i az imam po pantalonki ot osmi klas, 4e i togava kra4eto be6e 46-kilogramovo Joy
Актуални снимки по къси гащи едва ли имат, като им чета наборите, вероятно са ги изхвърлили вече. Или поне би трябвало  Twisted Evil
Аз съм 84, чак младеж не съм.
Виж целия пост
# 308
Да, Таис Simple Smile Дотолкова съм свикнала да гледам хората ''отвисоко'', особено жени, че някой като ми е на нивото на погледа, чак ми е терсене Simple Smile Но и по-високи от мен съм виждала, дори глава отгоре Simple Smile
Е, и аз съм виждала много високи жени, но познатите ми са сякаш среден ''размер'', повечето.

Не знам къде ги слагаш тези килограми..на всички снимки си супер, със съвсем хармонично тяло  Hug
Виж целия пост
# 309
Я? Интересно ми стана  и аз да видя .  Обещавам да изразя безпристрастно мнение. Wink
Виж целия пост
# 310
Възраст - max 45, килограми - max 60, но да се имат в предвид  тези, които са с нормално телосложение на тези кг, защото зависи от височина и структура.
Виж целия пост
# 311
Я? Интересно ми стана  и аз да видя .  Обещавам да изразя безпристрастно мнение. Wink

Джулия ми е приятелка във фейса, там виждам нейни снимки.

Сиси, защо на 45 може да се носят къси поли, а на 46 - не? Любопитно ми е на базата на какви критерии се слага въпросната граница  Peace

Виж целия пост
# 312
E, daite aktualni snimki de, i az imam po pantalonki ot osmi klas, 4e i togava kra4eto be6e 46-kilogramovo Joy
Актуални снимки по къси гащи едва ли имат, като им чета наборите, вероятно са ги изхвърлили вече. Или поне би трябвало  Twisted Evil
Аз съм 84, чак младеж не съм.

 Mr. GreenТи пък.

Еми 70 кила на 178 не ми се вижда чак толкова много.
Виж целия пост
# 313
О, панталони къси си нося и до днес
И аз така, на почивка основно.
40+
Виж целия пост
# 314
Пепс-и, екстра си си.. Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия