За жените и късите поли

  • 72 083
  • 1 333
# 285
Даа, и ластична пола имах, хи-хи. Носех я с кубинки и черен потник. Mr. Green
Виж целия пост
# 286
Аз съм 81 -ви набор, носехме къси гащи  през  мутренските  години Simple Smile
Краката на Бо са ок  Peace
Виж целия пост
# 287
Набори сме, значи. Grinning
Виж целия пост
# 288
Аз съм 83- ти. Къси панталони и еластични поли с обувки с висока подметка се носиха когато бях в прогимназия, но ние бяхме деца и не сме били по тая мода. Wink
Виж целия пост
# 289
Аз съм 83- ти. Къси панталони и еластични поли с обувки с висока подметка се носиха когато бях в прогимназия, но ние бяхме деца и не сме били по тая мода. Wink

Същата работа. 84 набор.
Виж целия пост
# 290
Еее, Ша и Акаша, каки сте ми съвсем малко , ама какви..  Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 291
Tези пък крака със зелените панталонки ми идват леко по-грубички. Няма угодия.

На такава структура май стои по-добре клин без дълга туника отгоре - да подчертае стегнатото дупе и корем и да отвлече вниманието от краката.
Виж целия пост
# 292
Трай ти там да не ти загрее  пак врата,  Бо Laughing
Виж целия пост
# 293
Като говорим за набори, аз съм 81 набор и съм горд какви красиви ... крака имат моите наборнички...., Бориле, ти си младеж, значи
Виж целия пост
# 294
Ох, сега се сетих за модата на едни електрикови клинчета - Хранков май пишеше на тях, като на велосипедисти бяха и масово ходихме с тях, че и с къси блузи. А, и тениските с надпис -No- на гърба и съответно -Yes- отпред Joy
Виж целия пост
# 295
Ох, клинчетата. Laughing Не ги харесвах, но да не остана назад и аз имах едно бяло отстрани с едни кръстосани ластични лентички на май на панделки някак ставаха. Носех го с китайски цветни тениски и римски сандали. Rolling Eyes Някъде 5-6 клас ли да съм била... Thinking

Ами, после карираните полички с дългите чорапи до над коляното. Grinning
Виж целия пост
# 296
E, daite aktualni snimki de, i az imam po pantalonki ot osmi klas, 4e i togava kra4eto be6e 46-kilogramovo Joy
О, панталони къси си нося и до днес, нека съм 70 кила  Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Като говорим за набори, аз съм 81 набор и съм горд какви красиви ... крака имат моите наборнички...., Бориле, ти си младеж, значи

Стига бе, Роналдо! Какви наборнички? Да не са влизали в армията.
Виж целия пост
# 298

О, панталони къси си нося и до днес, нека съм 70 кила  Simple Smile

От тогава не нося къси панталонки и поли. Бързо ми мина мерака, но бях полудяла по едно време. То роклички, полички, сукманчета, всичко до под гъзеца. Whistling
Виж целия пост
# 299
Като говорим за набори, аз съм 81 набор и съм горд какви красиви ... крака имат моите наборнички...., Бориле, ти си младеж, значи

Стига бе, Роналдо! Какви наборнички? Да не са влизали в армията.
хахахаа, корделия, донаборницте влизат в армитя, наборите (набонирчки  Heart Eyes) - не:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия