За жените и късите поли

  • 72 007
  • 1 333
# 195
Аз пък при младите момичета го приемам, въобще докато си намерят стила, могат да пробват всичко, но такива като мен да тръгнат по клинове, ми е смешно. И аз мисля, че клинът е спортна или долна дреха, досега не съм виждала мъж по клин да се разхожда, а при тях също е част от облеклото.
Виж целия пост
# 196
досега не съм виждала мъж по клин да се разхожда, а при тях също е част от облеклото.

Аз пък съм виждала. Един познат, който е на 50+ години. Хубав мъж беше, но нещо явно е откачил и последния път като го видях се разхождаше в морската по черен марков клин, кецове с милион пирамидки и камъчета и късо рокерско яке. За разкош разхождаше и чихуахуа. Може да му е писнало от жените, не знам.
Виж целия пост
# 197
досега не съм виждала мъж по клин да се разхожда, а при тях също е част от облеклото.

Аз пък съм виждала. Един познат, който е на 50+ години. Хубав мъж беше, но нещо явно е откачил и последния път като го видях се разхождаше в морската по черен марков клин, кецове с милион пирамидки и камъчета и късо рокерско яке. За разкош разхождаше и чихуахуа. Може да му е писнало от жените, не знам.
ЕХА! Свежар!
Виж целия пост
# 198
досега не съм виждала мъж по клин да се разхожда, а при тях също е част от облеклото.

Аз пък съм виждала. Един познат, който е на 50+ години. Хубав мъж беше, но нещо явно е откачил и последния път като го видях се разхождаше в морската по черен марков клин, кецове с милион пирамидки и камъчета и късо рокерско яке. За разкош разхождаше и чихуахуа. Може да му е писнало от жените, не знам.

Вероятно е намерил себе си.
Виж целия пост
# 199
Ключовата дума според мен е "откачил"  Laughing
Виж целия пост
# 200
Аз пък редовно виждам момичета които носят клин....ама без каквато и да било туника. Все едно на мястото на панталон го носят. И ако клинът е малко по-носен, е протъркан отзад и...  Crazy Или да е впит в задника, все едно голи ходят. Няма да забравя една как точно с впит клин беше, че и бежов  Crazy Имаше хубаво дупе, ама много ми дойде тая демонстрация. и най-вече ставаше въпрос за по-студените месеци.

Скрит текст:
Около мен чух твърдения от сорта, че е напълно нормално да се ходи така. Щом една жена се уважава и иска да я забелязват, да си подчертае формите в клин, впит по жесток начин в задника  Sick Аз не съм на това мнение и няма и да стана. Ще си ходя с "развлечените" skinny дънки и ич ми не пука  hahaha
Виж целия пост
# 201
Не понасям клинове извън спортните зали.
Явно съм от тези жени, които се уважават, но не искат да си подчертават дупетата  Laughing
Виж целия пост
# 202
Като ви чета за клиновете разбирам колко съм ужасяваща за околните.... Rolling Eyes Такъв потрес и ужас не съм предполагала, че може да се изпитва към едни клинове ooooh!
Аз нося, защото са ми удобни в ежедневието и винаги с рокля отгоре.... Peace
Виж целия пост
# 203
С рокля става, защото дали ще е клин или чорапогащник, няма значение. Иначе за удобството - на мен най-удобно ми е по гащи, но не излизам навън така.
Виж целия пост
# 204
Предполагам съфорумките имат предвид тази гледка:

http://patepis.com/wp-content/uploads/Serbia-9.jpg

http://www.bulgaria.utre.bg/images/custom/Elza/nowthatthespring504f32165018f.jpg
Виж целия пост
# 205
Е, то и аз нося клинове - но с туника отгоре, по-дълга блуза и така. Не и на мястото на дънки например  Peace Жаве, това е   Laughing
Не отричам удобството на клина при спорт или дори вкъщи да съм с такъв.
Виж целия пост
# 206
Дамата в черно от втория линк е  Rolling Eyes
Вкъщи или за спорт клинът е удобен, спор няма. Навън може поне една туника да се слага отгоре..иначе ми е странно. Но, вкусове всякакви.
Виж целия пост
# 207
Туника с клин ми е любимо облекло през зимата, но навън ги нося с груби ботуши и според мен е ОК.

Иначе само по клин, без нещо дълго отгоре, могат да си позволят да се облекат само много млади момичета с перфектни тела.
Виж целия пост
# 208
С тези две мнения на кръст кога разбра какви хора има във форума?  Flutter

А ти защо мислиш, че след като имам " две мнения на кръст " не чета форума от месеци, и не съм забелязала как почти във всяка тема, ако има някой с различно мнение, е нападан, защо видиш ли, не мисли като другите ?
Не се заяждам, любопитно ми е, защо наистина е така  Peace
Виж целия пост
# 209
То във всяка тема се изказват толкова различни мнения, че аз лично рядко съм попадала на тема, в която само 1 е различното, а другите си пригласят едно и също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия