Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как хората възприемат реакцията на майката към едногодишното дете?
Какви са мненията относно отговорността на децата в парковете?
Какво се случи в парка с децата и майките?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как хората възприемат реакцията на майката към едногодишното дете?
-
Какви са мненията относно отговорността на децата в парковете?
-
Какво се случи в парка с децата и майките?
-
Какво е мнението на участниците във форума за инцидента?
-
Какви са мненията относно отговорността на родителите за поведението на децата си?



Че направило ли е нещо лошо? Държало някаква люлка? Ужас... Недопустимо.
Какво сега да оставим да претрепят нечие дете ли?
Проблемът тук е, че вече от десетки години между възрастните няма солидарност (говоря за негласна обществена солидарност) относно това какви ценности да се възпитават и изобщо относно това, че децата трябва да се възпитават. Всеки е тръгнал индивидуално с рогата напред и с мнението, че само той може да налага каквото и да било на отрочето си, без значение как се е държало. Давала съм и преди примера с едно време в соц-а, когато ние бяхме деца. Като направиш някаква беля, идваше да се кара просто някой от махалата, засегнатият или съсед, или просто нечий баща. Караше се, дърпаше уши, водеше калпазанина при майка му, която го прибираше вкъщи да си го възпита без гък и мък. Възрастните тогава просто бяха единодушни и бяха авторитети.