Стара Загора 75 - Презареждане!

  • 94 696
  • 759
# 270
А ние се махнахме от Мария Стоянова, защото ми омръзна да висим с часове дори и при записан час и всякакви бабички да са с предимство  Close
Моето дете много често боледува и просто беше адският ужас всеки път като ходехме там. Обаждам се за час-не можело същият ден,нямало часове. Ок-записвам за другия ден-оказва се нищо че имам час, разни баби с рецептурни книжки явно са по-спешни от нашият бронхит  #Cussing out
А пък спешният кабинет към тази лекарка е кошмар-понеже не можа да се изкашля пред лекаря, не можел бил да му чуе хриповете  #Crazy

И понеже има проблем с проговарянето ни пращаше в центъра за аутисти  #Crazy
Виж целия пост
# 271
Аз пък не разбирам, как ще се дават часове за ЛЛ? Ако е за преглед при лекар-специалист, да, да си запишеш час, но при ЛЛ как да зная кога ще се разболея аз, или децата, че да си запиша час предварително? Понякога един лек бронхит преминава в пневмония за един ден, и какво- аз трябва да чакам за час на другия ден, голяма глупост е това за мен! Нашата ЛЛ не работи с часове, всички си чакат, но ми прави впечатление, че при нея няма много стари хора с рецептурни книжки.
Виж целия пост
# 272
Аз пък не разбирам, как ще се дават часове за ЛЛ? Ако е за преглед при лекар-специалист, да, да си запишеш час, но при ЛЛ как да зная кога ще се разболея аз, или децата, че да си запиша час предварително? Понякога един лек бронхит преминава в пневмония за един ден, и какво- аз трябва да чакам за час на другия ден, голяма глупост е това за мен! Нашата ЛЛ не работи с часове, всички си чакат, но ми прави впечатление, че при нея няма много стари хора с рецептурни книжки.

Почти винаги се обаждам за час на нашия ЛЛ-това ми спестява чакане. Peace

И понеже има проблем с проговарянето ни пращаше в центъра за аутисти  #Crazy

Безплатен логопед за деца до 7г. има в новия Общностен център на ул."Подп. Калитин"28 ; 0889290550 Peace
Виж целия пост
# 273
Аз до колкото имам спомен-приемът на деца е два пъти седмично,и да-вземам  им часове.За чакането-чака се,когато прегледа е извън тези дни и когато нямаш час.Впечатленията ми  от повечето ЛЛ са същите-тоест винаги има хора,винаги има такива със рецептурни книжки и т.н.Аз пък не разбирам-как без записан час на лекар?Но  всеки си има свои разбирания и изисквания към ЛЛ... Peace
Не вярвам някой лекар да откаже час-ако обясниш какво е положението..И само като информация-навсякъде, в Европа поне- се взема час за лекар,дори и за ЛЛ-само в спешните центрове е без час PeaceИ дори и за да попиташ нещо и да си вземеш документи в поликлиниката да речем,си теглиш номерче и си чакаш...
Редно е да спомена все пак,че ползвам услугите на ЛЛ около 3 -4 месеца през лятото,за това казвам  моите впечатления какви са Peace
Виж целия пост
# 274
Кога ще е панаира в С.Загора?
Виж целия пост
# 275
Здравейте мами от Стара Загора.
Имам нужда от информацията от живущите в града.
Предстои ми пътуване до Стара Загора. Ще посетя МЦ" Д-р Матев".
Въпросите ми са няколко:
1. Споделете за автобусни фирми обслужващи линията Стара Загора - София ?
2. Близо ли е автогарата до хотел Верея?
3.Има ли в близост до хотела добри заведения за хранене с прясна и вкусна храна?
4.Ще ми бъде полезна и информация от познати или близки, които са били пациенти на Д-р Матев?
Спешно ми е.
Благодаря предврително на отзовалите се.
Виж целия пост
# 276
Аз също съм при М.Стоянова и не съм особено доволна, но пък дъщеря ми за сега е боледувала рядко и нищо сериозно и все още не съм имала сериозен повод да я сменя, но го обмислям заради няколко случки. По мнения на мамите в района- повечето са недоволни от нея.

Относно ДГ Ален мак, нищо хубаво и за там не съм чувала, за съжаление. Директорката е кофти личност и всички се оплакват от нея. Искрено се надявам всичко да е наред при вас и детенцето ви да се чувства добре там  Peace
Виж целия пост
# 277
Кога ще е панаира в С.Загора?

Няма да има.

Здравейте мами от Стара Загора.
Имам нужда от информацията от живущите в града.
Предстои ми пътуване до Стара Загора. Ще посетя МЦ" Д-р Матев".
Въпросите ми са няколко:
1. Споделете за автобусни фирми обслужващи линията Стара Загора - София ?-юнион-ивкони, транс5, биомет..и др (вижте в гугъл)
2. Близо ли е автогарата до хотел Верея?-пеш около 10-15мин.
3.Има ли в близост до хотела добри заведения за хранене с прясна и вкусна храна?-да, той е в центъра..
4.Ще ми бъде полезна и информация от познати или близки, които са били пациенти на Д-р Матев?-тук не мога да помогна
Спешно ми е.
Благодаря предврително на отзовалите се.
Виж целия пост
# 278
И аз не съм била пациентка на д-р Матев, тъй че нямам инфо, съжалявам.

Панаир няма, обаче има лунапарк в новия парк в Казански  Peace
Виж целия пост
# 279
Момичета,благодаря за отговорите Ви.
Виж целия пост
# 280
Е, другата седмица нали е празника на града-няма ли да има панаир? Thinking
Виж целия пост
# 281
Е, другата седмица нали е празника на града-няма ли да има панаир? Thinking

Не, няма да има панаир. (И по-добре, една цигания по-малко)
Има само лунапарк някъде до новият парк.
Виж целия пост
# 282
Аз пък не разбирам, как ще се дават часове за ЛЛ? Ако е за преглед при лекар-специалист, да, да си запишеш час, но при ЛЛ как да зная кога ще се разболея аз, или децата, че да си запиша час предварително? Понякога един лек бронхит преминава в пневмония за един ден, и какво- аз трябва да чакам за час на другия ден, голяма глупост е това за мен! Нашата ЛЛ не работи с часове, всички си чакат, но ми прави впечатление, че при нея няма много стари хора с рецептурни книжки.

Почти винаги се обаждам за час на нашия ЛЛ-това ми спестява чакане. Peace

И понеже има проблем с проговарянето ни пращаше в центъра за аутисти  #Crazy

Безплатен логопед за деца до 7г. има в новия Общностен център на ул."Подп. Калитин"28 ; 0889290550 Peace

MTV, много благодаря   bouquet Засега го водя 2 пъти седмично при проф. Шошева, но е хубаво да имам и резерва   bouquet
Виж целия пост
# 283
Да попитам за съвет:
дъщеря ми е почти на две години. От около два месеца е без дневен памперс, като последния месец се справя доста добре, напишкваше се рядко. От около седмица забелязвам, че си пишва в гащичките. От да дни изобщо не може да се сдържа, всеки път като ѝ се пишка казва и започва. И в повечето случаи направо се напишква. Не са зачислили ходенията ѝ по малка нужда, не вижда и да има болка, парене или дискомфорт по време на уриниране. Малко е настинала ( сополи ). Мислите ли, че е само период и ще премини или трябва да се консултирам с лекар?
Виж целия пост
# 284
Ако не съвпада с някакъв стрес-почване на ясла, поява на нов член в семейството и пр., няма да е лошо да ѝ пуснеш една урина за всеки случай и да обсъдите резултата с ЛЛ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия