Стара Загора 75 - Презареждане!

  • 94 701
  • 759
# 255
Благодаря за мненията! Simple Smile
Виж целия пост
# 256
моля за помощ за изследвания за детска градина къде най бързо става  и освен ако от предния ден и пишо от същата сутрин друго трябва ли
Виж целия пост
# 257
моля за помощ за изследвания за детска градина къде най бързо става  и освен ако от предния ден и пишо от същата сутрин друго трябва ли
Преди 2 седмици правихме. Кръв и урина- в бившата 2-ра поликлиника, до обяд същия ден са готови, 6 лв. Чревните изследвания ги правихме в Българо-Германския център, като от там ни дадоха набор- стъкълце с тиксо и нещо като клечките за уши с тампонче и епруветка към него и с това тампонче леко се навлиза в ануса и се обтрива(на място обясняват) Т.е., не ни искаха "ако", а тези 2 неща. Във вторник сутринта ги занесохме и в петък бяха готови, струва 15 лв.
Виж целия пост
# 258
Знаете ли къде в Стара Загора могат да се видят колички на Jane? В гугъл ми излиза, че 2013г е отворил фирмен магазин „Адриа”, но незнам дали още е отворен, на същото място, което пише в интернет ли е и има ли други магазини в които могат да се видят бебешки колички от марката?
Благодаря предварително   bouquet

Аз също се бях спряла на марката и след като установих, че магазинът в Стара Загора вече не съществува, се свързах с този, в София - от там много любезно ми обясниха, че ако желая, мога да заповядам на място при тях, за да разгледам и избера. Преди да го сторим, с мъжа ми решихме да дадем шанс на местните магазини, и късметът ни излезе в последния, в който влязохме Simple Smile Там се сдобихме с полска количка Тако Мото Стайл. Това е сайтът им: www.galix.bg
Виж целия пост
# 259
Аз също ползвам Тако, модел Moon Light, за мен това е най - стабилната и комфортна за бебето количка, същевременно супер маневрена и лесна за управление Peace
Взехме я на половин цена в сравнение с БГ магазини от тук: www.4mama.sk
Виж целия пост
# 260
Знаете ли къде в Стара Загора могат да се видят колички на Jane? В гугъл ми излиза, че 2013г е отворил фирмен магазин „Адриа”, но незнам дали още е отворен, на същото място, което пише в интернет ли е и има ли други магазини в които могат да се видят бебешки колички от марката?
Благодаря предварително   bouquet
Ако отидеш в някой от по-големите паркове ще видиш доста от тези колички, а в темата за количките може да има някоя мама, която да се съгласи да ти я демонстрира. Който и да питаш на улицата с такава количка едва ли ще ти откаже и поне ще говори от опит, не като продавачките повтарящи само предимствата. Не знам кой модел Жане харесваш, но имай впредвид, че матрих коша не е много подходящ за едричко бебе.
Виж целия пост
# 261
Моята Jane Slalom Prom модел 2007 си я купих втора употреба и изгледах и двете си деца с нея. Моята приятелка си продава нейния комплект - доста по-нов модел Reverse. Свежо синьо!
Ето обявата в olx:
http://olx.bg/ad/kolichka-jane-slalom-pro-reverse-ID5shne.html#7047376fda

Тези колички се управляват с една ръка, с една ръка минавам бордюри даже.
Виж целия пост
# 262
Харесах Jane Epic (на снимка). На живо съм виждала муум и модел с матрикс коша, но тогава беше рано да търся количка и не съм разпитвала за подробности.
Виж целия пост
# 263
Здравейте,момичета! Искам да попитам има ли сред вас такива,които са отказали ваксинации на децата. С големия имахме последствия,сега с малкия имаме здравословни проблеми и бяхме освободени до 6 месец,но се запознах с няколко случая на сериозно пострадали след ваксина,прочетох доста и реших да подпиша декларация за отказ.Ако някой е минал по тази път,моля да сподели какво следва,все пак няма ли градина,която ще го вземе,детски знам,че няма да взимам и евентуално ще отнеса глоба. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 264
Охх, аз се опитах поне последната да не бия, че много боледуваше, обаче тогавашната ни лична се запъна и се наложи  #Cussing out Търсих лекар да ни издаде фиктивна бележка, но уви...
Доколкото знам има три варианта.
Намираш си личен, който да ти даде бележка, че уж са бити и нямаш проблем с държавните градини.
Минаваш лекарска комисия, която ти издава документ , че ви е противопоказно да ви се бият (обаче това става когато детето има наистина големи проблеми Sad )
Даваш го на частно-там мисля че не искат бележка за ваксини.
Виж целия пост
# 265
Нямаш право да посещава детето ясла, градина, а за училище имаше някакви условия, но с тях не съм запозната..
Виж целия пост
# 266
Сега ще минаваме комисия,но ще го освободят до годинката...После вече или слагам главата в торбата или отказвам и го гледам до 5 години. Предучилищната е задължителна и няма как да ме спрат. Проблема ни е неврологичен. В педиатрия като лежахме масово децата са увредени от ваксини-аутизъм,епилепсия,паралич.Това е според мамите,ако питаш лекарите ще ти кажат,че няма такова нещо. #Cussing outНа големия се поднесох по акъла на личната и бихме една ваксина непосредствено след като бе карал вирус.Че изкарваме срока...След 10 минути се свлече в ръцете ми,веднага в Пловдив и там ме направиха на дива,защо съм допуснала това.Да се чудиш на кой да удисаш. Но естествено на епикризата не пише , че е постваксинална реакция,а че е обезводнен.Ако искаш бори се с вятърни мелници!
Виж целия пост
# 267
Здравйте момичета. Отскоро живея в Стара Загора, в кв. Три чучура юг съм. Моля ви, ако има сред вас мами от този и съседните квартали, да ми дадете съвет за личен лекар, мнение и т.н. Мисля да се запишем в Европейският център, той ни е най близо. Малкият ми е в Д.градина Ален мак, моля споделете мнение, опит, преживяно от там. Големият ми син е в ОУ"Н. Лилиев", кажете и за там някоя дума... Всеки съвет и мнение ще ми е от полза. Благодаря ви предварително и успешен ден.
Виж целия пост
# 268
Gelato да те няма как да го спрат от училище, ама пак имаше някакъв регламент по-различен, обаче сега нали правят реформи, та не знам дали не са измислили нещо друго.. Иначе щом имате неврологичен проблем, всяко едно минаване на телк и здравна комисия ви отлага ваксините или за постоянно или за определен период от време.. Моята дъщеря е с ДЦП и така процедирахме..
Виж целия пост
# 269
Здравйте момичета. Отскоро живея в Стара Загора, в кв. Три чучура юг съм. Моля ви, ако има сред вас мами от този и съседните квартали, да ми дадете съвет за личен лекар, мнение и т.н. Мисля да се запишем в Европейският център, той ни е най близо. Малкият ми е в Д.градина Ален мак, моля споделете мнение, опит, преживяно от там. Големият ми син е в ОУ"Н. Лилиев", кажете и за там някоя дума... Всеки съвет и мнение ще ми е от полза. Благодаря ви предварително и успешен ден.
Моите деца са при д-р Мария Стоянова.Доволна съм,но има много пациенти-както при всички ЛЛ,но до сега не ми е отказвала направление и като сме със час,не закъснява повече от 10 минути да речем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия