Стара Загора 75 - Презареждане!

  • 94 701
  • 759
# 240
Въпросната книжарница се намира срещу бебешките магазини до Райфайзенбанк, до Централна поща. Там са 2 книжарници, аз говоря за тази, която е до един магазин за бельо.
Всичко в тази книжарница е безумно скъпо! Топче, което във Веселино до Пожарната струва 50 ст. , там е 2 лв.
Виж целия пост
# 241
момичета,да знаете къде мога да запиша дъщеря си на рисуване...?има ли такива школи и някой да е посещавал?
Виж целия пост
# 242
Нано точно срещу 6то ОУ /непосредствено след Принса/ има някаква школа към читалище Родина, но не знам точно на какво ниво са предлаганите уроци и дали са само по рисуване или като цяло за развиване на творческото мислене ..
Виж целия пост
# 243
Да и аз съм я виждала тази и ще ходя да питам...мислех ,ако някой има сведения от първа ръкада сподели..
Благодаря
Виж целия пост
# 244

Вчера купих 2 бележника-единия(комплект-така им било наредено..питай кой по-точно ви нареди?!-вдигнаха рамене) от нова книжарничка с/у BILLA на "Х.Д.Асенов"-0.85лв
Другия от пак една такава ситна-до ТОХ на "Св.княз Борис"-там ми ги продадоха отделно-бележника само за 0.50лв.
Ей сега ще драсна на КЗП Wink
Виж целия пост
# 245
Току - що по новините по Нова ТВ съобщиха, че масово са установени нарушения при продажбата на бележници и лични карти. Явно навсякъде е така...
Виж целия пост
# 246
момичета,да знаете къде мога да запиша дъщеря си на рисуване...?има ли такива школи и някой да е посещавал?
i
В читалище Кл. Охридски също може да попиташ - преди имаха, мисля и сега. Другото място, за което знам от моя колежка, е на М. Кусев, срещу 2-ро ОУ
Виж целия пост
# 247

[/quote]i
В читалище Кл. Охридски също може да попиташ - преди имаха, мисля и сега. Другото място, за което знам от моя колежка, е на М. Кусев, срещу 2-ро ОУ
[/quote]

Благодаря за информацията.Ще попитам в читалището-там ще ми е идеално...
Виж целия пост
# 248
Привет, мами!
Можете ли да ми дадете препоръка за добър офталмолог в Стара Загора. Имам нужда от преглед, защото май съм качила диоптъра, но не знам при кой да отида. По възможност да работи с НЗОК...
Виж целия пост
# 249
Джелебов
Виж целия пост
# 250
Привет, мами!
Можете ли да ми дадете препоръка за добър офталмолог в Стара Загора. Имам нужда от преглед, защото май съм качила диоптъра, но не знам при кой да отида. По възможност да работи с НЗОК...

Д-р Драгоева /в Българо-германския център/ - изключително внимателна и мила!
Виж целия пост
# 251
Д-р Драгоева /в Българо-германския център/ - изключително внимателна и мила!

Подкрепям с две ръце! Преди 2 години назначи адекватно лечение и терапия на дъщеричката ми, благодарение на което успяхме да преборим огромен капсулован ечемик на едното ѝ оченце, без да се стигне до хирургическа намеса.
Виж целия пост
# 252
И аз подкрепям предходните две мнения!
Виж целия пост
# 253
Знаете ли къде в Стара Загора могат да се видят колички на Jane? В гугъл ми излиза, че 2013г е отворил фирмен магазин „Адриа”, но незнам дали още е отворен, на същото място, което пише в интернет ли е и има ли други магазини в които могат да се видят бебешки колички от марката?
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 254
Фирменият магазин беше зад Сити Център, но го затвориха преди няколко месеца.
Не знам къде са се преместили или дали ги има изобщо. Аз не успях да си харесам количка от техните модели и не съм се интересувала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия