Сега ми чуват сърчицето, а ЯНУАРИ ще ми чуят и гласчето - Тема 2

  • 28 046
  • 726
# 705
Днес бях на преглед и видяхме бебо колко е активно. 35 Кистата вече я няма. Разчете ми резултатите за токсоплазмозата са ми отрицателни (това ми беше важно, защото имам котка).
По отношение на мазилата когато лежах в майчин дом всички мами бяха почти единодушни - до четвъртият месец с масло на Икаров 55 мл.(аз ползвам от пшеничен зародиш) - от четвъртият месец масажно масло пак на Икаров против стрии 125 мл.
А по отношение на храненето и на мен нещо не ми се поглежда никакво месо. Sad
Виж целия пост
# 706
ЛОТИ, всичко ще е наред  Hug Но сега като прочетох,че и ти случайно си разбрала за завишено TSH, а това се оказва жизнено важно за здравето на бебо, защо го няма като задължително изследване за бременните?   Thinking
На мен на първия преглед ми направиха пълна кръвна картина, TSH, урина и още разни работи. Явно зависи от лекаря. Аз ходя само на платен прием и хич не ми пестят парите Money
Виж целия пост
# 707
Освен изследванията на щитовиднатя жлеза, според мен, трябва да направят изследванията за тромбофилия задължителни. Вярно, че са скъпи, но са генетични, т.е. правиш ги веднъж за целия си живот (днк-то не ти се променя).
Виж целия пост
# 708
Добро утро, мами  bouquet

Как се днес? Аз тъкмо си мислех, че ми поминават лошите дни, ама май не съм била права  Sad
Вечер като ям ( и то гледам да е най-късно до 19ч.), след това докато да легна ми е толкова тежко, все едно съм изяла целия хладилник, а ям само салати или плодове и то не по много... И едвам заспивам от тази тежест. Имам чувството, че все едно нещо ми е заседнало на гърлото и не се маха..
А ако не ям нищо, корема почва да ми къркори и не мога да заспя от глад...
Пия и витамини сюпле маман, които лично на мен ми миришат ужасно и да ги пия е голям зор..
Дано по-нататък нещата станат по леки..

На работа вече ходя с нежелание.. По цял ден на стол - едвам издържам. Гърба и кръста ме болят супер много.. Като се прибера нямам търпение да полегна и май само това правя.
Колкото и да ми се иска да имам повече движение, нещо не ми се получава.  Crossing Arms


Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 709
Ами още е рано да мрънкаме...още колко ни остава  Crazy  Laughing

Да ви питам...някоя от вас пие ли рибено масло на капсули?Четох,че е много полезно за бебето.
Виж целия пост
# 710
И аз имам проблими с кръста ,а работя по 17 часа права и незнам колко дълго ще изкарам хахах надявах се поне до октомври ама едва ли .... newsm78
Виж целия пост
# 711
Според мен не бива толкова време права да стоиш, няма ли как да сядаш?

Мен пак ме налегна мързела и умората вчера и днес и само спя.  ooooh!

Виж целия пост
# 712
Според мен не бива толкова време права да стоиш, няма ли как да сядаш?

Мен пак ме налегна мързела и умората вчера и днес и само спя.  ooooh!


не си ли на работа?  Wink
Виж целия пост
# 713
Според мен не бива толкова време права да стоиш, няма ли как да сядаш?

Мен пак ме налегна мързела и умората вчера и днес и само спя.  ooooh!


Еее посядам за по 5 минути отвреме навреме ☺а вкъщи не ми се остава отсега ...пак и септември стягаме сватба и повече парички по добре ,но утре съм на преглед и ще се консултирам дали не е проблем за бебко Thinking
Виж целия пост
# 714
Здравейте, момичета, аз напускам темата, моля да ме изтриете от 1-ва страница. Загубих бебчо. Миналата седмица ходих на преглед и установиха, че няма сърдечна дейност. Вече съм сама!
Не искам да изпадам в подробности, защото не е мястото.

Пожелавам ви лека бременност на всички и един красив, и щастлив финал през януари!
Виж целия пост
# 715
Здравейте, момичета, аз напускам темата, моля да ме изтриете от 1-ва страница. Загубих бебчо. Миналата седмица ходих на преглед и установиха, че няма сърдечна дейност. Вече съм сама!
Не искам да изпадам в подробности, защото не е мястото.

Пожелавам ви лека бременност на всички и един красив, и щастлив финал през януари!
[/quote
Много съжалявам😯
Виж целия пост
# 716
Стейси^, не се предавай, горе главата, колкото и да ти е болно и мъчно сега! Пожелавам ти скоро отново да изпиташ щастието, прегръщам те!  Hug
Виж целия пост
# 717
Съжалявам ...
Виж целия пост
# 718
Стейси, стискам палци да се възстановиш бързо  Praynig

Мистик, аз пия омега прим още преди да забременея.
Виж целия пост
# 719
Много съжалявам, Стейси.. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия