Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 223 697
  • 739
# 375
Jorjeta , и аз като теб все още събирам смелост Simple Smile Насочила съм се към Бисерка. Би ли качила снимка как изглеждат веждите ти? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 376
miss_rossi, след като паднат коричките, АКО ми харесат и се възприема ще кача  Grinning ...престраших се единствено при нея...гледах и търсих във Варна да отида, но в крайна сметка реших, че нейната работа ми харесва много и само с нея бих била 100 % спокойна, че ще изглеждат естествено  Simple Smile
d_lady1, благодаря за включването   bouquet
Виж целия пост
# 377
Моите вежди са на една седмица и нямат нищо общо с това което бяха в началото . От дебели и тъмни станаха по - светли и тънки . След месец съм на ретуш и ще видя какво ще се получи на финала !
Виж целия пост
# 378
здравейте,влизам в темата с отзиви за Рени https://www.facebook.com/Permanent-Make-Up-Reni-Uzuni-1668795930015784/   изключителен професионалист в тази област,горещо я препоръчвам,аз съм страшно доволна а и не само аз от услугите,които предлага!
Виж целия пост
# 379
На Рени проблема и е, че прави една и съща форма вежди, независимо от формата на лицето, целия град е с вежди по калъп, което и е недостатък
Виж целия пост
# 380
Ден 4-ти, а аз все още не мога да изляза без шапка навън  Confused Тъмни и дебели вежди...още ги мажа с вазелин...
Виж целия пост
# 381
Здравейте, някоя от вас да се е правила във Велико Търново?
Виж целия пост
# 382
Здравейте.
Моля ви, моля ви и пак от сърце ви моля някой да ми каже как се премахва перманентни вежди. Плача цял ден. Днес ми ги направиха. Дебели , криви и различни. Уж рисуваха и после не знам кое се е объркало че такива грозотии са на лицето ми.
Иде ми да се гръмна. Ще кача снимки от преди и сега. Защо ми трябваше тази глупост незнам.

преди

сега

Двете вежди са различни и са дебели и грозни. Sick Cry
Виж целия пост
# 383
Не така прибързано! След като се обелят,може и друга песен да пееш! Аз до обелването на коричките съм като Реджеб Иведик  Joy ,ама после стават наполовина почти по-тънки Wink
Виж целия пост
# 384
Kиkи, и според мен изчакай...не е зле положението...имаш и бретон...плакала си напразно мен ако питаш  Hug
Виж целия пост
# 385
Ох дано  Praynig Толкова съм грозна сега. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 386
Трябва да изчакаш поне  10 дена, за да можеш да добиеш представа относно окончателната форма или цвят. Би трябвало козметичката да ти е казала че първоначално обикновено са доста тъмни и след няколко дена избледняват с няколко тона.
Иначе премахването най-сигурно става с лазер. Но пак трябва да изчакаш поне 1 месец, докато мястото заздравее напълно и трябва да потърсиш качествено студио за да няма отново неприятни изненади Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Трябва да изчакаш поне  10 дена, за да можеш да добиеш представа относно окончателната форма или цвят. Би трябвало козметичката да ти е казала че първоначално обикновено са доста тъмни и след няколко дена избледняват с няколко тона.
Иначе премахването най-сигурно става с лазер. Но пак трябва да изчакаш поне 1 месец, докато мястото заздравее напълно и трябва да потърсиш качествено студио за да няма отново неприятни изненади Simple Smile

За цвета ми обясни момичето, но за формата аз лично се съмнявам. Просто едната в основата е доста по дълга и дебела от другата, която е идеална и според мен, ще е ок след месец. Проблема е, че ако трябва и хубавата вежда да ми удебели и удължи за да ги направи еднакви, ще имам много ядосано изражение.
Ще видим, ще пиша пак и се радвам, че има такава тема.
Извинявам се, че влязох така с гръм, но доста кофти се чувствам в момента.
 bouquet
Виж целия пост
# 388
Момичета да ви попитам някой правил ли си е микроблейдинг? Имам час другата седмица и съм нервна нещо, дали и при този вид ще ходя една седмица като извънземно?
Виж целия пост
# 389
Момичета да ви попитам някой правил ли си е микроблейдинг? Имам час другата седмица и съм нервна нещо, дали и при този вид ще ходя една седмица като извънземно?

Аз лично не съм правила, но  съм се навила да си правя перм. грим (въпреки че напоследък все повече започвам да се разколебавам Simple Smile ) и доста неща прочетох и разпитах. Та да - и при микроблейдинга, както и при всички други методи за перманентен грим цвета първоначално е доста по-наситен.
Причината е че първоначално пигмента се намира както в първия слой на кожата - епидермиса, така и във втория. Когато след няколко дена коричките паднат, с тях пада и пигмента, намирал се в епидермиса. На негово място се е образувал нов епидермис, без пигмент, като остава единствено пигмента във втория слой на кожата. Именно той се вижда през епидермиса като краен резултат, и тъй като епидермиса не е напълно прозрачен, а омекотява цвета - крайния резултат не е толкова наситен както в началото Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия