Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 223 693
  • 739
# 300
Благодаря за отговора bouquet
Виж целия пост
# 301
Току що пак прегледах цялата кореспонденция с теб, да не би да сме ти написали цената за лазер по принцип. Но не сме, нито някъде съм писала, че ще ти струва нещо. Само намерих да предлагам 2 пъти да ти ги махна с лазер. Оставам изводите на четящите.
Деси, наистина прекаляваш. Нали знаеш, че мога да направя шот и да се види....
След предложението ти за лазер, казах "То така ще си плащам до безкрай" Отговора е " Затова ти казах, ако искаш отиди на друго място да ти ги направят гаранция не мога да ти дам, защото тялото ти реагира непридвидимо за мен." Отговорих ОК и последва " И за мен не е ок да ти взимам пари и да не знам какво ще стане, по добре да не правим нищо на сляпо и да излиза, че те лъжа"
Това са точни цитати. Затова престани със спекулациите.
Виж целия пост
# 302
Току що пак прегледах цялата кореспонденция с теб, да не би да сме ти написали цената за лазер по принцип. Но не сме, нито някъде съм писала, че ще ти струва нещо. Само намерих да предлагам 2 пъти да ти ги махна с лазер. Оставам изводите на четящите.
Деси, наистина прекаляваш. Нали знаеш, че мога да направя шот и да се види....
След предложението ти за лазер, казах "То така ще си плащам до безкрай" Отговора е " Затова ти казах, ако искаш отиди на друго място да ти ги направят гаранция не мога да ти дам, защото тялото ти реагира непридвидимо за мен." Отговорих ОК и последва " И за мен не е ок да ти взимам пари и да не знам какво ще стане, по добре да не правим нищо на сляпо и да излиза, че те лъжа"
Това са точни цитати. Затова престани със спекулациите.

Добре бе, без да съм участвала в кореспонденцията ви пак разбирам, че става дума за правене на вежди.   Crazy
Когато човек иска да каже много неща много бързо, стават такива обърквания - от недоизказани и недоизяснени думи, в случая предложения, ти си мислила за лазер, тя е говорила за вежди. Още в предните й постове тя беше написала "разбрахме се с жената, че няма аз да и ги правя, защото не мога да и дам гаранция какво ще стане" и говореше за правене на вежди.
И пак - докато тя пуска цитати и коментира нормално до колкото е възможно в случая (а аз отдавна бих спряла с добрия тон на нейно място), то ти във всеки пост  пееш "лъжии, манипулатор, спекулации"  Rolling Eyes "От двама спорещи повече се горещи този,който не е прав!"
Тя такава, аз поставено лице, вежда не съм си правила, не съм виждала...  bowuu

Няма лошо и ти, и тя да излагате факти, ама тия етикетчета, намеци, дето после като ти ги цитирам се правиш, че не ги виждаш  Whistling , просто не са на място.
Виж целия пост
# 303
Явно не са ти достатъчни 10стр. за да разбереш. Ще обяснявам още Simple Smile
"От двама спорещи повече се горещи този,който не е прав!" Напротив. "Горещя" се, защото виждам неща, които ти не виждаш, явно.
Това е разговор от вайбър, след освежаването- ретуша или както искаш го наречи, от миналия месец, когато и писах и пуснах снимки, че веждите ПАК са сиви.
Пиша за последно и няма да ти се обяснявам - след 3 процедури и близо 380лв аз писах отчаяна на Деси, на която съм имала ПЪЛНО доверие.Отговора - отново ретуш или лазер, след отказа ми да плащам за нещо без да имам гаранция последва  пълно отсвирване.
За теб ако това е коректно за мен не е. Дано не попадаш в такава ситуация и да се "горещиш" по разни форуми.
Виж целия пост
# 304
Ел, на твое място, щом Деси предлага безплатно премахване на пигмента с лазер, аз бих се възползвала.
Така после веждите ще могат да се направят, докато сега върху този стария няма да стане изобщо добре.
Виж целия пост
# 305
Ел, на твое място, щом Деси предлага безплатно премахване на пигмента с лазер, аз бих се възползвала.
Така после веждите ще могат да се направят, докато сега върху този стария няма да стане изобщо добре.
Барелина, аз бих си платила и сама процедурата с лазер, не е там въпроса.
Дразни ме некоректното отношение просто.
Виж целия пост
# 306
Ел, на твое място, щом Деси предлага безплатно премахване на пигмента с лазер, аз бих се възползвала.
Така после веждите ще могат да се направят, докато сега върху този стария няма да стане изобщо добре.
Подкрепям напълно!Твоята кожа е реагирала така на пигментите,не е било предвидено от нито една от двете ви, аз бих се възползвала от предложението.Не става въпрос за това дали ти можеш да си платиш лазера-ясно е че можеш,просто по-правилно е тя да го направи-така ти ще можеш да си направиш вежди при когото искаш и както искаш,без да се налага да рисуват отгоре,а Деси ще е  поправила“ щетите" нанесени от нея,макар и  неволно.Разбирам и двете страни-Деси,която не би могла да предвиди   как ще реагира тялото  на Ел на боите,разбирам напълно и  разочарованието на Ел. Peace
Виж целия пост
# 307
Тази ситуация започва да става комична. Аз казах каквото имам по въпроса, видя се кой лъже и се опитва да манипулира другите.
Очаквам доказателство със скриншот на разговор, където съм ти казала, че лазерната процедура ще ти струва еди-колко-си или ще ти вземем пари за нея. Аз също мога да пусна снимка на целия разговор обаче, за да се види колко пъти ти обиждаш и се държиш грубо, въпреки, че аз подхождам с разбиране през цялото време. Както и се вижда, че искаш гаранция ЗА СЛЕД РЕТУШ, не за след лазер. Всичко друго мисля вече беше обсъдено и се видя кой какво Simple Smile

И наистина спирам, защото нито аз имам толкова време, нито на другите им се чете едно и също вече няколко страници. След и последния отказ на дамата да ползва нашите услуги, дори безплатно предложените + това грубо и агресивно отношение към мен, не мисля, че има какво да направим повече за нея.
Извинявам се на всички, на които сме досадили  bouquet
Виж целия пост
# 308
Добре Деси, приемам, че аз не съм разбрала, че ми е предлагана безплатна процедура с лазер за премахване. В такъв случай, ще приема предложението ти, защото това е единствения ми вариант засега. А за да сме полезни и на другите ще кача снимки след процедурата и да се види нагледно.
Ако си съгласна, пиши ми за да се разберем.
Виж целия пост
# 309
Всяка страна си е права за себе си, но явно е имало проблем с комуникацията и неразбиране.
Винаги е по-добре да се търси решение на проблема, вместо да се търси вина.

След като при всеки може да се случи същото си мисля, че ще е доста полезно за всички да има инфо за процедурата, както и снимки преди/след.
Виж целия пост
# 310
Въпрос към момичетата, които са си правили устни - за колко време се обелиха и може ли докато се белят да се слага червило? Утре съм на работа и е жестока гледка - висят едни парцали, а ми казаха да не ги беля
Виж целия пост
# 311
Днес си направих Microblading на веждите,наистина толкова естествено изглеждат,че още не мога да повярвам.
Виж целия пост
# 312
janaa777,разкажи по-подробно,ако не те затруднява.При кой,за какви пари става въпрос  и за самата процедура.То всъщност каква е разликата,не става ли въпрос за 3D вежди?При правенето на вежди-по метода косъм по косъм,машинка ли се ползва или става въпрос за едно и също нещо?
Виж целия пост
# 313
Не съм ги правила в Бг,правят се с специален уред като скалпел,косъм по косъм е,но е по прецизно.
Виж целия пост
# 314
Аз знам, че Аделина Цанева прави microblading и още август месец попитах дали някой има впечатления, но постът ми остана като глас в пустиня.
Дано сега някой се включи с мнение  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия